• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8828 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 14 اسفند 1393 - ساعت: 17:57

چاپ
برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود

معاون پرورشی آموزش و پرورش خبر داد

برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود


معاون پرورشی آموزش و پرورش گفت: یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی با نام همکلاسی آسمانی و لاله‌های زهرایی در میاندورود برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر ، صغری کلانتری در گفت‌وگو با ما از برگزاری یادواره شهدا دانش‌آموز و فرهنگی در شهرستان میاندورود خبرداد و گفت: یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی با نام همکلاسی آسمانی و لاله‌های زهرایی در حسینه حضرت ابولفضل(ع) شهر سورک برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مراسم با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، مدیرکل امور شاهد، فرماندار میاندورود و مسئولین شهرستانی از 10 صبح روز یکشنبه 17 اسفند برگزار می‌شود.

معاونت پرورشی آموزش و پرورش هدف از برگزاری این یادواره را حفظ و نهادینه کردن ارزش‌ها دانست و گفت: یادواره شهدا حفظ و نهادینه ارزش‌هایی است که شهدا عزیزمان گام‌های بسیار بلندی در این عرصه برداشته‌اند و اینک برما است که الگوهایی این چنین زیبا و عینی را به نسل‌های آینده معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: ازدیگر اهدافی که می‌توان نام برد، تقویت انگیزه دانش‌آموزان برای مشارکت در تشکل‌های دانش‌آموزی و سازماندهی برنامه‌‎ها و فراهم کردن بستری مناسب برای بروز خلاقیت‌های دانش‌آموزی است.

کلانتری خاطرنشان کرد: با ایجاد فرصت‌های مناسب برای فرزندان‌مان است که می‌توان نحوه اداره برنامه‌ها را برای رشد و شکوفایی آنان در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و تربیتی فراهم کرد.

وی در پایان یادآور شد: میاندورود در هشت سال دفاع مقدس 33 شهید دانش‌آموز و چهار شهید فرهنگی را تقدیم انقلاب کرده است.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 15 اسفند 1393 - 19:40 سورکی

    آفرین بردانش آموزان فهیم شهرستان میاندورود که بانی خیر شدن و درود بر معاونت اداره آموزش وپرورش که به جوانان میدان دادند ایکاش مسئولین به این حد میرسیدن که کارهارا به جوانان بسپارند خیلی از کارها که در توان مسئولین نیست همین جوانان هستند که به داد مسئولین میرسن مگر اینکه مقام معظم رهبری فرمدن:جوان و نوجوان، چشمه‏ى جوشان نيرو و استعداد است./خواهشا به جوانان ما میدان دهید

    پاسخ به نظر
    + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود

برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموزی و فرهنگی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ