• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8107 - تاریخ انتشار : دوشنبه 20 بهمن 1393 - ساعت: 17:41

چاپ
افتتاح پنج طرح عمرانی و آموزشی در میاندورود

شکوه فجر در میاندورود/13

افتتاح پنج طرح عمرانی و آموزشی در میاندورود


همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر پنج طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی و آموزشی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش میانخبر ، ظهر دیروز پنج طرح عمرانی، کشاورزی، خدماتی و آموزشی با حضور معاون مدیریت و منابع انسانی استانداری، فرماندار میاندورود، بخشداران و مسئولین شهرستانی افتتاح شد.

پل بین مزارع، مرغداری گوشتی و ساختمان دهیاری بادله، مدرسه ابتدایی در روستای لالیم و دهیاری روستای دارابکلا از جمله این پروژه ها بودند.

پل بین مزارع روستای حلمسر که با اعتبار 550 میلیون تومان بر روی رودخانه نکارود ساخته شد و به بهره برداری رسید و با ساخت آن کشاورزان برای رفتن به سر زمین‌های کشاورزی خود دیگر مجبور نخواهند بود مسافت زیادی را طی کنند.

مرغداری مرغ گوشتی 20 هزارتایی شامل چهار سالن در زمینی به مساحت 3500 متر مربع و با اعتبار چهار میلیارد و 800 میلیون تومان دومین پروژه افتتاحیه دیروز بود.

افتتاح ساختمان دهیاری روستای بادله نیز با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

این ساختمان با یک طبقه هم کف و دو طبقه فوقانی دارای دفتر دهیاری، دفتر شورای اسلامی، دفتر مسئول مالی، شورای فرهنگی، شورای حل اختلاف، شورای ورزشی، دفتر صدور پروانه، سالن اجتماعات، حلال احمر روستایی و ... می باشد.

این ساختمان با اعتبار بیش از 200 میلیون تومانی ساخته شد که 100 میلیون از اعتبارات استانداری و مابقی آن از سوی مردم و خیرین تامین شده است.مطالب مرتبط با : افتتاح پنج طرح عمرانی و آموزشی در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : افتتاح پنج طرح عمرانی و آموزشی در میاندورود

افتتاح پنج طرح عمرانی و آموزشی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ