• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9213 - تاریخ انتشار : شنبه 01 فروردین 1394 - ساعت: 13:39

چاپ
 اگر دولت با رهبر انقلاب همدلی و همزبانی داشته باشد عملا با ملت نیز همدلی و همزبانی خواهد داشت

سید جعفر علوی؛

اگر دولت با رهبر انقلاب همدلی و همزبانی داشته باشد عملا با ملت نیز همدلی و همزبانی خواهد داشت


دولت که به معنی واقعی از ملت می‌گوید و به زبان و دل ملت سخن می‌گوید، اگر دولت با رهبر بزرگوار انقلاب همدلی و همزبانی داشته باشد عملا با ملت نیز همدلی و همزبانی خواهد داشت.

به گزارش میانخبر ، یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

با تبریک فرارسیدن سال جدید(1394) و گرامی‌داشت سالگرد شهادت دُردانه پیامبر(ص) حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامی‌داشت یاد امام عظیم الشان و شهدای گرانقدر و آرزوی طول عمر و سلامتی رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی.

سالهای متمادی است که رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی امام خامنه‌ای(مدظالعالی) با توجه به شرایط گذشته و آینده در آغاز هر سال عنوانی را برای نام‌گذاری سال جدید اعلام می‌نمایند و همه این نام‌گذاری‌ها هدفمند و با توجه به شرایط کشور و اوضاع بین‌المللی می‌باشد.

سال 93 سال اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی بود که البته در نگاه امام خامنه‌ای(مدظالعالی) بعضی از بخش‌های دولت توانسته‌اند در عمل مدیریت جهادی را به‌کار ببندند و واقعا هم چنین بود ولی بخش‌های اصلی مانند اقتصاد و فرهنگ آنچه لازم بود اتفاق نیفتاد.

اما سال 94 به سال دولت، ملت، همدلی و هم‌زبانی نام‌گذاری شده است، اگر تاریخ انقلاب اسلامی را بعد از پیروزی از سال 57 تا به امروز ورق بزنیم می‌بینیم که ملت در تمام صحنه‌ها همراه بودند و همیشه با همدلی و هم‌زبانی در تمام صحنه‌ها حضوری بی‌بدیل داشته‌اند، مانند 22 بهمن، روز جهانی قدس، روز نهم دی ماه و در سال گذشته در اربعین حسینی بی نظیرترین همدلی را آفریدند.

حالا به نظر می‌رسد که نوبت دولت‌مردان است که با ملت همدلی و هم‌زبانی داشته باشند، ملت دلش و زبانش دل و زبان رهبر بزرگوار انقلاب است.

دولت که به معنی واقعی از ملت می‌گوید و به زبان و دل ملت سخن می‌گوید، اگر دولت با رهبر بزرگوار انقلاب همدلی و هم‌زبانی داشته باشد عملا با ملت نیز همدلی و هم‌زبانی خواهد داشت.

ما می‌بینیم که حضرت آقا دغدغه‌هایی مانند اقتصاد مقاومتی دارند و سال‌ها است که مستمر بحث مسائل فرهنگی را پیگیر است اما دولت‌ها نتوانستند آن‌طور که شایسته است با حضرت آقا همدل و هم‌زبان شوند.

آنچه تجربه به ما نشان داده است ملت همیشه با همدلی و هم‌زبانی تمام دشواری‌ها را تحمل کرد و به پای انقلاب و خون مقدس شهدا ایستادگی کرد و یقینا این ملت با انگیزه و با ایمان همانند گذشته در برابر بدخواهان و دشمنان و فتنه‌گران داخلی و خارجی باز هم همدل و هم‌زبان ایستادگی خواهد کرد و اگر قرار باشد که دولت‌مردان همدل با ملت شوند باید به چند نکته توجه ویژه داشته باشند.

الف: مرزبندی با دشمنان چه داخلی و چه خارجی

ب: مرزبندی با فتنه‌گران به‌خصوص آنانی که در سال 88 با دیکته کردن دستورات دشمنان انقلاب، کشور را با بحران روبرو کردند و حضرت آقا آنان را به فتنه‌گر نام‌گذاری کرد که متاسفانه هنوز برخی نمی‌خواهند از عنوان فتنه و فتنه‌گران استفاده کنند.

ج: باید توجه ویژه به مباحث فرهنگی شود به‌خصوص فرهنگ متعالی و ناب اسلامی که مورد تاکید مکرر امام بزرگوار و شهدای گران‌قدر و رهبر عظیم الشان انقلاب است.

د: توجه به اقتصاد مقاومتی و برنامه‌ریزی برای اجرای فرامین حضرت آقا نه در شعارها، سمینارها و نمایش‌های پرهزینه‌ای که بشود آفتابه و لگن هفت دست و از شام و نهار خبری نباشد.

ه: مذاکره همراه با عزت و حفظ مرزبندی‌ها آری ولی تسلیم شدن و کرنش کردن در مقابل دشمن هرگز، باید مسئولین عزیز ما بدانند که دشمن دشمن است.

چرا حضرت آقا می‌فرماید که من به مذاکره خوش‌بین نیستم، چون دشمن نشان داد که حاضر نیست یک لحظه از دشمنی دست بردارد.

امیدواریم در سال جدید با همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت سالی شکوفا، عزت‌مند و سرشار از موفقیت‌ها را به‌همراه داشته باشیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 07 فروردین 1394 - 12:22 مهدی

    ملت ما در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب عشق و پایبندی خویش به نظام و رهبر عزیزمان را به اثبات رساندند،امیدواریم در سال جدید همدلی و همزبانی دولت با مردم را نظاره گر باشیم.

    پاسخ به نظر
    + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : اگر دولت با رهبر انقلاب همدلی و همزبانی داشته باشد عملا با ملت نیز همدلی و همزبانی خواهد داشت

 اگر دولت با رهبر انقلاب همدلی و همزبانی داشته باشد عملا با ملت نیز همدلی و همزبانی خواهد داشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ