• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8913 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اسفند 1393 - ساعت: 22:36

چاپ
کاشت درخت به تعداد شهدای میاندورود

مسئول نمایندگی بنیاد شهید میاندورود خبر داد

کاشت درخت به تعداد شهدای میاندورود


مسئول نمایندگی بنیاد شهید میاندورود از کاشت درخت به تعداد شهدای میاندورود در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر ، حمیدرضا نجفی در گفت‌وگو با ما با اشاره به 23 اسفند سالروز تشکیل بنیاد شهید به فرمان امام خمینی (ره)، گفت: به همین مناسبت یک دوره مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی و مسابقات دارت برای خانواده شهدا هم برای آقایان و هم بانوان در سالن تختی سورک برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه در این روز به تعداد شهدای شهرستان میاندورود درخت کاشته می شود، افزود: در هر روستا به تعداد شهدای همان روستا درخت کاشته و به نام همان شهید ثبت می شود.

مسئول نمایندگی بنیاد شهید میاندورود خاطر نشان کرد: برای شناساندن شهدا و این ایام به جوانان و امیدهای آینده کشور، زنگ ایثار و شهادت در مدرسه شهید سورکی آزاد در روز 19 اسفند نواخته می‌شود.

وی همچنین غبارروبی گلزار شهدا با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان را دیگر برنامه بنیاد شهید عنوان کرد و گفت: صبح روز پنج‌شنبه 21 اسفند ساعت 8:30 غبارروبی گلزار شهدا برگزار می‌شود.

نجفی در پایان بیان داشت: برای ارائه گزارش کار به مردم فهیم شهرستان میاندورود و کارهای انجام شده از سوی این سازمان، در نماز جمعه این هفته به‌عنوان سخنران پیش از خطبه‌ها سخنرانی خواهم کرد.برای این پست 5 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 19 اسفند 1393 - 02:05 ناشناس

  برنامه های خیلی خوبی رو جناب نجفی اشاره فرمودند،باید شهید رو درست به نسل جوان امروز نشون داد تا فرهنگ شهادت،آزادگی و مردانگی و غیرت را از آن دلاور مردان تاریخ به ارث ببریم.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • سه شنبه 19 اسفند 1393 - 10:47 علی اکبرعبداللهی وشوایی

  خوب است از یک طرف به نام شهید درهرروستادرخت بکاریم وازطرف دیگر نام فرزندان شهید را از فهرست پایگاه مقاومت بسیج روستا حذف کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • سه شنبه 19 اسفند 1393 - 19:15 محمد وفایی

  از مسول محترم نمایندگی بنیاد امور ایثارگران شهرستان میاندورودو پرسنل زحمتکش در خصوص پیگیری امورات ایثارگران و خانواده های محترم شهیدان قدردانی گردد جا دارد در این امر مهم کاشت درخت بنام شهید در شهرستان میاندورود از سوی ادارات ذیربط همکاری لازم انجام شود تا فرهنگ شهادت،آزادگی و مردانگی و غیرت را از آن دلاور مردان تاریخ به ارث ببریم.ضمنا انتظار میرود در چنین مراسمی از ایثارگران تحت پوشش حداقل با ارسال پیامک دعوت بعمل آید با تشکر

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • یکشنبه 24 اسفند 1393 - 16:59 ولوجايي

  سلام آقاي نجفي از مئسولين شهرستان خصوصا فرماندار و بخشدار بخش گهربارن سوال شود چرا در اولين سالگرد شهيد احمد در ولوجا شركت نكردند واقعا جاي تاسف است .

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • دوشنبه 25 اسفند 1393 - 20:04 اکبری

  برادر ولوجایی دم عیده سرشون شلوغه وقت نداشتن هر چه داریم از این شهدا داریم ما باید با دل و جان در اینگونه مراسمات برای شادی ارواح پاک شهدا شرکت نماییم

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : کاشت درخت به تعداد شهدای میاندورود

کاشت درخت به تعداد شهدای میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ