• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7851 - تاریخ انتشار : دوشنبه 13 بهمن 1393 - ساعت: 21:07

چاپ
افتتاح دو طرح اشتغال خانواده‌های تحت حمایت

شکوه فجر در میاندورود/9

افتتاح دو طرح اشتغال خانواده‌های تحت حمایت


مدیر کمیته امداد میاندورود از افتتاح دو طرح اشتغال خانواده‌های تحت حمایت این نهاد خبر داد.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی از افتتاح دو طرح نمادین اشتغال خانواده‌های تحت حمایت این نهاد با حضور معاون فرماندار و تعدادی از مسئولین شهرستان خبر داد و گفت: کمیته امداد میاندرود در 10 ماه اول سال 93 به تعداد 82 نفر از خانواده‌های تحت حمایت جمعاً مبلغ 9 میلیارد و 615 میلیون ریال وام اشتغال و خودکفایی پرداخت کرده است.

وی بر همت کلیه مسئولین درباره توسعه اشتغال پایدار در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تاکید کرد و تلاش ویژه امدادگران را درباره شناخت پتانسیل موجود در خانواده‌ها و افزایش روحیه کار و تلاش و امید به آینده جهت توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد را امری لازم و ضروری دانست.

مدیر کمیته امداد میاندرود از اهدای یک قطعه زمین مسکونی به خانواده تحت حمایت کمیته امداد توسط خیر میاندورودی خبر داد و بیان کرد: در پی دیدار فرماندار میاندورود در قالب طرح مفتاح الجنه از خانواده‌های تحت حمایت و بررسی مشکلات معیشتی، یکی از خیرین شهرستان به نام آقای علیزاده ، اعلام همکاری نموده و یک قطعه زمین مسکونی واقع در روستای اسلام‌آباد را به مساحت 60 متر مربع با ارزش 90 میلیون ریال به یکی از خانواده‌ها اهدا کرد تا با همکاری و مساعدت‌های بعدی فرماندار و خیرین منطقه و با اجرای حوزه مسکن و ساختمان کمیته امداد، منزل مسکونی مناسب برای خانواده مورد نظر ساخته شود.

ابراهیمی با اشاره به این‌که در حال حاضر تعداد 36 خانواده مستاجر و فاقد مسکن تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود است، خاطر نشان کرد: جهت رفع مشکل مسکن آنها نیازمند همت و توجه مسئولین محترم ، مردم شریف و خیرین محترم شهرستانی هستیم.

 مطالب مرتبط با : افتتاح دو طرح اشتغال خانواده‌های تحت حمایت
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 13 بهمن 1393 - 23:00 ناشناس

    خداوند خیر دنیا و آخرت را نصیب همه بندگانی بگرداند که گامهایشان در راه خدا برای به انجام رساندن امور خلق لله استوار است.

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : افتتاح دو طرح اشتغال خانواده‌های تحت حمایت

افتتاح دو طرح اشتغال خانواده‌های تحت حمایت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ