• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8566 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 اسفند 1393 - ساعت: 23:29

چاپ
سورک متعلق به همه است/ همه کمک کنند

فرماندار میاندورود:

سورک متعلق به همه است/ همه کمک کنند


فرماندار میاندورود گفت: این شهر متعلق به همه است و برای آبادانی در حوزه‌های مختلف همه باید کمک کنند.

به گزارش میانخبر ، ظهر امروز جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود و مراسم معارفه شهردار سورک با حضور امام جمعه میاندورود، معاون عمرانی استاندار، فرماندار و مسئولین شهری و شهرستانی و خانواده شهدا و ایثارگران و مردم سورک در سالن دانشکده منابع طبیعی بادله برگزار شد.

ارسطو قادری در این مراسم با بیان اینکه از زمان حضورم در میاندورود در همه مناطق حضور یافتم و آسیب‌ها را در حوزه‌های مختلف شناسایی کردیم، گفت: آبگرفتگی در شهرستان یکی از مشکلات اساسی بود که باعث تخریب زیرساخت ها می‌شد که با اقدامات انجام گرفته دیگر در دشت مشکل آبگرفتگی نخواهیم داشت.

وی افزود: با توجه به اینکه 90 درصد مردم میاندورود کشاورز هستند، 500 میلیون تومان اعتبار برای اراضی شیبدار و جلوگیری از سیل گرفتگی اختصاص دادیم.فرماندار میاندورود با تاکید بر اینکه سورک مرکز شهرستان و پیشانی میاندورود است و باید توجه ویژه‌ای به آن شود، اظهار داشت: بیش از 2 میلیارد تومان اعتبار به سورک اختصاص دادیم.

وی خاطر نشان کرد: امروز ساختن و مدیریت شهر سورک به دست فرزند این شهر و وابسته به نظام و انقلاب و فرزند شهید که افتخاری برای شهر و شهرستان است افتاده و همه مدیران در خدمت او خواهند بود و بنده هم هر کجا که نیاز است در کنار این مردم و این مدیر باشم حضور پیدا خواهم کرد.

قادری تصریح کرد: این شهر متعلق به همه است و برای آبادانی در حوزه‌های مختلف همه باید کمک کنند.

علی نبیان نیز در این مراسم اظهار داشت : دولت از زمان تشکیل اقداماتی را در سطح استان اجرایی کرده و در میاندورود نیز اتفاقات شایسته‌ای رقم زده شده است.

وی افزود: با دست به‌ دست دادن شما مدیران اجرایی و مسئولین استانی، می توانیم با هم گام بلندی برای توسعه استان و این شهرستان برداریم.معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه شهیدان رفتند تا امروز ما بگوییم می‌توانیم برای مردم خادم باشیم، بیان داشت: اگر می‌خواهیم شهرستان خوب داشته باشیم همه باید آستین همت را بالا بزنیم.

وی تاکید کرد: افتخار ما این است که بتوانیم اقداماتی را برای خدمت به مردم انجام دهیم.

نبیان خاطر نشان کرد: همه ما به خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان مدیون هستیم و امروز شما به عنوان شهردار سورک باید به مانند پدر شهیدتان با تمام توان برای این مردم تلاش کنید.مطالب مرتبط با : سورک متعلق به همه است/ همه کمک کنند
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 04 اسفند 1393 - 22:46 میاندورودی

    به امید آبادانی شهرستان پر از پتانسیل میاندورود.

    پاسخ به نظر
    + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : سورک متعلق به همه است/ همه کمک کنند

سورک متعلق به همه است/ همه کمک کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ