• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9026 - تاریخ انتشار : شنبه 23 اسفند 1393 - ساعت: 18:45

چاپ
اعزام 520 نفر از بسیجیان به مناطق عملیاتی

فرمانده سپاه میاندورود خبر داد

اعزام 520 نفر از بسیجیان به مناطق عملیاتی


فرمانده سپاه میاندورود از اعزام 520 نفر از بسیجیان میاندورودی در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی خبر داد.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی در گفت‌وگو با ما از اعزام 520 نفر از بسیجیان شهرستان به مناطق عملیاتی خبر داد و گفت: این بسیجیان در قالب کاروان‌های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور اعزام خواهند شد.

وی افزود: اعزام کاروان راهیان نور در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، روحیه جهادی و شناخت ارزش‌های شهدا بسیار موثر است.

فرمانده سپاه میاندورود با بیان اینکه بسیجیان کاروان زیارتی راهیان نور با استفاده از 12 دستگاه اتوبوس اعزام خواهند شد، گفت: از این تعداد 7 دستگاه اتوبوس برادران و 5 دستگاه اتوبوس خواهران به مناطق عملیاتی جنوب غرب کشور اعزام خواهند شد.

جناسمی با تاکید بر اینکه هدف این کاروان‌ها ترویج فرهنگ خودسازی است گفت: هر ساله استقبال جوانان از این اردوها در حال افزایش است.

وی اظهار داشت: جوانان باید رسالت امروز خود را در برابر حفظ اسلام و انقلاب بدانند که چه کسانی و با چه هزینه‌ای از انقلاب و ایران اسلامی دفاع کردند.

این مسئول با بیان اینکه یک اتوبوس از بسیجیان شهرستان به مناطق عملیاتی اعزام شدند خاطر نشان کرد: 3 اتوبوس دیگر امشب اعزام خواهند شد.

وی تصریح کرد: کاروان باقی مانده در 28 اسفند و 3 فروردین 94 به این مناطق اعزام می‌شوند.

جناسمی بیان داشت: سفر به این مناطق که در آن عطر و فضای شهدا استشمام می‌شود ما را از غفلت‌هایی که دشمنان ما به شیوه‌های مختلف از جمله جنگ نرم برای ما طرح‌ریزی کرده‌اند آگاه و بیدار می‌کند.

فرمانده سپاه میاندورود در پایان از فرماندار میاندورود، مدیر آموزش و پرورش، شهردار سورک، دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهرستان که در اعزام بسیجیان همکاری زیادی داشتند تقدیر و تشکر کرد.

 برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 19:52 مهدی

  (مقام معظم رهبری می فرمایند:مناطق عملیاتی دفاع مقدس زیارتگاه است،این سنت بسیار ستودنی و حرکت با برکت از چند سال پیش در قالب کاروانهای راهیان نور آغاز شده باید همچنان ادامه یابد.) خوشا به سعادت زائرین این مناطق.

  پاسخ به نظر
  + 8 - 0
 • شنبه 23 اسفند 1393 - 19:58 ولوجايي

  سلام خسته نباشي فرمانده پشنهاد انشاالله يك كاروان از مئسولين شهرستان از منطقه هاي عملياتي بازديد كند تا يادمان بيايد از كجا آمديم نوبتي شهرداري مي داديم در جارو و واكس زدن پوتين ها دعوا مي كرديم آه دلمان تنك شد شهداء شرمنديم . با تشكر

  پاسخ به نظر
  + 7 - 1
دیدگاه شما در مورد : اعزام 520 نفر از بسیجیان به مناطق عملیاتی

اعزام 520 نفر از بسیجیان به مناطق عملیاتی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ