• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8700 - تاریخ انتشار : جمعه 08 اسفند 1393 - ساعت: 18:12

چاپ
شلیک 4 گلوله در بیمارستان بوعلی ساری

شلیک 4 گلوله در بیمارستان بوعلی ساری


تجمع زیادی در جلوی بیمارستان بوعلی ساری خبر از حادثه‌ای ناگوار می‌داد، هرکس سئوال می‌کرد چه اتفاقی رخ داده است، فقط می‌گفتند: «چهار گلوله بود.»

به گزارش میانخبر ، عصر پنج‌شنبه شلیک چهار گلوله در بیمارستان بوعلی ساری، بیمارستانی دولتی در غرب این شهرستان عده زیادی را به‌سوی خود جلب کرد.

شاهدان این حادثه در این‌باره می‌گویند: خانواده‌ای به دلیل فوت فرزندشان که گفته می‌شود خودکشی بوده به سردخانه بیمارستان حمله کردند و با شکستن درب سردخانه جنازه را با خود بردند.

این شاهدان درباره سن کودک متوفی نظرات متفاوتی ارائه کردند، یکی می‌گفت 13، یکی هم می‎گفت 11 یا 12 ساله، با این حال این کودک دیگر نه در بیمارستان بود و نه در دنیا.

بر اساس شنیده‌ها این کودک در حالی که نیمه‌جان بود، توسط پدرش به بیمارستان آورده شد و تلاش پزشکان برای برگرداندن این کودک بی‌ثمر ماند؛ کودک جان سپرد و پزشکان جسد وی را به سردخانه انتقال دادند تا بر اساس نظر پزشکی قانونی جواز دفن وی صادر شود اما خانواده وی قانع نشدند و با شکستن درب بیمارستان و یورش دسته‌جمعی، درب سردخانه را شکستند و در حال انتقال جسد بودند که با حضور پلیس 110 و انتظامات بیمارستان از این اقدام ممانعت شد اما خانواده این کودک راه خود را در پیش گرفتند و پلیس برای متفرق کردن خانواده و جمعیت حاضر در حیاط بیمارستان چهار شلیک هوایی داشت؛ اینها شنیده‎ها بود.

مسئول روابط عمومی و امور بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی نیز با تأیید این خبر، فوت کودک 11 ساله و مشکلات پیش‎آمده که منجر به شکستن درب سردخانه این بیمارستان توسط اقوام این کودک شد، گفت: خانواده این کودک بدون رعایت قوانین بیمارستان، جسد پسربچه را از بیمارستان خارج کردند اما عاملان این اقدام، تحت پیگرد قانونی قرار دارند.

محمد سلطان‌تویه همچنین درباره اخباری مبنی بر شنیده شدن صدای شلیک گلوله در فضای بیمارستان توسط پلیس مستقر در بیمارستان، گفت: تاکنون چنین گزارشی به‌دست ما نرسیده و آن را تأیید نمی‌کنیم.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : شلیک 4 گلوله در بیمارستان بوعلی ساری
دیدگاه شما در مورد : شلیک 4 گلوله در بیمارستان بوعلی ساری

شلیک 4 گلوله در بیمارستان بوعلی ساری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ