• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 8977 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 21 اسفند 1393 - ساعت: 13:24

چاپ
گهرباران نیازمند سایت اداری/ به‌دنبال برگزاری نمازجمعه در گهرباران هستیم

عضو شورای بخش گهرباران:

گهرباران نیازمند سایت اداری/ به‌دنبال برگزاری نمازجمعه در گهرباران هستیم


عضو شورای بخش گهرباران گفت: یکی از نیازهای ضروری بخش گهرباران وجود سایت اداری است.

به گزارش میانخبر ، اسرافیل عرب در گفت‌وگو با ما با بیان اینکه یکی از نیازهای ضروری بخش گهرباران وجود سایت اداری است، گفت: برای استقرار سایت اداری زمینی از سوی خیرین اهدا شده است.

وی افزود: این زمین به مساحت 15 هزار متر مربع در روستای طبقده روبروی شهرک صنعتی گهرباران واقع شده است.

عضو شورای بخش گهرباران خاطر نشان کرد: اولویت ما در استقرار ادارات در سایت اداری با ادارات خدمات رسان مانند مرکز خدمات جهاد کشاورزی، اتفاقات برق، آب، گاز، کمپ امداد حلال احمر و... است.

وی با اشاره به اینکه زمین برای ساخت سایت اداری آماده شده است، تصریح کرد: اما امور اراضی استان اجازه تغییر کاربری این زمین را نمی‌دهد .

عرب با بیان اینکه با ایجاد سایت اداری اکثر کارهای اداری مردم بخش گهرباران در این مکان حل خواهد شد و دیگر برای انجام این امور به مرکز شهرستان که خطرات جانی و صرف هزینه و زمان را به دنبال دارد متحمل نخواهند شد، اظهار داشت: این زمین با جاده اصلی 80 متر فاصله دارد و با داشتن جاده اختصاصی، متمرکز در یک نقطه است.

وی از رایزنی با دبیر سیاست گذاری ائمه جمعه استان برای استقرار امام جمعه در بخش گهرباران خبر داد و گفت: با دبیر سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان صحبت کردیم و در حال آماده کردن زیرساخت‌ها برای برگزاری نمازجمعه در این بخش و در روستای طبقده به‌عنوان مرکز بخش هستیم.

عضو شورای بخش گهرباران بیان کرد: فضای مسجد جامع طبقده برای برپایی نماز جمعه آماده شده است و حتی زمین برای ساخت ساختمان مسکونی و دفتر امام جمعه نیز از سوی خیرین اهدا شده است.برای این پست 8 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 21 اسفند 1393 - 16:11 گهربارانی

  مایه شرمساری و خجالته که محل بخشداری گهرباران استیجاریست و هر لحظه ممکنه صاحبخونه بیرونشون کنه،پس این مسؤلین و نمایندگان کی و کجا قراره به داد ملت مظلوم برسن!!!

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 17:36 جون

  سلام مثل اينكه حاج آقا نماز جمعه سورك تشريف نمي برند كه چند نفر هستند نياز بخش بر پايي نماز جمعه نيست مجيد جان بلكه توجه به اقتصاد مقاومتي است . حمايت از توليدي هاي كوچك هر ان احتمال زمين خوردن وجود دارد . در مركز بخش براي يك فتوكپي بايستي ..... ديگر چي بايستي گفت .

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 17:41 ناشناس

  سلام سايت اداري نماد بخش است . ولي خواهش مي كنيم چند قايق كنار آن بگذاريد چون شش ماه دوم لازم مي شو د . فكر آب سحطي را بكنيد

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 20:21 ناشناس

  من وقتي به مركز خدمات رفتم ساختمان اوپن اصلا محيط ادراي نبود وقتي به بخشداري مي روي چي بگويم واقعا محروم تر از بخش گهرباران وجود دارد ؟ پرچم مقدس جمهوري اسلامي در ورودي به بخش پاره بنرهاي مناسبت ها از طرف شوراي بخش يا بخشداري من نديدم . من پشنهاد مي دهم كه بخش گهرباران نشست نخبه كه يك مرتبه برگزار شده ادامه بدهيد تا يك جمع حركت كنند نه فقط ... باتشكر

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 21:06 ماکرنی

  برادر من لطف کن جمعه ها بیا نماز جمعه درمسجدجامع شهر سورک ببین این شهرستان با داشتن بیش از شصت هزار نفز چند نفر در نماز حمعه شرکت میکنند بعد بیاییم در روستای طبقده بر نامه ریزی کنیم

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • چهار شنبه 27 اسفند 1393 - 21:28 ناشناس

  حاجي سلام كمي فكر جاده گهرباران باشيد الان سنگ ريزي در حاشيه جاده كردن يك نظارت فرمائيد از تجن لته به پاين نكند انجا جزء بخش نيست ؟

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • پنج شنبه 28 اسفند 1393 - 01:04 محمد فریدونی

  سلام عرض خسته نباشید دارم خدمت اعضای شورای بخش گهرباران. انشالله که موفق باشید

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • پنج شنبه 28 اسفند 1393 - 18:02 عرب خ

  اقا محمد کجای کاری شورا بخش دو سال از عمرش گذشت واقعا شوراها خسته شدند الان وقت استراحت هستش

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : گهرباران نیازمند سایت اداری/ به‌دنبال برگزاری نمازجمعه در گهرباران هستیم

گهرباران نیازمند سایت اداری/ به‌دنبال برگزاری نمازجمعه در گهرباران هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ