• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8884 - تاریخ انتشار : شنبه 16 اسفند 1393 - ساعت: 21:13

چاپ
دهیاران با رسانه‌ها برای جذب گردشگر تعامل بیشتری داشته باشند

رئیس اداره اوقاف میاندورود:

دهیاران با رسانه‌ها برای جذب گردشگر تعامل بیشتری داشته باشند


رئیس اداره اوقاف میاندورود گفت: دهیاران باید از فضای سنتی خارج شده و با تعامل بیشتر با رسانه‎ها راه را برای جذب گردشگر و ایجاد درآمد برای مردم روستا باز کنند.

به گزارش میانخبر ، حجت‌الاسلام فتاح سوادکوهی امروز در گفت‎وگو با ما با اشاره به ناشناخته بودن نام و ظرفیت‎های شهرستان میاندورود در بین مردم کشور و استان مازندران، از اجرای جشنواره و مسابقه آرامش بهاری در این شهرستان خبر داد.

وی دهیاران میاندورود را برگزارکنندگان این طرح معرفی کرد و اظهار کرد: میاندورود ظرفیت‎های ناشناخته مختلفی در مناطق روستایی دارد و دهیاران به عنوان مسئولان روستاها شناخت بهتری از همه مسئولان شهرستانی نسبت به این ظرفیت‎ها دارند که باید به شناساندن این ظرفیت‎ها کمک کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود افزود: رقابت دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در انجام بهترین نوع انعکاس جاذبه‎های روستایی و شهرستانی با هدف معرفی بیشتر جاذبه‌های محلی و جذب توریست انجام می‌شود.

این مسئول استفاده از ظرفیت رسانه‌های خبری مطبوعاتی و دیجیتالی را یک راهبرد مهم در توسعه گردشگری دانست و بیان داشت: دهیاران باید از فضای سنتی خارج شده و با تعامل بیشتر با رسانه‎ها راه را برای جذب گردشگر و ایجاد درآمد برای مردم روستا باز کنند.

سوادکوهی چاپ بنر معرفی جاذبه‎های گردشگری هر روستا، تهیه بروشورهای راهنمایی گردشگران، زیباسازی محیطی مکان‎های زیارتی فرهنگی و عمومی هر روستا و برپایی خیمه نوروزی آرامش بهاری را در ابتدا یا وسط هر روستا را برخی از مولفه‎های ساده اما تاثیرگذار در جلب گردشگر و توسعه گردشگری روستایی در میاندورود دانست.

وی شعار این طرح اطلاع‎‌رسانی و تبلیغی را «شهرستان میاندورود را خوب معرفی کنیم» اعلام کرد و ادامه داد: تهیه سی‌دی و ایجاد وبلاگ روستایی، ایجاد بازارچه محلی اقتصاد مقاومتی و اجرای طرح‎های ابتکاری و نوآورانه در جلب گردشگر سهم مهمی در این طرح دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میاندورود در پایان با اشاره به حضور برخی از هموطنان استان‎های مرکزی و جنوبی کشور در روستاهای میاندورود، این شهرستان را گذرگاه استان مازندران دانست و گفت: باید با اقدامات مناسب ظرفیت‎های موجود را به مردم معرفی کنیم و دهیاران روستاهای بزرگ می‎توانند از ظرفیت صدا و سیما در این کار مهم استفاده کنند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • سه شنبه 19 اسفند 1393 - 01:50 صبرایی

    جناب سوادکوهیعزیز شما که مسوول اوقاف هستین نمیتونی حسینه پایین هیت امنا انها رو متقاعد کنی که اون قسمت از حسینه که در طرح تعریض قرار داره رو برای رفاه حال شهروندان سورک بردارند از صدتا مدرسه سازی ومسجدسازی بالاتره این کار...یه کم رو پیشنهاد ما فکر کن ////

    پاسخ به نظر
    + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : دهیاران با رسانه‌ها برای جذب گردشگر تعامل بیشتری داشته باشند

دهیاران با رسانه‌ها برای جذب گردشگر تعامل بیشتری داشته باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ