• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 7858 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 بهمن 1393 - ساعت: 11:26

چاپ
برآورد اولیه بازسازی سالن امام رضا(ع) 250 میلیون بوده است

شهردار سورک:

برآورد اولیه بازسازی سالن امام رضا(ع) 250 میلیون بوده است


شهردار سورک گفت: بازدیدی که کارشناسان ورزش و جوانان از سالن امام رضا(ع) داشتند، برآورد اولیه آنها جهت بازسازی و مرمت، 250 میلیون تومان بود.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولیزاده در گفت‌وگو با ما از خرید یک دستگاه بیل بکو از سوی شهرداری سورک خبر داد و گفت: برای خرید بیل بکو 145 میلیون تومان نیاز بود که 50 درصد هزینه آن شهرداری سورک و 50 درصد دیگر را سازمان شهرداری‌های کشور پرداخت کرده است.

وی اظهار داشت: در بازدیدی که با حضور رئیس اداره برق میاندورود، ورزش و جوانان میاندورود و دبیر ورزش همگانی استان از زمین ورزشی شهر سورک داشتیم، رئیس اداره برق قول نصب ترانس برای برق‌دار کردن این مجموعه ورزشی را دادند.

شهردار سورک افزود: با رایزنی اعضای شورا و شهرداری، نمایندگان مجلس نیز از تبصره 22 ماده 180 مبلغ 160 میلیون تومان برای بهسازی، ساخت سرویس بهداشتی و... به این مجموعه ورزشی اختصاص دادند.

ولیزاده خاطر نشان کرد: رئیس ورزش و جوانان میاندورود و دبیر ورزش همگانی استان نیز قول‌هایی در راستای آماده سازی زمین ورزشی به ما داده‌اند.

وی با اشاره به جلسه‌ای که چند هفته قبل در فرمانداری با حضور معاون عمرانی استاندار پیرامون مشکلات شهر سورک برگزار شده بود، گفت: یکی از تصمیمات این جلسه برای شهر سورک بازسازی سالن ورزشی امام رضا(ع) بود.

ولیزاده تصریح کرد: پیرامون این تصمیم، بازدیدی که کارشناسان ورزش و جوانان از سالن امام رضا(ع) داشتند، برآورد اولیه آنها جهت بازسازی و مرمت، 250 میلیون تومان بود که قرار است از محل درآمدهای مازاد استانداری به آن اختصاص یابد.مطالب مرتبط با : برآورد اولیه بازسازی سالن امام رضا(ع) 250 میلیون بوده است
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 15 بهمن 1393 - 20:23 کارگر

    درود بر شهردار پر تلاش شهرمان

    پاسخ به نظر
    + 14 - 0
دیدگاه شما در مورد : برآورد اولیه بازسازی سالن امام رضا(ع) 250 میلیون بوده است

برآورد اولیه بازسازی سالن امام رضا(ع) 250 میلیون بوده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ