• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8910 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اسفند 1393 - ساعت: 18:01

چاپ
حفظ اراضی جنگلی وظیفه ذاتی انسان‌ها است

فرماندار میاندورود:

حفظ اراضی جنگلی وظیفه ذاتی انسان‌ها است


فرماندار میاندورود گفت: حفظ اراضی جنگلی وظیفه ذاتی انسان‌ها است.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری صبح امروز در مراسم نمادین کاشت 10 هزار نهال در ساحل گهرباران اظهار داشت: انسانها هر چقدر به امکانات و تکنولوژی‌ها دسترسی پیدا کنند اما اگر جنگل را نداشته باشند این پیشرفت‌ها ابتر است.

وی با بیان اینکه زنده ماندن انسان‌ها به جنگل وابسته است و حفظ جنگل نیازمند حضور انسان است، افزود: این دو موضوع باید در کنار هم باشند و از هم محافظت کنند.

فرماندار میاندورود حضور بسیج  را حضور همه قشرها در این عرصه عنوان کرد و گفت: اگر نگاه ما به جنگل جناحی باشد خیانت بزرگی است.

وی خاطر نشان کرد: جنگل متعلق به همه است و همه با هر سلیقه‌ای باید در حفظ آن تلاش کنند.

این مسئول تصریح کرد: نگاه دولت در این شهرستان ممنوعیت تغییر اراضی است که این نگاه از سوی نهادهای دیگر شهرستان نیز حمایت می‌شود.

قادری با بیان اینکه در گذشته بسیاری از زیرساخت‌های شهرستان با بارندگی از بین می‌رفت اما در هفته گذشته بیشترین بارندگی را در شهرستان داشتیم اما آسیب چندانی به زیرساخت‌ها وارد نشد، افزود: با جنگل‌کاری و تغییر کشت و با اعتبارات داده شده جلوی خسارت را گرفتیم.

وی با تاکید بر اینکه حفظ اراضی جنگلی وظیفه ذاتی انسان‌ها است، گفت: اگر در پروژه‌های عمرانی مردم ما را همراهی نکنند کارها پیش نخواهد رفت.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 17:51 جون

  سلام فرماندار عزيز خدايي اين همه شاليزار ها تعغير كاربري دادن آمار داري خواهش مي كنم يك آمار از دهياران بگير فقط سال 93 را / راستي خبر داري انسانها هم تعغير كاربري دادند شورا جاي دهيار كار كند . و دهيار فقط حقوق بگيرد . ببخشيد

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 20:03 ناشناس

  سلام فرماندار خبر داري روزانه در روستاها چند ماشين چوب روانه كارخانه ميشود حتي يك سايه پيدا نمي شود تا نفس تازه كرد . فكري شود در صورت امكان ابلاغ شود دهياران عزيز توجه ويزه شود . با تشكر

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : حفظ اراضی جنگلی وظیفه ذاتی انسان‌ها است

حفظ اراضی جنگلی وظیفه ذاتی انسان‌ها است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ