• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8105 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 بهمن 1393 - ساعت: 09:26

چاپ
افتتاح مدرسه 6 کلاسه روستای لالیم

شکوه فجر در میاندورود/11

افتتاح مدرسه 6 کلاسه روستای لالیم


مدرسه ابتدایی 6 کلاسه روستای لالیم با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش میانخبر ، صبح دیروز و همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار، مدیر کل نوسازی، فرماندار میاندورود و مسئولین شهرستان مدرسه ابتدایی پسرانه شهید گلعلی تقوی روستای لالیم افتتاح شد.

این مدرسه 6 کلاسه با اعتبار هشت میلیارد ریال و از اعتبارات دولتی ساخته شده است.

ارسطو قادری در این مراسم با بیان اینکه با آغاز به کار دولت یازدهم فضای خوبی در شهرستان ایجاد شده است، گفت: تاکید دولت به ایجاد این فضا بوده است.

وی اظهار داشت: در شهرستان همه مدیران بدون دغدغه و با وحدت رویه در حوزه‌های مرتبط با خود انجام وظیفه می کنند.

فرماندار میاندورود با تاکید بر اینکه بزرگ‌ترین دغدغه شهرستان بخش سلامت بوده است، افزود: در 26 بهمن مرکز بهداشتی درمانی تیپ یک سورک با حضور وزیر بهداشت افتتاح خواهد شد.

قادری افتتاح این مدرسه را دومین مدرسه افتتاح شده در میاندورود در دهه فجر سال جاری بیان کرد.

حسن خیریانپور در این مراسم خاطر نشان کرد: با فجر انقلاب اسلامی ظلم و ستم و استبداد از کشور رخت بر بست و استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی به‌عنوان سه شعار محوری انقلاب ما در کشور محقق شد.

وی بیان داشت: امروز ملت ایران با پشتوانه دین مبین اسلام و با رهبری مقام معظم رهبری و با پشتوانه ملت بزرگ ایران در این اقیانوس ناموزون جهانی اهدف خود را دنبال می کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تصریح کرد: پروژه‌ها در میاندورود، با احتمام مسئولین در حال شکوفایی است و تلاش‌های بسیار خوبی در سطح شهرستان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه در عصر دانایی کشوری قدرتمندتر خواهد بود که دسترسی بیشتری به علم و دانایی داشته باشد، افزود: اگر کمال انسان‌ها را می‌خواهیم باید همه ملت به علم و دانایی تقوا و دیانت مسلح شود و این دو مکمل هم هستند و جدا از هم نیستند.

خیریانپور ابراز کرد: همواره جوامع بشری از دو افت، جهالت و نادانی و دیگری بی‌دینی، بی‌تقوایی و فاصله گرفتن از معنویت آسیب‌پذیر بوده و هستند.

وی خاطر نشان کرد: در سال جاری 1385 پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی با هزینه 660 میلیارد تومان در استان به مرحله تولید و آغاز به‌کار رسیده است.

 مطالب مرتبط با : افتتاح مدرسه 6 کلاسه روستای لالیم
دیدگاه شما در مورد : افتتاح مدرسه 6 کلاسه روستای لالیم

افتتاح مدرسه 6 کلاسه روستای لالیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ