• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8414 - تاریخ انتشار : دوشنبه 27 بهمن 1393 - ساعت: 22:57

چاپ
جلسه معرفی و نقد کتاب "لحظه‌های انقلاب" برگزار شد

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میاندورود:

جلسه معرفی و نقد کتاب "لحظه‌های انقلاب" برگزار شد


رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میاندورود گفت: جلسه معرفی و نقد کتاب "لحظه‌های انقلاب" برگزار شد.

به گزارش میانخبر ، محمد طالبی اسبوئی در گفت‌وگو با ما گفت: با توجه به تأثير جلسات نقد در ارتقای سطح دانش و بینش آحاد جامعه و نهادینه کردن فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی در میان گروه‌های مختلف جامعه و پیدایش انگیزه و ایجاد رابطه بین منتقدان و نویسندگان و نیز گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، کتاب «لحظه های انقلاب»، نوشته مرحوم سید محمود گلابدره‌یی، از مجموعه کتاب‌های تاریخ انقلاب اسلامی از انتشارات عصر داستان براي جلسه معرفی و نقد کتاب در شهرستان میاندورود انتخاب شد.

وی افزود: به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میاندورود، در محل کتابخانه‌ی عمومی امیرالمومنین (ع) شهر سورک و با حضور کتاب‌خوانان و علاقه‌مندان به تاریخ انقلاب اسلامی ایران و منتقد اثر آقای ابراهیم باقری حمیدآبادی برگزار شد.

رئیس کتابخانه های عمومی میاندورود اظهار داشت: ابراهیم باقری در این نشست ضمن بیان نکاتی در زمینه نقد اثر و معرفی کتاب به حاضرین و بیان نوع محور نوشتار این تاریخ شفاهی که خودنوشت است، به معرفی نقاط قوت اثر پرداخت.

طالبی همچنین از برگزاری هشت فعالیت فرهنگی با عنوان‌های مسابقات کتابخوانی آنلاین شهرستانی و استانی در شبکه کتابخوانان حرفه ای ایران، شعرخوانی طلوع فجر، روایت‌گری انقلاب در زنگ کتاب‌خوانی، مسابقه مکتوب کتاب‌خوانی روح الله، قصه‌گویی حماسه‌سازان، مسابقه رنگ آمیزی پیروزی، جلسه معرفی و نقد کتاب لحظه‌های انقلاب و نمایشگاه کتاب و پوستر لبخند ملت و نیز عضویت رایگان در صورت ثبت‌نام به صورت خانوادگی در این ایام خبر داد.

عضو شورای فرهنگ عمومی یکی از هدف‌های اجرای این برنامه‌های فرهنگی را، حراست از اندیشه‌های امام و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری دانست.

طالبی اسبوئی بیان داشت: سعی ما بر این بود تا برنامه‌های متنوعی که همراه با خلاقیت، نشاط، و شادابی است را اجرا کنیم و تمامی سنین در اجرای این برنامه‌ها مشارکت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: افزایش مشارکت عمومی به ویژه افزایش مشارکت و همدلی مراجعان کتابخانه‌ی عمومی، ارتقای آگاهی عمومی نسل کودک و نوجوان و جوان و حفظ ارزش‌های انقلابی از جمله سایر اهداف اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان میاندورود در دهه مبارک فجر بود.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی میاندورود، افزود: امیدواریم با اجرای باشکوه و پرشور برنامه‌های تدارک دیده شده به یکی دیگر از اهداف اصلی اجرای برنامه‌های دهه مبارک فجر که انتقال فرهنگ انقلاب و ایثار و شهادت به نسل‌های بعد انقلاب است دست یافته باشیم.

 مطالب مرتبط با : جلسه معرفی و نقد کتاب "لحظه‌های انقلاب" برگزار شد
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 27 بهمن 1393 - 23:36 M

  کتاب دوست و یار همیشگی انسان بوده و هست،امیدواریم بتوانیم فرهنگ کتابخوانی را هر چه بیشتر ترویج دهیم.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • سه شنبه 28 بهمن 1393 - 19:40 یاسین

  سلام با تشکر از خبرهای خوب فرهنگی شما برای شرکت در بعضی از برنامه های مورد علاقه امان چه باید بکنیم؟ برای آگاهی از برنامه های فرهنگی کتابخانه ها، حضور در این اداره الزامی است؟ با تشکر

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : جلسه معرفی و نقد کتاب "لحظه‌های انقلاب" برگزار شد

جلسه معرفی و نقد کتاب "لحظه‌های انقلاب" برگزار شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ