• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7847 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 بهمن 1393 - ساعت: 18:11

چاپ
بهره برداری از 7 طرح تولیدی در میاندورود

شکوه فجر در میاندورود/8

بهره برداری از 7 طرح تولیدی در میاندورود


هم‌زمان با دومین روز از دهه مبارک فجر هفت طرح تولیدی در شهرستان میاندورود افتتاح شد.

به گزارش میانخبر ، ظهر امروز هم‌زمان با دومین روز از دهه مبارک فجر هفت طرح تولیدی در شهرستان میاندورود افتتاح شد.

سه مورد پرورش قارچ خوراکی در سورک، دارابکلا و بیشه‌سر؛ یک واحد پرورش ماکیان و دو واحد پرورش دام سبک و سنگین از جمله آنها بوده است که با حضور مسئولین شهرستان میاندورود افتتاح شد.

در این مراسم علی غلامیان معاون فرماندار با تشکر از همه کسانی که در ساخت این واحدها نقش داشتند، گفت: ساخت چنین واحدهایی باعث افزایش تولید و ایجاد اشتغال و درآمد برای خانواده‌ها می‌شود که باید ادامه پیدا کند تا بتوانیم مشکلات اقتصادی را از بین ببریم.

حسین جناسمی نیز با تشکر از کسانی که با تلاش و همت جهادی خود توانستند این تولیدات را داشته باشند از مسئولین خواست تا مشکلات پیش روی تولیدکنندگان را برطرف سازند.

وی اظهار داشت: همه ما سعی و تلاشمان یکی است تا اقتصاد مقاومتی مد نظر رهبری را محقق کنیم.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه باید شعار "ما می توانیم" امام(ره) را پیاده سازی کنیم، افزود: باید کاری کنیم که دیگر چشم و دستمان به سمت استکبار نباشد و هر روز در مسیر ما سنگ اندازی نکنند.

جناسمی از واگذاری هفت میلیارد ریال تسهیلات اقتصاد مقاومتی به بسیجان خبر داد و خاطر نشان کرد: 100 درصد اعتبارات ما باعث تولید شده است.

وی درباره طرح‌های اجرا شده از سوی بسیجیان، بیان داشت: پرورش ماهی گرمابی هشت مورد، پرورش قارچ خوراکی هشت مورد، پرورش زنبور عسل سه مورد، پرورش ماکیان پنج مورد، پرورش مرغ بومی 5000 قطعه‌ای ، واگذاری دستگاه جوجه‌کشی یک مورد، صنایع دستی و قالی بافی 20 مورد، پرورش دام سبک و سنگین 13 مورد، خیاطی 6 مورد، خرید ادوات کشاورزی 2 مورد، ایجاد واحدهای الکتریکی و الکترونیکی پنج مورد ، ایجاد واحد نجاری یک مورد، از جمله طرح‌های اجرا شده است.

این مسئول با بیان اینکه با اجرای این طرح‌ها برای 80 نفر به صورت مستقیم و برای بیش از 60 نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال‌زایی شده است، تصریح کرد: باید به جایی برسیم که هر ایرانی در هر خانه یک تولیدکننده باشد و به درجه ای برسیم که دیگر محتاج کشورهای دیگر نباشیم.

 مطالب مرتبط با : بهره برداری از 7 طرح تولیدی در میاندورود
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 13 بهمن 1393 - 22:49 M

    با سلام و تشکر از همه عزیزانی که با عزم و اراده توانستند این تولیدات را داشته باشند و فرصت شغلی مناسب ایجاد کنند.خدا قوت هموطن.!

    پاسخ به نظر
    + 6 - 0
دیدگاه شما در مورد : بهره برداری از 7 طرح تولیدی در میاندورود

بهره برداری از 7 طرح تولیدی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ