• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8567 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 اسفند 1393 - ساعت: 23:43

چاپ
سورک دروازه ورود به مرکز استان/ فرودگاه در دل میاندورود است

امام جمعه میاندورود:

سورک دروازه ورود به مرکز استان/ فرودگاه در دل میاندورود است


امام جمعه میاندورود گفت: فرودگاه ظرفیت میاندورود است و نمی توانید برای رفتن به ساری از میاندورود عبور نکنید.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام سید مجتبی رسولی ظهر امروز در مراسم معارفه شهردار سورک گفت: بدون تعارف و بدون تعصب شهرستان میاندورود یکی از شهرستان‌های ممتاز استان است.

وی بیان داشت: امروز شاید با توجه به نوپا بودن شهرستان کسی به آن اذعان نداشته و باور نکند ولی در آینده حتما به یاد گفته ما باشید که میاندورود یکی از بهترین‌های استان است.

امام جمعه میاندورود افزود: زیرساخت‌ها و ظرفیت‌های میاندورود را در سطح استان و حتی کشور هیچ شهرستانی ندارد.

رسولی خاطر نشان کرد: من جویباری هستم و 9 سال است که در میاندورود حضور دارم و شهرستان را شاید بهتر از میاندورودی‌ها می‌شناسم و گفته من بخاطر تعلق خاطر به میاندورود نیست.

وی اضافه کرد: با نگاه ویژه‌ای که دارم و از مناظر مختلف نگاه می‌کنم حقیقتا میاندورود شهرستان بسیار بزرگی است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود، اظهار داشت: نزدیک‌ترین شهر  و دروازه ورود به مرکز استان، سورک است و هر کسی از داخل و خارج کشور بخواهد وارد مازندران شود باید از میاندورود وارد مرکز استان شود.رسولی با بیان اینکه دعواها را متوجه نمی‌شوم و دنبال آن هم نبودم و نیستم، افزود: دنبال نام‌گذاری فرودگاه نبودم و این تقصیماتی است که استان خواهد گرفت.

وی تاکید کرد: جای هیچ بحثی وجود ندارد که شما هرچه نامش را بگذارید فرودگاه در دل میاندورود است و هر کسی می‌خواهد وارد ساری شود باید از میاندورود بگذرد.

این مسئول با بیان اینکه فرودگاه پیش‌کش همه شما در مرکز استان و هر کاری می‌خواهید انجام دهید، تصریح کرد: فرودگاه ظرفیت میاندورود است و نمی توانید برای رفتن به ساری از میاندورود عبور نکنید الا اینکه مانند کارگاه گجت از اینجا بپرید و بروید ساری.

وی مبلمان شهری سورک را مناسب شهرستان و استان ندانست و گفت: ما استقبال کننده و بدرقه کننده تمام مهمانان استان هستیم و باید آن را بهتر از این بسازیم.

رسولی برای ولیزاده سه ویژگی بر شمرد و افزود: اهل سورک بودن، جوان بودن و فرزند شهید بودن سه ویژگی مهم ولیزاده است که قطعا تمام تلاش‌های او در این سمت به شهیدش برمی‌گردد.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه شخص ولیزاده همانند همه ما است، بیان داشت: اگر مردم به وی اقبال نشان دادند به‌دلیل شهیدشان است به همین دلیل باید تلاش او بیشتر شود.مطالب مرتبط با : سورک دروازه ورود به مرکز استان/ فرودگاه در دل میاندورود است
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 04 اسفند 1393 - 01:09 صبرایی

  دست امام جمعه عزیزمان درد نکنه که با سخنان شیوای خود حقیقت وظرفیت وپتانسیل میاندرود وشهرسورک را به گوش مسوولین رساند..حقیقت هم همین است فرودگاه درشکم شهرستان میاندرود است/////

  پاسخ به نظر
  + 6 - 5
 • دوشنبه 04 اسفند 1393 - 13:03 کیان

  خدا قوت جناب آیت الله رسولی عزیز

  پاسخ به نظر
  + 1 - 7
  دوشنبه 04 اسفند 1393 - 14:05 حسینی

  چی؟؟؟؟؟آیت الله....میانخبر برای چی این کامنت وگذاشتی؟؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 17:46 سورکی

  این دعوا های بچه گانه شما پدر مردم رو در اورد به خاطر همین میگن سیاست نجسه همه چیز شده منافع شخصی میانخبر مردونه نمایش بده

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 17:49 سورکی

  پدر مردم به خاطر این حرکات بچه گانه در اومد چطوری میخواین جواب خدارو بدید واقعیت اینه که اقایونا فکر میکنن تا قیامت زنده اند

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
دیدگاه شما در مورد : سورک دروازه ورود به مرکز استان/ فرودگاه در دل میاندورود است

سورک دروازه ورود به مرکز استان/ فرودگاه در دل میاندورود است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ