• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9214 - تاریخ انتشار : شنبه 01 فروردین 1394 - ساعت: 19:55

چاپ
اگر دولت از مردم کمک بخواهد مردم کمک خواهند کرد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

اگر دولت از مردم کمک بخواهد مردم کمک خواهند کرد


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر دولت مردم را باور داشته باشد و از ظرفیت مردم استفاده کند مردم نیز متقابلا در همه زمینه‌ها برای پیشرفت و توسعه کشور کمک خواهند کرد.

به گزارش میانخبر ، سید رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با ما درخصوص نام‌گذاری سال جدید از سوی رهبری انقلاب به نام "دولت، ملت، همدلی و هم‌زبانی" گفت: یکی از ضروریت‌هایی که در این شرایط سخت کشور در حوزه‌های مختلف برای تحقق اهداف نظام در پیش داریم به‌ویژه اقتصاد مقاومتی، توسعه فرهنگ اصیل اسلامی، برقراری ارتباطات و کم کردن فشار تحریم‌ها، نیاز به باورمندی دولت نسبت به مردم و مردم نسبت به دولت است که در همدلی و هم‌زبانی تعریف شده است.

وی افزود: انشاالله همه مردم و دولت یکپارچه در جهت پیشرفت و توسعه نظام و اهداف عالی نظام و کم کردن فشارهای بین‌المللی تلاش کنند و به جهانیان اعلام کنیم که ما در کنار دولت و از دولت حمایت می‌کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش دولت در تحقق این شعار، خاطر نشان کرد: نقش دولت در تحقق این شعار باور داشتن مردم است، به‌خصوص دولت در واگذاری امور به مردم طبق اصل 44 قانون اساسی به صورت جدی اقدام کند و خصوصی سازی را در دستور کار قرار دهد.

شجاعی بیان داشت: دولت نظارت را بیشتر کند تا آن اهدافی که مدنظر نظام و رهبری است محقق شود.

وی نقش مردم را در این مسیر بسیار مهم دانست و گفت: مردم نیز نقش بسیار مهمی در این مسیر دارند و اگر دولت مردم را باور داشته باشد و از ظرفیت مردم استفاده کند مردم نیز متقابلا در همه زمینه‌ها برای پیشرفت و توسعه کشور کمک خواهند کرد.

شجاعی تاکید کرد: مردم قطعا به برنامه‌ای که دولت ارائه می‌کند توجه خواهند داشت و آن را عملی خواهند کرد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 07 فروردین 1394 - 12:26 عبدی

    مردم تا پای جونشون واسه کشور شون ایستادند و خواهند ایستاد،نوبتی هم باشه نوبت دولتمردان هست که برادری شونو ثابت کنند.

    پاسخ به نظر
    + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : اگر دولت از مردم کمک بخواهد مردم کمک خواهند کرد

اگر دولت از مردم کمک بخواهد مردم کمک خواهند کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ