• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8232 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 بهمن 1393 - ساعت: 20:02

چاپ
تا آخر پای انقلاب ایستاده‌ایم/ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

گفته‌های مردم در راهپیمایی 22 بهمن؛

تا آخر پای انقلاب ایستاده‌ایم/ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند


مردم در همیشه در صحنه میاندورود و مسئولین که در راهپیمایی امروز 22 بهمن حضور داشتند در گفت‌وگو با ما به نکات مختلفی اشاره کردند.

به گزارش میانخبر ، مردم در همیشه در صحنه میاندورود و مسئولین که در راهپیمایی امروز 22 بهمن حضور داشتند در گفت‌وگو با ما به نکات مختلفی اشاره کردند.

عیسی ولیزاده شهردار سورک گفت: 22 بهمن تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و امام شهدا و رهبری است و حضور مردم در راهپیمایی بسیار پررنگ و باشکوه بود و یادآور روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است.

سرهنگ هادی نصیری فرمانده انتظامی میاندورود نیز بیان داشت: مردم با حضور پررنگ در راهپیمایی با مشت‌های محکم تمام تصمیمات اتاق فکرهای دشمنان را خنثی می‌کنند و یک بار دیگر ثابت می‌کنیم که تا پای جان برای انقلاب ایستاده‌ایم.

فاطمه حبیبی دانشجو 21 ساله یکی از شرکت کنندگان راهپیمایی 22بهمن، علت حضور خود در این حماسه ماندگار را، عشق و علاقه خود به نظام، انقلاب و رهبر دانست و خاطر نشان کرد: به عنوان یک فرد ایرانی و وطن دوست، بر خود واجب دانستم که با حضور خود نشان دهم که همیشه و تا پای جان بر این انقلاب خواهم ماند تا دشمنان خارجی و بیگانگان بدانند که ما جوانان، همیشه در تمام عرصه‌ها در کنار ایران و ایرانی خواهیم ماند.

عباس فرجی، اظهار داشت: راهپیمایی بسیار باشکوه بود و مردم با حضور خود حماسه دیگری را خلق کردند.

وی سخنان رهبری در باب مذاکرات هسته‌ای را بسیار دلگرم کننده و امیدوار کننده برای تیم مذاکره کننده دانست و گفت: این سخنان اکثر ابهامات را برطرف کرد.

فرجی خاطر نشان کرد: حضور مردم در کلیه راهپیمایی‌ها و انتخابات تجدید میثاق با امام و دستاورد خون شهدا و انقلاب و بستن دهان استکبار که می‌گوید مردم در صحنه نیستند و انقلاب را قبول ندارند، بود.

زهره شیخی درباره راهپیمایی 22 بهمن گفت: آمده‌ام تا ثابت کنم که ایرانی برای همیشه پایبند انقلاب است و با حضور خود وظیفه دینی‌ام را ادا کردم و این مردم همیشه در صحنه نشان دادند که کشورشان را دوست دارند و از حق خود کوتاه نمی‌آیند و حضورشان نشانه وحدت و همبستگی به ایران است.

سید مرتضی موسوی رئیس اداره بهزیستی میاندورود، بیان کرد: حضور مردم به‌خصوص بعد از سخنرانی رهبری پررنگ بود و نشان دهنده اعتقاد وافر مردم به ولایت فقیه است که نشات گرفته از دین مبین اسلام است.

وی خاطر تاکید کرد: این حضور قدرت ما را در صحنه جهانی بیشتر خواهد کرد و نشان داد که دست مردم ما بسته نیست بلکه به صورت یک مشتی است در مقابل دشمنان.

موسوی تصریح کرد: در مذاکرات هسته‌ای رهبری عزت ملت ایران را سرلوحه کار خود قرار می‌دهد و هر توافقی می‌خواهد صورت بگیرد باید با عزت و سربلندی و غرور ملت ایران باشد.

آمنه اکبری در این باره گفت: آمده‌ام تا با حضور خود مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام بکوبم تا هرگز گمان نبرند که ما در خواب غفلت به سر می بریم، ما همیشه در صحنه ایم و با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل به میدان می‌آییم تا صدایمان به گوش استکبار جهانی برسد و حضورمان نشانه این امر است.

علی نقی اباذری با بیان اینکه حضور مردم درس‌های مختلفی برای ما دارد، گفت: اولا حضور مردم بیعت با شهدا بود چون شهدا چراغ هدایت هستند، دومین درس اطاعت از رهبری است که مردم با یک پیام رهبری به میدان آمدند و سوم دشمن ستیزی است و اینکه ما هیچ‌گاه نمی‌توانیم از اهداف مقدس‌مان دست بکشیم چون آنچه شهدا و امام شهدا برای ما مشخص کرده مبارزه با دشمنان دین خدا است و به مسئولین ما درس داد که محکم بایستند و در مقابل دشمن تزلزل پیدا نکنند.

وی افزود: مردان مذاکره کننده ما اراده خود را برروی میز مذاکره در مقابل دشمن بتازند، چون همه این‌ها دستاوردهای بزرگ انقلاب است.

یادگار هشت سال دفاع مقدس با اشاره به اینکه این انقلاب 36 سال با همه سختی‌ها دارد مبارزه می کند، اظهار داشت: امروز ثمره مهمی به نام امنیت داریم، شاید فشار اقتصادی باشد ولی مسئولین می‌توانند از همین مردم استفاده کنند و از آنها نظر بخواهند و کمک بگیرند و همه چیز حل خواهد شد.

اباذری سخت ترین چیز در نظام ما را جنگ دانست و گفت: قدرت‌های بزرگ مثل آمریکا و شوروی مقابل ما ایستادند ولی موفق نشدند.

وی تصریح کرد: جوانان ما تحصیل‌کرده دانشگاه نبودند بلکه با ایمان و اراده و پیروی از امام در مقابل آنها ایستادند.

این استاد دانشگاه بیان کرد: امروزهم همان ایمان و اراده و پیروی است و مسئولین باید از آن استفاده و کارهای اقتصادی را به مردم واگذار کنند و این مردم راحت می‌توانند این تحریم‌های اقتصادی را از بین ببرند.

وی شعارها مردم را تیرهایی به سوی دشمنان توصیف کرد و گفت: آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و اگر می‌توانستند کاری انجام دهند تا به‌حال می‌کردند.

یادگار هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دشمنان برای به زانو در آوردن انقلاب هر نوع فشار اقتصادی و توطئه ایجاد کردند و اگر هر یک از این فشارها بر کشوری وارد می‌شد آن کشور سقوط می‌کرد.

اباذری به قدرت نظامی، اقتصادی، اجتماعی، پزشکی، علمی کشور اشاره کرد و بیان داشت: همه این‌ها نشان دهنده آن است که می‌توانیم در برابر دشمن بایستیم.مطالب مرتبط با : تا آخر پای انقلاب ایستاده‌ایم/ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
برای این پست 7 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • چهار شنبه 22 بهمن 1393 - 20:47 ناشناس

  احسنت به مردم کشورم،مردم همیشه در صحنه،مردمی که هرکجا نیاز به حضورشان بوده حضور پرشور داشته اند.احسنت!!!

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • چهار شنبه 22 بهمن 1393 - 21:15 صادقی

  با سلام من به مردم ایران افتخار میکنم ما با وحدت و یکپارچگی مشت محکمی به دهن آمریکا و اسراییل کوبیدیم

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • چهار شنبه 22 بهمن 1393 - 21:36 سمیه

  زنده باد ایران و ایرانی.. من هم امروز آمده ام تا ثابت کنم به عنوان یک دهه هفتادی می توانم نقشی در انقلاب داشته باشم و تا پای جان راه رجایی ها را ادامه خواهم داد. من ایران را وطنم را و سه رنگ پرچمم را دوست دارم..

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • چهار شنبه 22 بهمن 1393 - 21:38 انقلابی

  درود خدا برشما امت شهید پرور میاندورود که به ندای رهبر خود امام خامنه ای لبیک گفته و با تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس شهدا و امام شهدا و رهبری و حضور مردم در راهپیمایی بسیار پررنگ و باشکوه بشرکت نموده و یادآور روزهای پیروزی انقلاب اسلامی بود مردم شهید پرور میاندورود به ندای رهبر خود امام خامنه ای لبیک گفته و با سیل خروشان در راهپیمایی نشان دادند نه امریکا و نه اسراییل غاصب و نه هیچ کشور غاصب دیگر نمی توانندوحدت این امت اسلامی را برهم زنند این امت اسلامی تا پای جان از رهبر و وطن خود حمایت کرده و جان شان را فدای ارمانهای مقدس جمهوری اسلامی مینمایند درود خدا بر شما امت شهید پرور میاندورود

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • پنج شنبه 23 بهمن 1393 - 20:33 محمد رضا ولوجايي

  22 بهمن نمايش قدرت ولايت فقيه است . ثابت كرديم كه اهل كوفه نيستيم و تا آخر ايستاديم

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • جمعه 24 بهمن 1393 - 00:50 صبرایی

  دهه فجر دریچه گشوده شدن نوای پرشور استقلال ازادی وجمهوری اسلامی است/////یاد شهدای انقلاب گرامی وراهشان پررهرو باد...

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • جمعه 24 بهمن 1393 - 00:52 صبرایی

  دهه فجر دریچه گشوده شدن نوای پرشور استقلال ازادی وجمهوری اسلامی است ///یاد شهدای انقلاب 57 گرامی وبرای شادی روح مهندس شهید سورکی ازاد جانباز انقلاب 57 صلوات....

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : تا آخر پای انقلاب ایستاده‌ایم/ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

تا آخر پای انقلاب ایستاده‌ایم/ آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ