• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9090 - تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اسفند 1393 - ساعت: 23:58

چاپ
برگزاری جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی در سورک

شهردار سورک خبر داد

برگزاری جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی در سورک


شهردار سورک از برگزاری جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی در شهر سورک خبر داد.

به گزارش میانخبر، عیسی ولیزاده در گفت‌وگو با ما از برگزاری جشنواره تخم مرغ‌های رنگی در سورک خبر داد و گفت: این مراسم ساعت 15 روز سه شنبه 26 اسفند در پارک الغدیر سورک برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این مراسم پنج تخم مرغ از جنس فایبرگلاس به ارتفاع دو متر را آماده کردیم تا مردم بر روی آن نقاشی بکشند و حتی نام خود را بر روی آن بنویسند تا در نقاط مختلف شهر نصب شود.

شهردار شهر سورک خاطر نشان کرد:200 تخم مرغ کوچک از جنس سفال نیز تهیه شده تا نوجوانان و جوانان روی آن نقاشی بشکند که در پایان به کسانی که بهترین رنگ‌آمیزی را داشته باشند جوایزی اهدا خواهد شد.

ولیزاده تصریح کرد: در حاشیه این مراسم بانوان نیز با پختن آش آن را بین مردم توزیع خواهند کرد.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن سال نو، بیان داشت: نیروهای شهرداری با پاکسازی سطح شهر، رنگ آمیزی معابر، آماده سازی پارک جنب اداره برق و سرویس بهداشتی و آب شرب آن برای مسافران، آماده کردن بروشور و تراکت راهنمای گردشگران آمادگی کامل برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و مسافران را در ایام نوروز دارند.

ولیزاده درباره دیگر برنامه های شهرداری برای ایام نوروز گفت: نصب سفره هفت سین در ورودی شهر همراه با عکس کارتون‌های شکرستان، نصب بنر در ورودی و خروجی شهر با مضمون فاطمیه و سال نو، برگزاری مراسم تحویل سال در گلزار شهدا و ... از جمله برنامه های شهرداری برای آغاز سال نو خواهد بود.

شهردار مرکز شهرستان میاندورود درباره اسکان مسافران در شهر سورک بیان داشت: مدرسه 22 بهمن، مسجد امام جعفر صادق (ع) و جنب اداره برق را برای اسکان مسافران در نظر گرفتیم و از برپا کردن چادر در کنار خیابان جلوگیری خواهد شد.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 26 اسفند 1393 - 02:24 صبرایی

  این تخم مرغ رو از کجا اوردین تو میدون جا میشه ..ای دیدن داره دست مریزاد مثل عبوری یا شاید بهتر از عبوری داره کار میکنه میبالیم به خودمون ماهم در سورک مثل عبوری داریم زیاد هم داریم.............

  پاسخ به نظر
  + 8 - 3
 • چهار شنبه 27 اسفند 1393 - 14:30 ناشناس

  باسلام آقای شهردارلطفا جشن تخم مرغ رنگی وبی خیال شویدحقوق کارمندان خودتوپرداخت کن تاکارمندان شمابتوانندلا اقل باخریدیک شانه تخم مرغ ازمهمانهایشان درایام تعطیلات نوروزپذیرایی کنند/.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 3
دیدگاه شما در مورد : برگزاری جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی در سورک

برگزاری جشنواره تخم‌مرغ‌های رنگی در سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ