• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9162 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 27 اسفند 1393 - ساعت: 22:50

چاپ
برای کمک به نیازمندان همه باید کمک کنند

مدیر کمیته امداد میاندورود:

برای کمک به نیازمندان همه باید کمک کنند


مدیر کمیته امداد میاندورود در جمع اعضای هیئت مدیره مرکز نیکوکاری شهید عباسی گفت: برای کمک به نیازمندان همه باید کمک کنند.

به گزارش میانخبر ، علی ابراهیمی ظهر دیروز در بازدید از مرکز نیکوکاری شهید عباسی و در جمع اعضای هیئت مدیره این موسسه با تشکر از اعضای این مجموعه که در راستای کمک به محرومین و نیازمندان منطقه تلاش می‌کنند، گفت: افراد نیازمندی که در شهر سورک هستند شاید در کمتر جایی در شهرستان باشند.

وی یکی از دلایل آن را مسائل اجتماعی و جغرافیایی دانست و افزود: به دلیل مهاجر پذیر بودن شهر سورک و مسائل اجتماعی شاهد هستیم بیشتر افراد نیازمند در شهر سورک حضور دارند.

رئیس کمیته امداد میاندورود با اشاره به سخنان امام(ره) که فرمودند "مردم ولی نعمتان ما هستند" خاطر نشان کرد: برای کمک به افراد نیازمند و در جهت فقرزدایی همه باید همت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مراکز نیکوکاری کمک کار کمیته امداد هستند، اظهار داشت: امیدواریم با کمک مردم بتوانیم برای محرومین و نیازمندان گام‌های خوبی برداریم.

ابراهیمی کمک به نیازمندان را کار انبیاء دانست و گفت: کسانی که برای فقرزدایی و دستگیری نیازمندان همت می‌کنند باید بدانند که کمک به نیازمندان کار انبیاء بوده است.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 28 اسفند 1393 - 10:10 ناشناس

    در دین و آئین مان بسیار سفارش شده است که اگر سیر باشی و همسایه ات شب گرسنه، سر بر زمین بگذارد و بخوابد مسلمان نیستی،پس وظیفه انسانی و دینی مان است که در زمینه کمک به نیازمندان از یکدیگر پیشی بگیریم.مسؤلین هم حواسشان باشد!

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : برای کمک به نیازمندان همه باید کمک کنند

برای کمک به نیازمندان همه باید کمک کنند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ