• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9040 - تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اسفند 1393 - ساعت: 22:19

چاپ
خانواده‌ها خطرات استفاده از مواد آتش‌زا را به فرزندان بیاموزند

فرمانده انتظامی میاندورود:

خانواده‌ها خطرات استفاده از مواد آتش‌زا را به فرزندان بیاموزند


فرمانده انتظامی میاندورود گفت: خانواده‌ها درباره خطرات استفاده از مواد آتش‌زا و محترقه را به فرزندان خود بیاموزند.

به گزارش میانخبر ، سرهنگ هادی نصیری در گفت‌وگو با ما با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، گفت: برای چهارشنبه آخر سال ماموران نیروی انتظامی در آماده باش کامل هستند و با کسانی که سعی در تبدیل چهارشنبهآخر سال به چهارشنبه‌سوزی هستند برخورد خواهد کرد.

وی از برگزاری جلسه با اتحادیه‌های صنفی برای جلوگیری از بروز اتفاقات ناخوشایند در چهارشنبه آخر سال خبر داد و افزود: در این جلسه از آنها خواسته شد که از در اختیار قرار دادن لاستیک و وسایل دیگر به کسانی که قصد آتش‌زدن آن را در این روز دارند خودداری کنند.

فرمانده انتظامی میاندورود از خانواده خواست تا فرزندان خود را درباره خطرات استفاده از مواد آتش‌زا و محترقه آشنا کنند تا از بروز اتفاقات ناخوشایند جلوگیری شود و اگر برنامه‌ای برای این روز دارند به همراه خانواده و بدون استفاده از مواد محترقه باشد.

وی تصریح کرد: در شب‌های عید مردم خانه‌های خود را خالی نگذارند و اگر قصد مسافرت دارند حتما خانه خود را به فردی مورد اطمینان بسپارند و یا از قفل بودن و موارد حفاظتی منزل اطمینان داشته باشند.

نصیری با بیان اینکه با آغاز سال جدید و ورود مسافران به مناطق ساحلی میاندورود نیروی انتظامی با افتتاح قرارگاه ساحلی، نظم و امنیت را در این مناطق برقرار خواهد کرد، اظهار داشت: نیروی انتظامی با هرگونه بدحجابی، بی حجابی و سگ گردانی شدیدا برخورد خواهد کرد و با کسانی که درصدد برهم زدن نظم و امنیت هستند برخورد خواهد شد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 25 اسفند 1393 - 00:47 مجیب

    ان شاءلله با رعایت همه نکات،جشن چهارشنبه سوری به خوبی وخوشی برگزار شود بدون هیچ حادثه ای.با بالا بردن فرهنگ فردی و اجتماعی،باشد که جشن چهارشنبه سوری تبدیل به چهارشنبه سوزی نشود.پیشاپیش این جشن باستانی مبارک!یاعلی

    پاسخ به نظر
    + 4 - 0
دیدگاه شما در مورد : خانواده‌ها خطرات استفاده از مواد آتش‌زا را به فرزندان بیاموزند

خانواده‌ها خطرات استفاده از مواد آتش‌زا را به فرزندان بیاموزند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ