• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7857 - تاریخ انتشار : سه شنبه 14 بهمن 1393 - ساعت: 23:48

چاپ
انقلاب اسلامی هنوز هم انقلاب اسلامی است

امام جمعه میاندورود:

انقلاب اسلامی هنوز هم انقلاب اسلامی است


امام جمعه میاندورود گفت: انقلاب اسلامی هنوز هم انقلاب اسلامی است و در این انقلاب حد و نقطه پایان نداریم.

به گزارش میانخبر ، ظهر امروز همزمان با سومین روز از دهه مبارک فجر فرماندار میاندورود به همراه مدیران ادارات شهرستان با امام جمعه میاندورود دیدار کردند.

قادری در این دیدار با بیان اینکه در پیروزی انقلاب اسلامی نقش اساسی را علیه استکبار و رژیم شاهنشاهی روحانیون داشتند که در راس آن امام(ره) حضور داشت، گفت: این هدایت، انس و الفت مردم نسبت به روحانیت باعث شد که ما در مقابل بزرگ‌ترین استکبار جهانی با ایستیم.

وی اظهار داشت: با همان نگاهی که امام برای پیروزی انقلاب به شاگردان خود امر می‌فرمودند و در این مسیر حرکت داشته باعث پیروزی انقلاب شده و با مانوس شدن توده مردم با روحانیت بعد از 36 سال نه اینکه علاقه‌مندی مردم به روحانیت کم نشده بلکه بیشتر شده است.

فرماندار میاندورود، افزود: نسلی که به‌عنوان نسل جدید باید مدافع دین باشد علاقه خاصی به روحانیت دارند.

قادری بیان کرد: سعی نکردیم دستجات سیاسی را در توزیع اعتبارات در شهرستان دخیل کنیم، بلکه آن‌چه که برای مردم نیاز بود را لحاظ کردیم.

حجت الاسلام سید مجتبی رسولی نیز با تبریک دهه مبارک فجر، گفت: خوشبختانه شهرستان یک آرامش نسبی خوبی دارد و به همت مسئولین ادارات ارتباط خوب و تعامل مثبت بین مردم و مسئولین برقرار است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هنوز هم انقلاب اسلامی است و در این انقلاب حد و نقطه پایان نداریم، خاطر نشان کرد: نباید تصور کنیم که 36 سال از انقلاب می‌گذرد و خیالمان راحت باشد بگوییم کار تمام شد.

امام جمعه میاندورود، افزود: ما هنوز هم نیاز به انقلاب داریم و تغییر و تحول در درون خودمان و جامعه باید صورت بدهیم که اگر یک روزی در جامعه احساس کنیم که نیاز به تغییر و تحول و انقلاب نداریم باید فاتحه آن انقلاب را بخوانیم.

وی تصریح کرد: خیال نکنیم انقلاب اسلامی که پیروز شد و با داشتن ولایت فقیه، دیگر خطری نیست، چیزی که قرآن و اسلام و ولایت را تضمین می‌کند و بقا و استمرار آن را تقبل می‌کند مردم است.

رسولی تاکید کرد: ما باید قدر دان مردم باشیم چون مردم بودند که انقلاب را به پیروزی رساندند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود با بیان اینکه اگر امروز از مردم غافل شویم قافیه را باختیم، گفت: اگر مسئولان ما به برکت خون شهدا به مسئولیت رسیدند از آرمان امام و ولایت فقیه، شهدا و امام شهدا فاصله بگیرند باعث فاصله گرفتن مردم از انقلاب می‌شوند.

وی بیان داشت: تعامل خوب، برخورد مهربانانه با مردم و با وحدت، اتحاد، همدلی بین مسئولین و مردم، کاری می‌کند که فرصت را از دشمن می گیرد.

رسولی خاطر نشان کرد: هر چه اتحاد ما بیشتر باشد نا امیدی در بین دشمنان هم بیشتر می‌شود و مردم به نظام امیدوار خواهند شد.

وی نماز جمعه را کانون توجه هم دشمن و هم مردم و مسئولین دانست و گفت: متاسفانه یا ما این نقش را فراموش کردیم یا داریم فراموش می کنیم.مطالب مرتبط با : انقلاب اسلامی هنوز هم انقلاب اسلامی است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 15 بهمن 1393 - 01:41 صبرایی

    بیاییم کمی فکر کنیم که چرا درمراسمات جای جوانان ما خالی است براستی مشکل کار کجاست که جوانان زیاد روی خوش به مراسمات نشان نمیدهند ///

    پاسخ به نظر
    + 10 - 1
دیدگاه شما در مورد : انقلاب اسلامی هنوز هم انقلاب اسلامی است

انقلاب اسلامی هنوز هم انقلاب اسلامی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ