• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8757 - تاریخ انتشار : یکشنبه 10 اسفند 1393 - ساعت: 21:58

چاپ
ایجاد بازارچه در شهر سورک

شهردار سورک خبر داد

ایجاد بازارچه در شهر سورک


شهردار سورک از ایجاد بازارچه در شهر سورک خبر داد.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولیزاده در گفت‌وگو با ما از احداث بازارچه در شهر سورک خبر داد و گفت: این بازارچه در کنار پلیس راه میاندورود احداث خواهد شد.

وی اظهار داشت: این بازارچه دارای 200 غرفه خواهد بود که علاقه‌مندان و فروشندگان و تولیدکنندگان می‌توانند محصولات خود را در آن به نمایش گذاشته و به فروش برسانند.

شهردار سورک با بیان اینکه این بازارچه به مدت یک ماه دایر خواهد بود افزود: این بازارچه از 13 اسفند آغاز به کار خواهد کرد و تا 13 فروردین برپا خواهد بود.

وی تصریح کرد: این بازارچه برای به نمایش گذاشتن محصولات فروشندگان و بازاریان میاندورودی ایجاد شده است تا مردم میاندورود بتوانند از آن استفاده کنند.

ولیزاده اضافه کرد: با ورود مسافران در ایام پیش‌رو، وجود چنین بازاری باعث جذب مسافران و فروش محصولات تولیدکنندگان میاندورودی خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در این بازار علاوه بر کالاهای موجود در بازارهای مختلف، تولیدکنندگان صنایع دستی میاندورود نیز تولیدات خود را برای فروش به نمایش خواهند گذاشت.برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 10 اسفند 1393 - 22:19 M

  با سلام و خسته نباشید به میانخبر و آقای شهردار،بسیار عالی،همیشه خوش خبر باشید.

  پاسخ به نظر
  + 11 - 5
 • یکشنبه 10 اسفند 1393 - 22:25 دیان

  انشاالله که موفق باشند.

  پاسخ به نظر
  + 10 - 4
 • دوشنبه 11 اسفند 1393 - 01:59 صبرایی

  وقتی یه تصمیم رو یکدفعه میگیرین بازدهی پیدانمیکنه وشکست هم باعث میشه برای سالهای بعد پشیمون بشین اگه اطلاع رسانی زودتر ودقیق تر میکردین خیلی بهتر بود حداقل تو رسانه محلی اعلام میکردین کسبه وتجار وفروشندگان امدگی داشته باشندالان دوروز به شروع نمایشگاه تازه ما فهمیدیم در صورتی که برای نمایشگاه بهاره ساری از ماهها قبل تهیه وتدارک دیدند /////یا علی

  پاسخ به نظر
  + 7 - 8
 • چهار شنبه 13 اسفند 1393 - 09:06 یک عضو کتابخانه عمومی شهر سورک

  با سلام بنده یکی از بستگان اعضای شورای شهر سورک هستم . شهردار بهتر هست که سهم نیم درصد درآمد کتابخانه رو واریز کنه که با توجه به اطلاعاتی که ما داریم وضع مالی کتابخانه خیلی خیلی خراب هس طوری که در پرداخت قبض های آب و برق و.... درای مشکل هستن .ایشان و اعضای محترم شورای شهر در هر مراسم و جلسه ای ادعا می کنن که دغدغه فرهنگی شهر دارند اما ............ فقط جاهائی پرداخت و کمک میگنند که وضیفه شان نیست در صورتی که پرداخت حق السهم نیم درصد طبق قانون مصوب مجلس و هیئت وزیران بایستی شهرداریها تا 15 هر ماه نیم درصد درآمد ماه قبل محاسبه و بحساب کتابخانه های عمومی شهر واریز نمایند .

  پاسخ به نظر
  + 0 - 4
دیدگاه شما در مورد : ایجاد بازارچه در شهر سورک

ایجاد بازارچه در شهر سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ