• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7757 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 بهمن 1393 - ساعت: 16:15

چاپ
افتتاح چندین عرصه اقتصاد مقاومتی در شهرستان میاندورود

شکوه فجر در میاندورود/6

افتتاح چندین عرصه اقتصاد مقاومتی در شهرستان میاندورود


مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود از افتتاح چند عرصه اقتصاد مقاومتی در شهرستان میاندورود با حضور مدیران و مسئولان شهرستانی در 13 بهمن خبر داد.

به گزارش میانخبر ، مصطفی ملازاده در گفت‌وگو با ما گفت: همزمان با آغاز سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران برخی از عرصه‌های اقتصاد مقاومتی که توسط بسیجیان تسهیلات دریافت شده و منجر به تولید شده است افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه هفت میلیارد ریال تسهیلات در سال 93 به بسیجیان میاندورودی در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی واگذار شد، اظهار داشت:عرصه‌های پرورش ماهی گرمابی، پرورش قارچ، پرورش زنبورعسل، پرورش دام سبک و سنگین، پرورش ماکیان و مرغ محلی، صنایع دستی و... از عرصه‌های شاخص اقتصاد مقاومتی شهرستان میاندورود می‌باشد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه میاندورود توجه به تولید داخلی و باور داشتن جوانان را یکی از زمینه‌های ایجاد اشتغال دانست و افزود: با پرداخت تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجیان و جوانان میاندورودی و نظارت بر اجرای درست طرح‌ها سبب ایجاد اشتغال برای60 نفر شده است.

ملازاده با بیان اینکه همه مسئولان باید در راستای برطرف ساختن موانع پیش‌روی تولیدکنندگان گام بردارند، خاطرنشان کرد: با برخی از ادارات مانند جهاد کشاورزی تفاهم ‌نامه‌هایی امضا شد تا کمکی شود به جوانان تا در گام‌های نخست مایوس نشوند.

مسئول بسیج سازندگی میاندورود برگزاری دوره‌های کارآفرینی را مثبت ارزیابی کرد و تصریح کرد: ایجاد روحیه و انگیزه در قشر جوان و نشان دادن ابتکارات و خلاقیت‌های کارآفرین‌های برتر به آنها یکی دیگر از برنامه‌های بسیج سازندگی است که در این راه، در یک دوره، این کلاس برگزار شده است.مطالب مرتبط با : افتتاح چندین عرصه اقتصاد مقاومتی در شهرستان میاندورود
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 12 بهمن 1393 - 19:12 M

    با عرض سلام و تبریک بمناسبت دهه پرشکوه فجر و آرزوی توفیق و سلامتی برای تمامی زحمت کشان نظام جمهوری اسلامی.اجرتان با شهدا.

    پاسخ به نظر
    + 7 - 1
دیدگاه شما در مورد : افتتاح چندین عرصه اقتصاد مقاومتی در شهرستان میاندورود

افتتاح چندین عرصه اقتصاد مقاومتی در شهرستان میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ