• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8809 - تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اسفند 1393 - ساعت: 20:21

چاپ
وصیت شهدا حمایت از ولایت و رهبری بوده است

فرمانده سپاه میاندورود:

وصیت شهدا حمایت از ولایت و رهبری بوده است


فرمانده سپاه میاندورود گفت: شهدا در وصیت نامه خود به حمایت از ولایت و رهبری، دین و حجاب تاکید فراوانی داشتند و امروز ما باید فاطمه گونه از ولایت و رهبری دفاع کنیم.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی شب گذشته در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدا دهستان کوهدشت با اشاره به فرار سیدن ایام فاطمیه، اظهار داشت: شهدا در وصیت نامه خود به حمایت از ولایت و رهبری، دین و حجاب تاکید فراوانی داشتند و امروز ما باید فاطمه گونه از ولایت و رهبری دفاع کنیم.

وی هدف از برگزاری یادواره شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین کسانی که جبهه و جنگ را ندیدند به خصوص جوانان دانست و گفت: ما هر چه داریم به برکت خون شهدا است و امروز امنیت خود را مدیون آنها هستیم.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه شهیدان ما را مادرانی تربیت کردند که نماز شب را ترک نمی‌کردند خاطر نشان کرد: دیروز در جنگ سختی بودیم که قابل مشاهده بود ولی امروز در جنگ نرمی قرار داریم که به راحتی قابل شناسایی نیست.

جناسمی تصریح کرد: امروز ماهواره نامحرمی است که وارد خانه‌های ما شده است و به دنبال فاصله انداختن مادران و دختران و زنان ما از دین است.

 برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 13 اسفند 1393 - 22:27 ناشناس

    ماهواره به منزله غده سرطانی بدخیم در خانواده است که آرام آرام بنیان خانواده را تضعیف و عملا فضایلی چون حجاب،عفت،حیا را از بین می برد.

    پاسخ به نظر
    + 4 - 1
  • یکشنبه 17 اسفند 1393 - 19:38 ولوجايي

    سلام فرمانده عزيز اجر شما با شهداء پيشنهاد : اگر بنياد شهيد لطف كند با همكاري سپاه وصيت نامه هاي شهدا به صورت يك كتاب جمع آوري شود . به سخنرانها صحبت ها از خاطرات و وصيت نامه ها بگويند و تذكر بدهند مردم پرچم انگليس را از پشت بام ها پاين بگشتند (ماهواره) باتشكر

    پاسخ به نظر
    + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : وصیت شهدا حمایت از ولایت و رهبری بوده است

وصیت شهدا حمایت از ولایت و رهبری بوده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ