• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8810 - تاریخ انتشار : سه شنبه 12 اسفند 1393 - ساعت: 21:23

چاپ
همه ما باید در بحث فرهنگی دغدغه داشته باشیم

بخشدار مرکزی میاندورود:

همه ما باید در بحث فرهنگی دغدغه داشته باشیم


بخشدار مرکزی میاندورود گفت: همه ما باید در بحث فرهنگی جامعه دغدغه داشته باشیم.

به گزارش میانخبر ، اسحاق‌علی کشاورز شب گذشته در جلسه ستاد برگزاری یادواره شهدا دهستان کوهدشت در روستای وارمی، گفت: با برگزاری یادواره شهدا می‌خواهیم از نگرش و فرهنگ خود دفاع کنیم درغیر این صورت شهیدان ما نیاز به این مراسمات ندارند.

وی با بیان اینکه رذیلت‌های درونی، زندانی است که باید ابتدا خودمان را از آن آزاد کنیم، افزود: ما به جای انتقاد از مسئولین باید ابتدا از خودمان نقد کنیم.

بخشدار مرکزی میاندورود با تاکید بر اینکه هر یک از ما باید در بحث فرهنگی جامعه دغدغه داشته باشیم، خاطر نشان کرد: استدلال ورزی در بین ما ضعیف شده است و همین باعث به وجود آمدن گروه‌های تندرویی مثل داعش، طالبان و بوکوحرام شده است.

کشاورز تصریح کرد: باید با جدی گرفتن فرهنگ از سوی همه مردم و با تقویت ایمان و تقوای خود، از شهدا و آرمان‌های شهید دفاع کنیم.

به گزارش میانخبر ، عصر روز گذشته فرمانده سپاه میاندورود، بخشدار مرکزی، رئیس اداره راه و شهرسازی، معاون اداره برق و مسئولین دیگر از نزدیک از محل برگزاری یادواره شهدا دیدن کردند و برای آماده سازی مکان یادواره تصمیماتی گرفته شد.

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • یکشنبه 17 اسفند 1393 - 14:13 الهه

    اقای خبر نگار لطفا عکس با گزارشت بخونه عکس بخشدار داخل بخشداری می زنی و از یادواره شهدا در صبحت می کنی در مجموع سایت میانخبر دوربین نداره یا عکس از دیگران می گیری می زنی

    پاسخ به نظر
    + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : همه ما باید در بحث فرهنگی دغدغه داشته باشیم

همه ما باید در بحث فرهنگی دغدغه داشته باشیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ