• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8231 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 بهمن 1393 - ساعت: 19:50

چاپ
آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال سلطه بر ایران هستند

عضو مجلس خبرگان رهبری:

آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال سلطه بر ایران هستند


عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال سلطه بر ایران هستند.

به گزارش میانخبر ، به مناسبت دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی مراسمی در مسجد باب الحوائج روستای اسلام آباد با حضور بسیجیان شهرستان میاندورود برگزار شد.

آیت الله علی معلمی در این مراسم با اشاره به ایجاد حکومت نظامی در 21 بهمن 57 هدف آن را خلوت کردن شهر و ربودن امام دانست، گفت: اما امام با صدور پیام کوتاه و غیرقانونی خواندن دولت از مردم خواست که به خیابانها بیایند و حکومت نظامی را بشکنند.

وی با بیان اینکه هدف امام از انقلاب کسب قدرت برای خود نبود، خاطرنشان کرد: نهضت امام از سال 41 شروع شد و هدف آن از ابتدا گرفتن قدرت از شاه نبود بلکه امام می‌خواست کشور به حق اداره شود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: کاپیتالاسیون یک خیانت بزرگ به مردم کشور ایران بود چرا که ملت ایران مسلمان رشید است.

وی با اشاره به مذاکرات هسته‌ای اظهار داشت: آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال سلطه بر ایران هستند و رهبری از ابتدا با هوشیاری گفتند که به مذاکرات خوش‌بین نیستم ولی با مذاکره هم مخالف نیستم.

امام جمعه قائم‌شهر به چرایی مخالفت نکردن رهبری نیز اشاره کرد و گفت: عده‌ای جو انداخته بودند که اگر مذاکره کنیم مشکلات حل خواهد شد و با وجود اینکه رهبری می‌دانستند که این طور نیست ولی برای اینکه این‌ها طلب کار نباشند، مخالفت نکرد.

وی افزود: همه فهمیدند که توافق نامه اول ژنو یک سری کلیات بوده که قابل تفسیر از سوی دو طرف بوده است به همین دلیل آمریکایی‌ها طلب‌کار شدند و از این جهت رهبری تاکید کردند که توافق کلی نباشد بلکه شفاف باشد.

آیت الله معلمی به مواضع رهبری در خصوص مذاکرات هسته‌ای اشاره کرد و گفت: رهبری مواضع خود را صریح و شفاف بیان کردند.

وی خاطر نشان کرد: آمریکایی‌ها می‌خواهند با این توافقات به دنیا بگویند، ببینید که ایران 36 سال مقابل ما ایستاد آخر ما چطور سرش کلاه گذاشتیم.

معلمی با اشاره به دستاوردهای فضایی و علمی کشور، بیان داشت: ای کاش از ابتدای انقلاب هر دولتی که می‌آمد با اخلاص و صادقانه گوش به فرمان امام و رهبری بودند و به دشمن دل خوش نکرده بودند قطعا شرایط ما بهتر از امروز بود.

وی تصریح کرد: در راهپیمایی 22 بهمن ملت یک بار دیگر اراده خود را به رخ دشمن خواهد کشید و به دنیا پیام خواهند فرستاد که ما پای آرمان‌های امام و شهدا تا آخر ایستادیم.

آیت الله معلمی پیروزی انقلاب را ثمره ولایت فقیه دانست و گفت: هشت سال دفاع مقدس نیز به ثمره ولایت و امامت بود.مطالب مرتبط با : آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال سلطه بر ایران هستند
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • چهار شنبه 22 بهمن 1393 - 21:17 ناشناس

  با تشکر از صحبت های شیوای آیت لله معلمی بزرگوار.این شعر مصداق حال آمریکا و دارو دستشه:*******شتر در خواب بیند پنبه دانه/گهی لف لف خورد گه دانه دانه*******

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • شنبه 25 بهمن 1393 - 22:29 سرباز1195

  باتشکر از حضرت آیت الله معلمی و عوامل اجرایی این جلسه باشکوه بسیار جالب بود .

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال سلطه بر ایران هستند

آمریکایی‌ها در مذاکرات هسته‌ای به دنبال سلطه بر ایران هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ