• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8568 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 اسفند 1393 - ساعت: 00:03

چاپ
عهد بستم که خدمت‌گذار خوبی باشم/ رسانه‌ها یکی از نیازهای روز جامعه هستند

شهردار سورک:

عهد بستم که خدمت‌گذار خوبی باشم/ رسانه‌ها یکی از نیازهای روز جامعه هستند


شهردار سورک گفت: با شهدا عهد بستم که خدمت‌گذاری خوب برای مردم شهر سورک باشم.

به گزارش میانخبر ، علی اکبر مظلومی‌نیا در مراسم معارفه شهردار سورک، گفت: سورک به عنوان مرکز شهرستان پیشانی شهرستان و در مسیر پروازی استان قرار دارد و از پتانسیل بالایی برای رشد و بالندگی برخوردار است.

وی به ایجاد 2 لاین در حاشیه بلوار امام رضا (ع) اشاره کرد و گفت: اعتبارات زیادی را برای حفظ شهروندان با ایجاد آن هزینه کردیم.

رئیس شورای شهر سورک توجه نکردن مدیران گذشته را یکی از عامل عقب ماندگی سورک عنوان کرد و اظهار داشت: مدیران گذشته نگاه سیاسی خود را در توزیع اعتبارات شهرستان لحاظ می‌کردند.

وی به درآمد کم شهرداری اشاره کرد و گفت: تنها منبع درآمدی ما فروش و صدور سلف ساختمانی است.

این عضو شورا شهر سورک خاطر نشان کرد: سهم ما از مالیات بر ارزش افزوده ناچیز و سهم بری ما به نسبت روستاهای اطراف، بسیار کم است.

وی تاکید کرد: شان سورک باید به عنوان مرکز شهرستان حفظ شود.

مظلومی‌نیا با بیان اینکه شورا در انتخاب شهردار سه عامل مهم را در نظر گرفت، افزود: سرمایه بومی و اهمیت دادن به نیروی جوان، تربیت نیروها برای آینده شهری خودمان و اصالت سه فاکتور مهم انتخاب ولیزاده بود.

وی اضافه کرد: امیدواریم که شهردار همان‌گونه که در زمان سرپرستی تلاش خود را به نمایش گذاشت در ادامه نیز گام‌های خوبی بردارد.

عیسی ولیزاده نیز در این مراسم با تشکر از اعضای شورای شهر برای انتخاب وی در جهت خدمت رسانی و ادای دین به مردم سورک، گفت: با شهدا عهد بستم که خدمت‌گذاری خوب برای مردم شهر سورک باشم.

وی افزود: با توجه به نام‌گذاری سال 93 به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، اعضای شورای شهر و شهرداری سورک با سرلوحه قرار دادن آن و با تهیه برنامه مدون کوتاه مدت و بلندمدت در راستای عمران و آبادانی گام‌هایی براشته‌ایم.

شهردار سورک با بیان اینکه استفاده از خرد جمعی مفید خواهد بود، خاطر نشان کرد: در این راستا با استفاده از مشاوران مختلف در جهت پیشبرد اهداف گام برخواهیم داشت.

وی یکی از راه‌های پیشرفت جامعه را شنیدن صدای منتقدان عنوان کرد و گفت: باور بنده این است که باید فضا را باز گذاشت تا هر کسی بر اساس برداشت شخصی و قانونی نظرات خود را بیان کنند.

ولیزاده خبرنگاران را یک منبع اطلاعاتی مهم در راستای انتقال مشکلات مردم به مسئولین دانست و اظهار داشت: حضور مطبوعات و رسانه‌های آزاد یکی از نیازهای روز جامعه است.

وی ما رعایت سه اصل قلم، قسم و قدم خود را وظیفه مسئولین عنوان کرد و تصریح کرد: امروز امنیت و آرامش خود را مدیون و مرهون خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان و جانبازان هستیم و اگر کاری انجام دادم چیزی جز وظیفه نبود.مطالب مرتبط با : عهد بستم که خدمت‌گذار خوبی باشم/ رسانه‌ها یکی از نیازهای روز جامعه هستند
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 04 اسفند 1393 - 00:31 احمد

  باسلام باعرض تبریک به شهردارجوان وپرتلاش ماهمه شهروندان شماراحمایت می کنیم امروزسخنرانی شمابسیارعالی بود

  پاسخ به نظر
  + 15 - 2
 • دوشنبه 04 اسفند 1393 - 01:16 صبرایی

  امروز در زمان معارفه اقای امجدی رو ندیدیم یا بود چشمان ما اون رو ندید ولی یک کلام به عنوان یک شهروند اقایان شورای شهر همانطوری که مردم به شما اعتماد کرده اند شماها هم باید به نظرات هم احترام گذارده ونگذارید این اختلاف شما باعث سواستفاده شهرها و.روستاهای اطراف گردد دست بدست هم سورک عزیز رو اباد کنیم مردم از دور نظاره گر کارهای شما هستند////

  پاسخ به نظر
  + 14 - 3
 • دوشنبه 04 اسفند 1393 - 23:00 ناشناس

  عجب جمله پرمحتوایی:با شهدا عهد بستم که خدمت گذار خوبی باشم! با آرزوی روزهای پر از موفقیت برای شهردار محترم

  پاسخ به نظر
  + 12 - 1
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 00:19 میثم

  سلام انشالله که موفق و سربلند باشید .

  پاسخ به نظر
  + 14 - 2
دیدگاه شما در مورد : عهد بستم که خدمت‌گذار خوبی باشم/ رسانه‌ها یکی از نیازهای روز جامعه هستند

عهد بستم که خدمت‌گذار خوبی باشم/ رسانه‌ها یکی از نیازهای روز جامعه هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ