• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8803 - تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اسفند 1393 - ساعت: 16:43

چاپ
کارگزاری و مجوز توزیع هزار تن کود را دریافت کردیم

مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران گهرباران:

کارگزاری و مجوز توزیع هزار تن کود را دریافت کردیم


مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران گهرباران گفت: جهاد کشاورزی با اعتماد به تعاونی دهیاران بخش گهرباران، کارگزاری و مجوز توزیع حدود یک هزار تن کود را به این تعاونی داده است.

به گزارش میانخبر ، سلمان حمیدی‌تبار در گفت‌وگو با ما با بیان اینکه ظهر دوشنبه جلسه بررسی مشکلات بخش گهرباران با حضور بخشدار گهرباران، اعضای شورای بخش، روسای شوراهای روستاها و دهیاران گهرباران برگزار شد، گفت: باید در راستای حل مسائل و مشکلات بخش گهربران همه با هم همفکری کنیم.

وی با بیان اینکه این جلسه به‌عنوان اولین جلسه هم‌اندیشی مشترک در دفتر تعاونی دهیاران بخش گهرباران برگزار شد، افزود: در این جلسه مقرر شد هر سه ماه این جلسه برگزار شود تا در آن مشکلات بخش پیگیری شود.

مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش گهرباران تصریح کرد: در این جلسه تصمیم گرفته شد تا دوستان یکایک مشکلات روستای خود را شناسایی و دسته‌بندی کنند تا توسط شورای بخش و تعاونی دهیاران پیگیری شود.

وی اضافه کرد: بعد از شناسایی این موارد با حضور نمایندگان مجلس، فرماندار، بخشدار و مدیران کل استان و روسای ادارات شهرستان در یک جلسه تخصصی مشکلات بازگو شود و هر کدام از نهادها که کارهای آنها در روستاها به دلیل اعتبارات کم نیمه‎کاره مانده به اتمام برسد.

حمیدی‌تبار از همه کسانی که انتقاد زیادی از عمران و آبادی منطقه می کنند خواست در قبال انتقادهای خود، راهکار و پیشنهاد مناسب را با برنامه خوب که بتواند پایدار بماند و پلکانی برای انجام کارهای دیگر شود ارائه دهند.

وی در ادامه چهار بانده شدن محور گهرباران و پل ارتباطی گهرباران و فرح آباد را از جمله مهم‌ترین نیازهای بخش گهرباران عنوان کرد و گفت: بخش اعظمی از کار ساخت پل ارتباطی با پیگیری‌های نمایندگان مجلس و فرمانداران دو شهرستان و مدیر کل راه و شهرسازی صورت گرفت و امیدواریم مابقی کار در سال آینده به اتمام برسد.

حمیدی تبار با اشاره به حضور سرزده فرماندار میاندورود در این جلسه، تصریح کرد: فرماندار در این جلسه به صحبت‌های اعضا گوش دادند و پروژه‌هایی که در اعتبارات نیاز به اعتبارات ملی دارد را پیگیری خواهد کرد.

مدیر عامل مجتمع تفریحی نگین دریای گهرباران با تشکر از رئیس اداره جهاد کشاورزی، اظهار داشت: جهاد کشاورزی با اعتماد به تعاونی دهیاران بخش گهرباران، کارگزاری و مجوز توزیع حدود یک هزار تن کود را به این تعاونی داده است.

وی از راه‌اندازی کلینیک گیاه پزشکی و خاک‌شناسی در آینده خبر داد و گفت: با راه اندازی این کلینیک، کشاورزان ما نیازهای واقعی کود خود را به صورت علمی دریافت خواهند کرد که باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش تولید خواهد شد.

حمیدی‌تبار با بیان اینکه گهرباران در تمام زمینه‌ها از ظرفیت و پتانسیل بالایی برخوردار است که باغدار نمونه کشوری از آن جمله است، بیان داشت: تشکیل تعاونی باغداران در این دفتر در دستور کار قرار گرفته است.

وی با اشاره به بارندگی کم در سال جاری در پیش بودن آغاز فصل کشاورزی و احتمال خشکسالی در سال آینده از مسئولین جهاد کشاورزی خواست جلسه ای را برای پیش بینی حوادثی را که احتمال به وقوع پیوستن دارد را در اولویت قرار دهند و جلساتی را برای اطلاع رسانی دقیق به کشاورزان انجام دهند.

عضو هیئت مدیره طرح گردشگری نگین دریای گهرباران با تاکید بر اینکه انگیزه اصلی در استفاده از ظرفیت ساحل بکر گهرباران را دکتر دلاور بزرگ‌نیا مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری مازندران در بین ما ایجاد کرد، اظهار داشت: در سال گذشته طرح تفریحی توریستی نگین دریای گهرباران میزبان بیش از 20 هزار مسافر بوده است.

حمیدی تبار با اشاره به وجود فرودگاه در میاندورود و نزدیکی آن به دریای گهرباران، تصریح کرد: برای اجرای طرح گردشگری در این بخش نیاز به اعتبارات کم بهره و بلاعوض برای تشویق سرمایه گذاران بومی از سوی استانداری و اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری برای جذب توریسم داده شود.

وی خاطر نشان کرد: با اجرای طرح گردشگری در سال گذشته حدود 15 شغل مستقیم را فعال کردیم و امیدواریم بتوانیم با ساخت و تکمیل آن برای افراد بیشتری شغل ایجاد کنیم.

حمیدی‌تبار از همه کسانی که قصد مشارکت و همکاری در ساخت و تکمیل این طرح را دارند دعوت به همکاری کرد.مطالب مرتبط با : کارگزاری و مجوز توزیع هزار تن کود را دریافت کردیم
برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 12 اسفند 1393 - 18:46 ناشناس

  ما همچنان منتظر شکوفا شدن استعدادهای نهفته بخش پرگهر گهرباران هستیم.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • سه شنبه 12 اسفند 1393 - 20:19 S گهربارانی

  سپاس فراوان از تمامی زحمت کشانی که آبادانی گهرباران از دغدغه های آنان به شمار می رود، ان شالله با یاری خداوند این امر تحقق یابد

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • سه شنبه 12 اسفند 1393 - 22:19 معافی

  با سلام و خدا قوت، امید داریم با عنایت خداوند و همکاری مسئولین دلسوز شاهد پیشرفت روزافزون بخش محروم گهرباران باشیم.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • چهار شنبه 13 اسفند 1393 - 12:36 بهرام

  حاج سلمان یا علی خد قوت

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • شنبه 16 اسفند 1393 - 10:29 ...

  این گهربارانی که چندین بار پیام گذاشت که چرا از ساری جدا شدیم و خیانت شده و غیره کجاست چرا نیستی "ب"

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
 • شنبه 16 اسفند 1393 - 15:41 الف

  ریس شیخ جواد ریسی کو . . . اقای خبر نگار از او چرا عکس نگرفتی

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : کارگزاری و مجوز توزیع هزار تن کود را دریافت کردیم

کارگزاری و مجوز توزیع هزار تن کود را دریافت کردیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ