• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8831 - تاریخ انتشار : جمعه 15 اسفند 1393 - ساعت: 12:10

چاپ
چهار کیلومتر از جاده بالادست میاندورود آسفالت می‌شود

مسئول راه و شهرسازی میاندورود:

چهار کیلومتر از جاده بالادست میاندورود آسفالت می‌شود


مسئول راه و شهرسازی میاندورود گفت: چهار کیلومتر از جاده بالادست میاندورود تا اردیبهشت سال آینده آسفالت خواهد شد.

به گزارش میانخبر ، علی اصغر شاکری در گفت‌وگو با ما از آسفالت شدن چهار کیلومتر از جاده بالادست میاندورود خبر داد و گفت: چهار کیلومتر از محور سنه کوه وارمی تا اردیبهشت سال آینده آسفالت خواهد شد.

وی افزود: در سال‌های گذشته در بخش‌هایی از این مسیر زیرسازی انجام شد و 8 کیلومتر آن در سه مرحله آسفالت شده بود.

مسئول راه و شهرسازی میاندورود خاطر نشان کرد: بر اساس توافقات قبلی شرکت نکاچوب 3 کیلومتر از مسیر را زیرسازی خواهد کرد و اداره راه و شهرسازی به وسیله پیمانکار ادامه کار را انجام خواهد داد.

وی اظهار داشت: برای آسفالت این چهار کیلومتر 800 میلیون اعتبار لازم است که 400 میلیون تومان را نمایندگان مجلس از محل تبصره 22 ماده 180 اختصاص دادند و مابقی آن را اداره راه خواهد داد.

شاکری با اشاره به بازدید معاون راه روستایی و نمایندگان مجلس از این مسیر و اینکه مقرر شد 3 کیلومتر در دو مسیر سرتا و سنه کوه آسفالت شود ، تصریح کرد: منابع مالی ما محدود است و برای این‌کار باید تامین اعتبار شود که جزئیات آن را اداره کل می‌داند.

وی لکه‌گیری محور اصلی، فرعی و روستایی به منظور حذف چاله‌ها و تسهیل عبور و مرور و سهولت ترافیک، پاکسازی و جمع‌آوری زباله، نخاله مصالح ساختمانی از حاشیه جاده، نصب انواع علائم هشداردهی، اخباری، انتظامی و اطلاعاتی و ... را از جمله اقدامات اداره راه برای میزبانی از مسافران نوروزی در میاندورود عنوان کرد.

شاکری خاطر نشان کرد: در محورهای شریانی به‌خصوص گهرباران خط‌کشی محورها انجام شده است و رنگ آمیزی پایه علائم و تابلوها، نصب و راه‌اندازی انواع چراغ جشمک زن و رفع خاموشی در این محورها انجام گرفته است.برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • جمعه 15 اسفند 1393 - 21:05 گهربارانی

  با سلام و خدا قوت به جناب شاکری،برای جاده گهرباران یک فکر اساسی بفرمائید زیرا واقعا مردم بخش دارن عذاب میکشند.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • شنبه 16 اسفند 1393 - 15:33 خورشیدی

  ترا به خدا پیغمبر ریس جمهور نماینده محترم دامادی فرماندار بخشدار شهردار مسولین پدر مادر ترا به خاک پاک شهیدان قسم ترا به فرق شکفته امیر المومنین جاده بخش گهرباران شمالی را شروع بکار بکنید ابروی شمالی بودن ما رفت

  پاسخ به نظر
  + 7 - 0
 • شنبه 16 اسفند 1393 - 20:19 ولوجايي

  سلام تشكر جون اين يعني الويت بندي هفته اي چند كشته و عبور ماشين هاي سنگين در جاده گهرباران كه جاده مرگ نام گرفت . حيف است اسم جاده مرگ عوض شود . البته بخشدار توانمند پيگير است ...

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • یکشنبه 17 اسفند 1393 - 22:04 دارابکلایی

  باسلام ماکه از اقای شاکری واداره راه وترابری هیچ خیری ندیدیم این اقا بیاید بگوید برای جاده پرپیچ وخم وخطرناک دارابکلا که هیچ گونه شانه خاکی هم ندارد چکار کرده این اقابیاید بگویدمسیر5کیلومتری که مردم جهت تعریض ازاد نمودن را چکار کرده که همین مردم مجددا در حال تصرف ان میباشند حالااینجارا ول کرده رفته بالا دست اقای شاکری اقای فرماندار اقای بخشدار یه وقت فکر نکنین مردم نمیفهمند واین کم کاریها را نمی بینندنه حواسمون هست تا به وقتش!!!

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : چهار کیلومتر از جاده بالادست میاندورود آسفالت می‌شود

چهار کیلومتر از جاده بالادست میاندورود آسفالت می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ