• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8605 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 اسفند 1393 - ساعت: 12:15

چاپ
خدمت به مردم میاندورود خیانت نبوده است

واکنش حسین طبری به سخنان اخیر رئیس شورای شهر ساری؛

خدمت به مردم میاندورود خیانت نبوده است


جناب آقای شمشیر بند : اگر مردم یک سرزمین همانند آب در همه جای آن سرزمین جاری باشند مرداب دهشتناک جدایی خواهی پا
نمی گیرد...

به گزارش میانخبر ، درپی اظهارات تعجب برانگیز شمشیربند رییس شورای شهر ساری که جدایی میاندورود از ساری و شهرستان شدن آن را خیانت دانستند، حسین طبری عضو شورای شهر سورک و عضو شورای شهرستان میاندورود با ارسال یادداشتی به ما به این سخنان واکنش نشان داد :

جناب آقای شمشیر بند: اگر مردم یک سرزمین همانند آب در همه جای آن سرزمین جاری باشند مرداب دهشتناک جدایی خواهی پا نمی گیرد .

همکار محترم بدانید خدمت به مردم شریف شهرستان میاندورود خیانت نبوده و نباید خدمت به این عظمت خیانت معرفی شود؟ شما و مسئولین ساروی خدمات شاخص خویش به بخش سابق میاندورود را بیان بفرمایید!؟
همکار محترم و سردار عزیز شاید مشغله زیاد و یا فعالیت انتخاباتی به نفع شخص و یا اشخاص خاص شما را از توجه به این نکته که چه عواملی باعث می‌شود بخشی از شهروندان یک شهرستان خواستار استقرار فرمانداری و ارتقا آن به شهرستان می‌شوند غافل گردانیده است؟

خدمت شما همکار عزیز مجددا یادآور می‌شوم دانستن این نکته کلید حل مشکل است؛ فقط یک نکته را با قاطعیت بیان کنم، به‌طور قطع جدایی خواهی از روی هوس نیست بلکه از روی جبر است، محروم کردن بخشی از جامعه از حقوق اساسی آن باعث نابودی فرهنگ، اقتصاد، کشاورزی و .... آنها می‌شود تنها راه بیرون رفت همان است که خواستار جدایی و ارتقا محل زندگی خود شوند.

معلوم نیست چرا شما در هر محفل و مجالی و برخی همکاران محترمتان در شورای شهر ساری که اکنون داعیه دار نمایندگی مردم این شهرستان و شهرستان ساری در دوره آتی مجلس شورای اسلامی هستند در جلسات انتخاباتی خویش در شهرستان ساری جداسازی منطقه میاندورود و ایجاد فرمانداری در منطقه میاندورود را به نام پروژه خیانت به مردم معرفی می‌کنید؟

مگر نه اینکه ایجاد ادارات و نهادهای مستقل در یک شهرستان موجب سهولت در خدمت رسانی به مردم می‌شود؟ مگر به غیر از این است که ایجاد شهرستان میاندورود موجب شده است که بودجه مستقلی جهت خدمات رسانی به عمران و آبادانی شهرستان در دستور کار دولت و استانداری و نمایندگان مجلس قرار بگیرد؟

شما هم می‌دانید تشکیل فرمانداری مستقل موجب خدمت رسانی بهتر به مردم می‌شود که حق شهروندان است تا از خدمات و امکانات مناسب بهره‌مند شوند و به راحت‌ترین شیوه و طریق ممکنه نیازها و امورات خود رابرطرف سازند، شما و همکارانتان نیز بر این مقوله واقفید که درگذشته پیرامون اختصاص اعتبارات به شهرستان میاندورود و یا بخش سابق میاندورود مسئولین استانی و شهرستانی نگاه ویژه‌ای نداشتنند و حق مردم ادا نشده بود.

عزیز بزرگوار ایجاد شهرستان میاندورود به مرکزیت شهر سورک از حقوق مردم بوده است که نظام آن را به مردم اهدا کرد و هدف از آن بهره‌برداری از اعتبارات و مدیریت بر منابع بوده است و هر فردی چه دکتر یوسف نژاد و چه دکتر شجاعی و چه هر فرد دیگری که برای استقلال و اقتدار منطقه میاندورود تلاش کرده است، خدمت بزرگی به مردم مظلوم این دیار نموده که مردم میاندورود به پاس این خدمت بزرگ جبران زحمات خواهند داشت. 

سردار عزیز و شما همکاران محترم شورای شهر ساری که مدعی کرسی مجلس هستید، بدون تعصب و بدون پیش فرض‌های ذهنی خودتان مطالعه کنید و ببینید دلیل وجودی شهرستان میاندورود چه بوده است. بروید مطالعه و تحقیق کنید تا بدانید وفاق ملی چیست؟ وفاق منطقه‌ای چیست؟ حتما به نتیجه خواهید رسید، قبلا هم گفتم و باز هم تاکید میکنم: " ما میاندورودی‌ها و سورکی‌ها چشم تنگ نیستیم، همه برای هم و با هم هستیم، نیازی به تفرقه‌اندازی نیست. سیاه روی باد آنکس که با کردار نادرست خود به وحدت بین مردم آسیب میزند. مردم ما با نزاع میانه‌ای ندارند و اینکه برخی فقط با نزاع و دروغ پردازی می‌خواهند به پیروزی برسند، این در واقع بی‌هنری است. "

بدانید همه ما متعلق به مازندران هستیم و بایسته و شایسته که عزت و اعتبار ما در گرو خدمت به مردم باشد نه بازی‌های سیاسی که باعث شود ما از شرح وظایف قانونی خود غافل شویم. تا چند سال دیگر به دنبال بازی با این سوژه اجتماعی خواهید بود ؟ باور داشته باشید مردم به دنبال این بازی‌های سیاسی نیستند چرا که بسیاری از مردم ساری در میاندورود زمین دارند و بسیاری از میاندورودی‌ها در ادارات مرکز استان مشغول به کار هستند و این تعامل و ارتباط حتی با جداسازی جغرافیایی این دو قطع نمی‌شود.

اما این سوأل را از شما داریم که اگر شما واقعاً نسبت به این مسئله معترض و ناراحتید چرا در آن زمان که مسئولیت اجرایی در این شهر داشته‌اید سکوت اختیار کردید؟ چرا همکاران شما و مدعیان حال حاضر مجلس در نشست‌های انتخاباتی خود در شهرستان میاندورود جدایی را حق میاندورود و در جلسات شهرستان ساری آن را خیانت معرفی می‌کنند؟

در آخر به نمایندگی از مردم میاندورود و شهر سورک قدردانی خویش از زحمات آقایان دکتر یوسف نژاد و دکتر شجاعی و تشکیلات وزارت کشور و استانداری به جهت تلاششان برای شهرستان شدن میاندورود اعلام داشته و به شما و همکارانتان توصیه میکن‌م شعار جدایی طلبی و سهم خواهی و لجاجت‌های رسانه‌ای را به پایان رسانده و باید بر بی‌مهری‌های مرکز استان به شهرستان میاندورود و شهر سورک پایان بخشیده و نگاه‌ها را عوض کنید؟!

 مطالب مرتبط با : خدمت به مردم میاندورود خیانت نبوده است
برای این پست 13 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • دوشنبه 04 اسفند 1393 - 23:17 میاندورودی

  با تشکر از برادر بزرگوار طبری بابت سخنان شیواشون.من واقعا نمیدونم عزیزان به چه دلیلی شهرستان شدن میاندورود رو خیانت میدونن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  پاسخ به نظر
  + 10 - 6
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 00:24 میثم

  سلام مهندس طبری ایول خوشمان امد

  پاسخ به نظر
  + 11 - 7
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 01:59 صبرایی

  با تشکر از برادر عزیز طبری...برادر با حلوا حلوا گفتن دهان ادم شیرین نمیشود میاندرود از چهار سال قبل با جدیت وتلاش فرمانداران عزیزمان تحول چشمگیری دراستان ترسم کرده که باعث حسادت شهرستان مجاور ماشده تا مسوولین ما پشت هم باشند احدی نمیتوانند چشم چپ به شهرستان مانگاه کنند ما مردم پشت شما هستیم با جدیت به ابادانی شهرستان مان ادامه دهیدمردم ماقاضی خوبی هستند///

  پاسخ به نظر
  + 13 - 5
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 13:39 حقیقت

  برادر گرامی از پاسخ دندان شکن شما متشکریم این اقایون برای نظر جلب کردن و رای گرفتن شهروندان ساروی این حرفها رو میزنن بدانند با ارای مردم میاندورود نماینده مردم به محلس راه میابد چرا با این حرفهای کاذب میان شهروندان میاندورودی و ساروی تفرقه میاندازید بیایید باهم متحد شویم نماینده ای فعال که بتواند از حق مان دفاع کند را انتخاب کنیم

  پاسخ به نظر
  + 6 - 3
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 15:11 مهندس

  اقای تبری فراموش نکن بین دو دکتری نام مهندس دامادی است که فراموش کردی بگویی فراموش کردی

  پاسخ به نظر
  + 4 - 7
 • سه شنبه 05 اسفند 1393 - 23:31 آگاه

  آقای مهندس ... مثل اینکه آقای مهندس دامادی هم از اونایی بودن که مخالف شهرستان شدن میاندرود بودن چونکه فایلهای صوتی موجود است که ایشون اون موقع از شهرستان شدن میاندرود انتقاد میکردن.ایشون براشون زود بود نماینده مجلس شن. میاندرود فقط به شجاعی و یوسف نژاد رای میده تا ایندفعه محکم بزنه تو دهن بعضی ها. آقای دامادی راست میگن مصاحبه تو سایتها بکنه و مثل طبری جواب شورای شهر ساری رو بده

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
 • چهار شنبه 06 اسفند 1393 - 00:31 5v5

  با تشکر از پاسخ محکم و دندان شکن جناب طبری. خواستم به اطلاع مهندس برسونم زمانی که بخش میاندورود به شهرستان ارتقا پیدا کرد مهندس دامادی عضو شورای شهر ساری بودن و نه تنها برای رسیدن میاندورود به این جایگاه تلاشی صورت ندادن بلکه با توجه به جایگاه حقوقی شان مخالفت هم میکردن!!!!!!!

  پاسخ به نظر
  + 8 - 1
 • چهار شنبه 06 اسفند 1393 - 08:43 ب

  میاندرود متعلق به ساری هستش.دوستان به حرفهای این کوتوله ها توجه نکنید.با احترام

  پاسخ به نظر
  + 2 - 12
 • چهار شنبه 06 اسفند 1393 - 19:55 دارابی

  سلام...واقعا بعضی ها چقدر یکطرفه نگاه میکنن به این موضوع....به قول آقای طبری بده مردم فهیم میاندرود از امکانات ویژه بهره ببرن؟

  پاسخ به نظر
  + 9 - 0
 • چهار شنبه 06 اسفند 1393 - 23:35 ناشناس

  مخاطب عزیز ب ،یعنی چی این حرفتون؟؟؟؟؟؟توهین میکنین بعدش میگی با احترام؟توی فرهنگ لغت شما احترام چی معنی میشه؟؟

  پاسخ به نظر
  + 7 - 2
 • جمعه 08 اسفند 1393 - 21:51 behnam

  داداش دمت گرم بخاطر پاسخ قاطع و دندان شکن.

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • یکشنبه 10 اسفند 1393 - 00:05 صبرایی

  به نظر بنده همین قدر بسه شونه جواب قاطع رو گر فتن دیگه نباید جوابشونو داد ///

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • یکشنبه 10 اسفند 1393 - 11:01 سورک

  سلام کمی زیر دیپلم صحبت کنید ما هم متوجه میشیم خواهشن با جملات بازی نکنید

  پاسخ به نظر
  + 3 - 1
دیدگاه شما در مورد : خدمت به مردم میاندورود خیانت نبوده است

خدمت به مردم میاندورود خیانت نبوده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ