• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7746 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 بهمن 1393 - ساعت: 12:59

چاپ
منزلت ما پیروی از رهبری و ولایت فقیه است

شکوه فجر در میاندورود/5

منزلت ما پیروی از رهبری و ولایت فقیه است


استاندار مازندران گفت: منزلت ما پیروی از رهبری و ولایت فقیه است و پیشرفت ما نیز نشات گرفته از این جریان است.

به گزارش میانخبر ، صبح امروز مراسم نمادین ورود حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی در فرودگاه دشت ناز ساری با حضور استاندار مازندران، معاون سیاسی امنیتی، فرمانده سپاه کربلا و مسئولین، مدیران و فرماندهان انتظامی و امنیتی استانی و شهرستانی برگزار شد.

ربیع فلاح در این مراسم با بیان اینکه امروز به‌عنوان روز انقلاب امام خمینی(ره)، رهبری و ولایت فقیه است، گفت: این حرکت نمادین یادآور روزهای اول انقلاب و به‌خصوص 12 بهمن 57 است.

وی با اشاره به اینکه امروزاستقلال مهم‌ترین موضوع در کشور مطرح است، اظهار داشت: تنها کشوری در جهان هستیم که خودمان برای خودمان تصمیم می گیریم.

استاندار مازندران با اشاره به قدرت ایران در منطقه و جهان و با تاکید بر اینکه هیچ اتفاقی در منطقه بدون هماهنگی با ایران به سرانجام نخواهد رسید، افزود: گروه حزب الله که از جریان انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته و نیروهای انقلابی و ولایی هستند در منطقه کوچک لبنان مقابل رژیم صهیونیستی که چند روزه اعراب را تسلیم کرد، می ایستد.

وی شکست بیداری اسلامی در کشورهای عربی را نداشتن رهبری مناسب دانست و گفت: امروز بزرگ‌ترین افتخار ما داشتن رهبری فرزانه است که اشراف کامل به همه مسائل کشور دارد و هر حرکتی که در کشور می‌افتد با یک سخنرانی پیام خود را به مردم می فرستد و مردمی که به آن اعتقاد دارند وی را همراهی می‌کنند.

فلاح بیان داشت: منزلت ما پیروی از رهبری و ولایت فقیه است و پیشرفت ما نیز نشات گرفته از این جریان است.

نماینده عالی دولت در استان مازندران خاطر نشان کرد: قدر و منزلت رهبری را بدانیم و همیشه خود را تحت فرمان ایشان مقید بدانیم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال 93 به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اظهار داشت: علی رقم همه مشکلات موجود در استان توانستیم بسیار موفق عمل کنیم.

فلاح تصریح کرد: مشکلات اقتصادی وجود دارد ولی با توجه به تورم و رشد اقتصادی منفی کشور که در گذشته وجود داشت امروز همه آنها مهار شد و با یک آهنگ مناسب در حال پیشروی است.

وی همچنین با بیان اینکه بودجه استان نسبت به سال گذشته 400 درصد افزایش داشته است، افزود: به مردم قول می دهیم که بتوانیم با همدلی و انسجامی که بین مسئولین وجود کارها را پیش ببریم.مطالب مرتبط با : منزلت ما پیروی از رهبری و ولایت فقیه است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 12 بهمن 1393 - 16:04 ناشناس

    انقلاب ما انفجار نور بود.یاد امام راحل و شهدایمان گرامی و روحشان شاد باد.تشکر بابت این پوشش خبری شما میانخبری ها.

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : منزلت ما پیروی از رهبری و ولایت فقیه است

منزلت ما پیروی از رهبری و ولایت فقیه است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ