• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8223 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 بهمن 1393 - ساعت: 15:18

چاپ
انقلاب ما از صفر تا صد فرهنگی بود

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ساری و میاندورود:

انقلاب ما از صفر تا صد فرهنگی بود


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ساری و میاندورود، گفت: انقلاب ما از صفر تا صد فرهنگی بود.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام صادقی ظهر امروز به عنوان سخنران راهپیمایی 22 بهمن میاندورود، گفت: مردم با حضور خود نشان دادند که سرنوشت خود را با دستان خود و با تدبیر و اندیشه خود رقم می زنند.

وی با بیان اینکه باید حکومت انقلابی و مهدوی را در جهان به ظهور و بروز برسانیم، انقلاب را زمینه‌سازی حکومت خدا در روی زمین دانست و 22 بهمن را روز غدیر انقلاب توصیف کرد.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ساری و میاندورود، افزود: امروز دشمنان از مقام، جایگاه، دین، نظام و انقلاب شما مایوس شدند.

وی با اشاره به اینکه دشمن با شروع انقلاب اسلامی با آغاز جنگ و حمله‌های اقتصادی و فرهنگی قصد ضربه زدن به انقلاب را داشت، خاطر نشان کرد: زمانی که دشمن دید مردان عرصه پیکار چگونه ماشین دشمن را از کار انداختند در عرصه آشکار به میدان آمد.

صادقی تهدیدات اقتصادی، انحصار طلبی، ترویج و تبلیغ مصرف‌گرایی را از جمله نقشه‌های دیگر دشمن برای ضربه زدن به انقلاب دانست و گفت: شما مردم با صبر، حوصله و بردباری زیر لوای پرچم اقتصاد مقاومتی و زیر پرجم و دستورات دین خدا، صبر و صبوری و قناعت توانستید پوزه دشمن را به خاک بمالید.

وی حملات و ناتوهای فرهنگی را دیگر میدانی دانست که دشمن برای آن دندان تیز کرده بود، بیان داشت: اما مردم ما بازهم با رفتن زیر پرچم لا اله الا الله توانستند فرهنگ ناب محمدی را هم پاسداری کنند و هم به جهانیان بفهمانند که انقلاب ما از صفر تا صد فرهنگی بود.

این مسئول با تاکید بر اینکه تمام پیامبران آمدند تا حکومت خدا را روی زمین برقرار کنند، افزود: ما نیز زمینه‌ساز حکومت الهی بر زمین هستیم.

صادقی با اشاره به حمله‌های سیاسی زیاد دشمن، خاطر نشان کرد: با وجود مردم فهیم و رهبری بصیر و فرزانه در همه عرصه‌ها چه در سیاست داخلی و چه در سیاست خارجی عرصه‌ها را متعلق به خود کردیم و امور را به دست گرفتیم.مطالب مرتبط با : انقلاب ما از صفر تا صد فرهنگی بود
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • چهار شنبه 22 بهمن 1393 - 20:14 ناشناس

  حضور مردم نشانگر این بود که راحت از خون شهدایشان نمیگذرند و به آرمان های امام،شهدا و مقام معظم رهبری پایبندند.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • چهار شنبه 22 بهمن 1393 - 20:17 M

  با سلام و تبریک بخاطر خلق حماسه ای دیگر،امروز حضور مردم به همه دنیا نشون داد که انقلاب و کشورشون رو دوست دارن و به هیچکس اجازه دخالت نمیدن.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : انقلاب ما از صفر تا صد فرهنگی بود

انقلاب ما از صفر تا صد فرهنگی بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ