• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8830 - تاریخ انتشار : جمعه 15 اسفند 1393 - ساعت: 10:19

چاپ
جذب گردشگر باعث رونق شهرستان می‌شود

بخشدار گهرباران:

جذب گردشگر باعث رونق شهرستان می‌شود


بخشدار گهرباران گفت: جذب گردشگر رونق خوبی برای عمران و آبادانی منطقه خواهد داشت.

به گزارش میانخبر ، روز گذشته جلسه ستاد فرعی و ساماندهی خدمات نوروزی با حضور بخشدار گهرباران، رئیس اداره ورزش و جوانان، مدیران طرح‌های گردشگری میاندورود و جمعی از مسئولین در روستای طبقده برگزار شد.

ابراهیم نواییان در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به طبیعت و موقعیت جغرافیای بخش گهرباران گفت: تمام افراد مسئول باید تلاش خود را جهت استفاده بهینه در این ایام برای معرفی شهرستان میاندورود به میهمانان نوروزی را داشته باشند.

وی افزود: امکانات و شرایط خدماتی و رفاهی باید به منظور پذیرایی و استقرار مسافران آماده باشد.

بخشدار گهرباران اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه اسکان، امداد و نجات، ساماندهی سواحل و ناجیان غریق، امنیت و نظارت بر تنظیم بازار که برای ماندگاری و رضایت‌مندی مسافران حائز اهمیت است امیدواریم رضایت همه آنها را به دنبال داشته باشد.

وی گردشگری را از شاخصه‌های خوب شهرستان دانست و افزود: جذب توریست درآمد خوبی برای عمران و آبادانی منطقه خواهد داشت.

نواییان با دعوت از همه اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر در ارائه خدمات مناسب از مسافران نوروزی گفت: در راستای استقبال از مسافران برنامه‌هایی از جمله؛ اسقرار کمپ هلال احمر در محور جاده گهرباران، اجرای برنامه‌هایی در زمینه بومی محلی، اسقرار واحد گشت پلیس و حضور پزشک عمومی در اورژانس 115 در روستای ولوجا در حال انجام است.

وی تصریح کرد: از دیگر برنامه‌های مطرح شده، نصب بنر خوشامدگویی به مسافران نوروزی در روستاهای بخش گهرباران توسط دهیاران، اقدامات راه و شهرسازی در لکه گیری و شکستگی آسفالت‌های ورودی روستاها، نصب بنر توسط محیط زیست با تصویر گوزن زرد ایرانی خواهد بود.

نواییان خاطر نشان کرد: در تلاش هستیم تا با اجرای برنامه‌های مناسب، خدمات خوبی به مسافران و گردشگران ارائه دهیم.      

 برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 15 اسفند 1393 - 12:57 ناشناس

  امیدواریم مصوبات خوب و کارساز این جلسه به بهترین شکل ممکن اجرایی شود و مسافرانی که در ایام نوروز به شهرستان ما سفر میکنند با رضایت و اطمینان خاطر به شهرهای خویش برگردند.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • جمعه 15 اسفند 1393 - 22:57 مهدوی

  آقای بخشدار امیدواریم با همدلی اهالی منطقه و پیگیری شما گهرباران آبادی داشته باشیم البته خدمت شما به مردم منطقه باتمام رسیده شما بازنشسته با طول بیش از سی سال خدمت هستید سعی کنید پست شما به جوانی کوشا از شهرستان خودمان بدهندتا از تجربیات شما استفاده کند پیشاپیش ورود شما هم به خیل بازنشستگان کشوری تبریک عرض می نماییم

  پاسخ به نظر
  + 4 - 4
 • شنبه 16 اسفند 1393 - 20:33 ولوجايي

  سلام خبر بازنشته شدن بخشدار .حيف شده هنوز مشكل دهيار و ... حل نكرد . آخر گفته اند . آقايان نمي گذارند . و ناراحت مي شوند . گردشگر كجا برود بفرمائيد مسافر جذب گهرباران شود . جاده نشانه ندارد . و... مشكل شواراي بخش ... اجاره ساختمان بخشداري و مركز خدمات ... حداقل ليست فرماديد تا بخشدار بعدي ...

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • یکشنبه 17 اسفند 1393 - 08:49 ناشناس

  من اقای نئاییان رو میبینم یاد کفاشیان می افتم .مرد همیشه خندان شهرستان . اگه سیل بیاد و گهرباران رو ببره دریا با ز این بخشدار لبخند میزنه ومیگه راضی هستم به رضای خدا

  پاسخ به نظر
  + 3 - 2
 • یکشنبه 17 اسفند 1393 - 20:59 نوروز

  کی میگه بخشدار بازنشسته میشه او پر توان وتلاشگره گهرباران رو از نظر عمرانی اباد کرده حیفه ماشااله فقط خنده های زیبایش کارو پیش میبره اگه بخش گهرباران رو اب ببره یک تار مویش رو اب نمبره

  پاسخ به نظر
  + 1 - 4
 • سه شنبه 19 اسفند 1393 - 01:47 صبرایی

  اگه خنده نکنه میگن چقدر اخموه اگه بخنده میگین خنده روه مردم از دست شماها چیکارکنن//

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : جذب گردشگر باعث رونق شهرستان می‌شود

جذب گردشگر باعث رونق شهرستان می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ