• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7832 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 بهمن 1393 - ساعت: 13:37

چاپ
نقشه سياه در جاده شهري

نقشه سياه در جاده شهري


پسر جوان سوار بر خودرو به شکار زنان و دختران مسافر دست مي زد، اين مرد جوان به بهانه مسافرکشي طعمه هاي خود را در سطح شهر سوار مي کرد و با تهديد، نقشه شيطاني خود را به اجرا درمي آورد.

به گزارش میانخبر ، روزنامه ایران در شماره روز یک‌شنبه خود در قسمت شوک نوشت: پسر جوان سوار بر خودرو به شکار زنان و دختران مسافر دست مي زد، اين مرد جوان به بهانه مسافرکشي طعمه هاي خود را در سطح شهر سوار مي کرد و با تهديد، نقشه شيطاني خود را به اجرا درمي آورد.

 اقدامات پليسي براي به دست آوردن ردي از اين جوان پس از ادعاي تلخ دختر جواني در دستور کار ماموران قرار گرفت. اين دختر در مراجعه به ماموران پليس مياندرود در استان مازندران گفت: چند روز پيش براي رفتن به خانه کنار خيابان ايستاده بودم که خودرويي مقابلم توقف کرد. با توجه به اينکه مسافرکش هاي زيادي در اين مسير هستند و بارها ديده بودم که مسافران سوار اين خودروها مي شوند بدون هيچ شکي سوار خودرو شدم.

بعد از مسافتي ناگهان راننده مسيرش را بسرعت تغيير داد، وقتي اعتراض کردم او با چاقويي که همراه داشت تهديد کرد اگر داد و فرياد کنم مرا خواهد کشت و ترسيدم تا اينکه مرا به منطقه خلوتي برد. در آنجا هر چه التماس کردم بي فايده بود و او مرا تسليم نيت شوم خود کرده و بعد از آنکه دار و ندارم را سرقت کرد مرا از خودرويش بيرون انداخت و گريخت.

اين دختر که بشدت ترسيده بود تنها توانست اطلاعاتي از نشاني هاي ظاهري راننده در اختيار ماموران قرار دهد.

ماموران که با دستور قضايي اقدامات گسترده اي را براي به دست آوردن ردي از اين مرد شرور در دستور کار خود قرار داده بودند، در مرحله نخست بررسي هاي خود اقدام به طراحي تصوير رايانه اي از وي کردند.

در مرحله دوم از تجسس هاي پليسي، کارآگاهان مشخصات ارابه اين شيطان را بررسي کرده و تيم هاي گشت نامحسوسي را براي رديابي راننده و خودرو به کار گرفتند.

با اين اقدامات بود که ماموران پليس بعد از چند روز موفق به رديابي مسير تردد جوان فراري شدند.

آنان با به دست آوردن اين اطلاعات دريافتند که اين شکارچي دختران در بابلسر تردد دارد بنابراين با دستور قضايي مخفيگاه وي را در بابلسر تحت محاصره خود در آورده و او را بازداشت کردند.

اين پسر که باور نداشت از سوي پليس شناسايي شده باشد در مراحل نخستين بازجويي ها با ادعاي اينکه از ماجراي آدم ربايي ها و نيت هاي شوم براي دختران مسافر بي اطلاع است، سعي کرد مسير تحقيقات ماموران را به گمراهي بکشاند اما وقتي ديد پليس مدارک غيرقابل انکاري دارد راز اقدامات سياهش را فاش کرد و لب به اعتراف گشود.

سرهنگ نصيري فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود در اين باره به تشريح جزئيات حادثه پرداخت و گفت: در پي اعلام شکايت چند زن مبني بر اينکه در مسير محورهاي مواصلاتي به مياندرود سوار خودروي مسافرکش شده و راننده پس از چند کيلومتر ناگهان به جاده هاي فرعي تغيير مسير داده و اقدام به مزاحمت و انجام رفتار و حرکات سياه مي کرد و با سرقت تلفن همراه، آنان را در گوشه خلوتي رها مي کرد تحقيقات پليسي کليد خورد.

سرهنگ نصيري افزود: ماموران پليس آگاهي تحقيقات گسترده خود را آغاز کردند و باتوجه به چهره نگاري از وي و تصاوير دوربين هاي مداربسته، خودروي مسافرکش را شناسايي کردند و راننده را تحت تعقيب قرار دادند.

وي خاطرنشان کرد: پليس در عملياتي ضربتي با دستور قضايي محل تردد و مخفيگاه اين مرد را در شهر بابلسر شناسايي و شکارچي دختران مسافر را در اقدامي غافلگيرانه دستگير کردند. سرهنگ نصيري در پايان خاطرنشان کرد: زنان براي پيشگيري از وقوع جرايم مشابه از سوار شدن به خودروهاي خارج از سرويس تاکسيراني خودداري کرده و سعي کنند از خودروهاي عمومي استفاده کنند.


منبع : روزنامه ایران

برای این پست 7 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 13 بهمن 1393 - 14:02 ناشناس

  خبر خیلی بدی بود.. لعنت به همچین آدمهایی

  پاسخ به نظر
  + 25 - 0
 • دوشنبه 13 بهمن 1393 - 17:27 ناشناس

  سلام و خداقوت هم به شما مدیر سایت بابت درج این خبر و هم به مسؤلین مربوطه برای پیگیری این جریانات فجیعی که رخ داده،واقعا تأسف داره که چنین آدمهای بی فرهنگ و بی اصل و نسبی پیدا میشن که چنین اقداماتی رو مرتکب میشن.واقعا میشه بهشون گفت انسان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 23 - 0
 • دوشنبه 13 بهمن 1393 - 18:22 مختاری

  ضمن عرض خسته نباشی به برادران نیروی انتظامی منطقه میاندورود از خبر دستگیری این شروربی وجدان ترتیتبی اتخاذ شود تا فرهنگ سوار شدن وسایل نقلیه عمومی به اذهان مردم شهید پرور برسد تا این مفسدین از خدا بیخبر با نوامیس مردم اینگونه بازی نکنند و خواستار اشد مجازات این مفسد باشیم

  پاسخ به نظر
  + 24 - 0
 • دوشنبه 13 بهمن 1393 - 22:53 یه بنده خدا

  مادر دوست منم یکی از طعمه های این بی وجدان بوده اما وقتی متوجه نیت شوم اون میشه به خاطردفاع از شرافتش خودشو از ماشین اون لعنتی پرت میکنه بیرون و از شرش خلاص میشه....اما متاسفانه الان حدود دو ماهه که قطع نخاع شده...چه ساده!!!!یک مادر پاک و بی گناه! :-( حالا اون موجود بیرحم چطوری میخواد جواب بده؟!!!!!

  پاسخ به نظر
  + 30 - 0
 • سه شنبه 14 بهمن 1393 - 08:09 ناشناس

  باتشكراززحمات نيروي انتظامي . هويت اين فردنامردشرور بيان نشد . مياندرودي است !!

  پاسخ به نظر
  + 21 - 0
 • چهار شنبه 15 بهمن 1393 - 04:48 هموطن

  حق چنین افرادی اعدام می باشد که اینطوری با جان و مال وآبروی شهروندان بازی نکنند ، تکلیف اون مادر فداکار نکایی که برای حفظ عصمت و دفاع از آبرویش تسلیم خواسته شوم این فرد نشد و از ماشین به بیرون پرت شد و الان قطع نخاع شده و از چهار اندام فلج شده چه میشود چه کسی پاسخگوی این واقعه دردناک و تحمیل هزینه سنگین نگهداری از ایشان می باشد.

  پاسخ به نظر
  + 30 - 1
 • پنج شنبه 16 بهمن 1393 - 21:43 ز.م

  به خاطر پست فطرتی این موجود خاله ی من از ناحیه ی گردن قطع نخاع شد و فقط ما شاهد هر لحظه عذاب کشیدنشیم، که وقتی به آینده ی نامعلوم خودش و بچه هاش فکر میکنه وحتی قادر نیست اشکهایی رو که پنهانی میریزه پاک کنه ، اگه خیلی ساده از مجازاتش بگذرن مدیون لحظه به لحظه ای که خالم با درد نفس میکشه میشن. مدیون همه ی این شب تا صبح بیدار موندن خانوادش ، امیدوارم که این موجود حقیر لحظه به لحظه ای که نفس میکشه مثل خالم با درد و عذاب باشه

  پاسخ به نظر
  + 28 - 0
دیدگاه شما در مورد : نقشه سياه در جاده شهري

نقشه سياه در جاده شهري تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ