• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7613 - تاریخ انتشار : جمعه 10 بهمن 1393 - ساعت: 12:21

چاپ
بدون بسیج نمی‌توان کشور را اداره کرد

فرماندار میاندورود:

بدون بسیج نمی‌توان کشور را اداره کرد


فرماندار میاندورود گفت: بدون بسیج نمی‌توان کشور را اداره کرد و بایستی همه ما هم فکری و هم رفتاری بسیجی شویم.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری شب گذشته در جمع بسیجیان، فرماندهان پایگاه‌ها و سرگروه‌های حلقه‌های صالحین شهرستان میاندورود در مسجد امام حسین(ع) روستای اسرم، گفت: عضویت در تشکیلات بسیج ایثار و از خود گذشتگی می خواهد چون در همه حال فرد باید آماده باشد.

وی با اشاره به فرارسیدن ایام هه فجر و با بیان اینکه باید در این ایام به مردم گزارش عملکرد دهیم، خاطر نشان کرد: انقلابی که امام تشکیل داد بر پایه مردم بود و به همین دلیل باید به مردم گزارش دهیم.

فرماندار میاندورود انقلاب امام را قابل مقایسه با هیچ انقلابی ندانست و گفت: انقلاب امام هنوز ادامه دارد و هر روز قوی‌تر می‌شود و یکی از ریشه‌های انقلاب ما مذهب و دین بوده است.

وی با اشاره به گذشت 35 سال از عمر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امروز نه تنها علاقه‌مندی مردم کم نشده بلکه بیشتر شده است چون مردم ما دین پرور و دین داشتند و مشکل استکبار و کسانی که با ما سر ستیز دارند از همین جا است.

قادری با بیان اینکه ملت ما به پشتوانه دین جنگ را هدایت کرد، افزود: نقطه اتکای امام به مردم بود و اگر مشکلی در کشور به وجود می‌آمد می گفت که به مردم بگویید خودشان حل می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه بدون بسیج نمی‌توان کشور را اداره کرد و بایستی همه ما هم فکری و هم رفتاری بسیجی شویم، تصریح کرد: اگر می‌خواهیم علاقه‌مندی خود به رهبری را نشان دهیم باید به بسیج کمک کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود مشکل اساسی شهرستان را کمبود آب شرب و کشاورزی دانست و گفت: مدیران کشوری را آوردیم تا در بعضی نقاط که مشکل ما حاد است این کمبود را جبران کنیم.

قادری با بیان اینکه راهیان نور کار سپاه نیست اما این وظیفه را بر دوش گرفته است، بیان داشت: در این راستا همه مدیران باید به پای کار بیایند.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز جمعه، تصریح کرد: به دهیاران و بخشداران گفتیم که وسیله نقلیه برای حضور مردم روستاها در نماز جمعه را آماده کنند.مطالب مرتبط با : بدون بسیج نمی‌توان کشور را اداره کرد
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 10 بهمن 1393 - 12:39 M

  بسیج در واقع مظهر عشق،ایمان و آگاهی،مجاهدت و آمادگی برای سربلند کردن کشور و ملت است.(فرمانده کل قوا،امام خامنه ای)

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • جمعه 10 بهمن 1393 - 16:20 میاندرودی

  ما همه چیزمان را درگرو انقلاب بدست آوردیم.مسؤلین مان باید حواسشان بیش از پیش جمع باشد و بهانه دست دشمنان ندهند.

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • جمعه 10 بهمن 1393 - 16:26 ناشناس

  با سلام حضور فرماندار محترم و اهالی ساعی میانخبر.مسؤلین همانطور از مردم انتظار دارند خودشان هم باید به نحو احسن وظیفه خود را انجام دهند.

  پاسخ به نظر
  + 8 - 0
 • جمعه 10 بهمن 1393 - 18:21 ناشناس

  ای کاش همه حرفا و وعده و وعید ها با اعمال اشخاص همخونی داشت و فقط زبانی نبود.ای کاش.........

  پاسخ به نظر
  + 9 - 1
دیدگاه شما در مورد : بدون بسیج نمی‌توان کشور را اداره کرد

بدون بسیج نمی‌توان کشور را اداره کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ