• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8825 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 اسفند 1393 - ساعت: 22:06

چاپ
نواخته شدن زنگ نیکوکاری در میاندورود

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

نواخته شدن زنگ نیکوکاری در میاندورود


مدیر کمیته امداد میاندورود از نواخته شدن زنگ نیکوکاری در میاندورود همزمان با سراسر کشور در مدرسه شهید معافی برگه خبر داد.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با ما از نواختن زنگ نیکوکاری و اکرام فاطمی خبر داد و گفت: این مراسم با حضور فرماندار شهرستان و جمعی از روسای ادارات برگزار شد.

وی افزود: زنگ نیکوکاری ساعت 9 صبح در مدرسه شهید معافی روستای برگه با حضور فرماندار شهرستان و مسئولین، اولیا و مربیان به‌ صورت نمادین برگزار شده است.

مدیر کمیته امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود اظهار داشت: زنگ نیکوکاری توسط فرماندار شهرستان نواخته شد و درباره اهمیت و لزوم ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری توسط مردم و دستگاه های اجرایی در تمام ماه‌های سال مطالبی را بیان کرد.

وی خاطر نشان کرد: در این مراسم از جشنواره ی غذا و شیرینی‌های محلی که توسط اولیا و دانش آموزان تدارک دیده شده بود بازدید به عمل آمده است.

ابراهیمی تصریح کرد: در این مراسم فرماندار میاندورود، شرکت تعاونی دهیاران بخش گهرباران و یک خیر نیکوکار هر یک به مبلغ یک میلیون تومان به صندوق کمیته امداد اهدا کردند.

وی ازکلیه مردم شریف شهرستان دعوت کرد تا با شرکت در جشن نیکوکاری در روز پنجشنبه 14 اسفند با حضور در پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی، امدادگران را در امر کمک‌رسانی به نیازمندان منطقه حمایت کنند.

ابراهیمی با اعلام آمادگی امداد شهرستان در جهت دریافت مساعدت‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار، گفت: کلیه کمک‌های جمع‌آوری شده در اسرع وقت به دست نیازمندانی که از قبل شناسایی شده‌اند خواهد رسید.دیدگاه شما در مورد : نواخته شدن زنگ نیکوکاری در میاندورود

نواخته شدن زنگ نیکوکاری در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ