• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9507 - تاریخ انتشار : دوشنبه 17 فروردین 1394 - ساعت: 21:54

چاپ
2500 نفر در نوروز از اماکن دینی میاندورود بازدید کردند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میاندورود:

2500 نفر در نوروز از اماکن دینی میاندورود بازدید کردند


رئیس اداره اوقاف و امور خیریه میاندورود گفت: 2500 نفر مسافر در نوروز امسال از اماکن دینی میاندورود بازدید کردند.

به گزارش میانخبر ، فتاح سوادکوهی در گفت‌وگو با ما گفت: در نوروز امسال برای نخستین بار با کمک شهرداری سورک اقدام به احداث و استقرار پایگاه فرهنگی و اجرای طرح آرامش بهاری در سوگ یاس نبوی در پلیس راه میاندورود کردیم.

وی با اشاره به اهمیت مسیر میاندورود که تنها مسیر ارتباطی مسافرین شرق و غرب استان می باشد، افزود: اجرای طرح آرامش بهاری در سوگ یاس نبوی در میاندورود آثار فرهنگی ارزنده‌ای را درپی داشته و خواهد داشت.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه میاندورود خاطر نشان کرد: همراه با برپایی نمایشگاه آرامش بهاری اقدام به برپایی خیمه معرفت کردیم که با دعوت از یک روحانی و کارشناس از حوزه علمیه قم به قشرهای مختلف مسافرین خدمات فرهنگی ارائه دادیم.

سوادکوهی بیان داشت: توزیع 10 هزار نسخه بروشور، کتابچه در طبقات سنی مختلف از کودک تا بزرگسال، راهنمایی مسافرین، پاسخ به مسائل شرعی، شناسایی نخبگان فرهنگی و قرآنی و نیز خیرین امر مسجد و اماکن دینی از جمله اقدامات ما در این مکان بوده است.

این مسئول تصریح کرد: با توجه به اینکه این برنامه اولین تجربه در شهرستان بوده است در سال آینده برنامه‌هایی نظیر طرح آرامش بهاری، خیمه معرفت و همچنین در غرفه‌های مختلفی به صورت تخصصی غرفه کودک، غرفه سلامت، قرآن و نوجوان برپا خواهد شد.

سوادکوهی همچنین از بازدید 2500نفر از اماکن دینی میاندورود در ایام نوروز خبر داد و گفت: به دلیل اینکه اماکن دینی در میاندورود دور از دسترس و در اراضی کشاورزی واقع شده‌اند حضور بیشتر مسافران در این نقاط را با مشکل روبرو کرده است.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • چهار شنبه 19 فروردین 1394 - 02:17 صبرایی

  با تشکر از برادر عزیز جناب سوادکوهی خواهشا شما که متولی اوقاف در درشهرستان میاندورود میباشید ترتیبی اتخاذ نموده تا قسمتی از حسینه پایین شهر سورک که در طرح تعریض قرار دارد با همکاری شورا وشهردار این قسمت عقب نشینی نموده تا مشکل حادثه خیز این نقطه رفع گردداین کار ازهزار هزاربازدید وکارهای دیگر واجب تر است خواهشا مشکل روپیگیری کنید ثواب دنیوی واخروی داره /////یاعلی مدد

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
 • جمعه 21 فروردین 1394 - 00:42 نیکویی

  اقای رییس اوقاف اگه این کار خیر رو انجام بدی خیلی ثواب داره

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : 2500 نفر در نوروز از اماکن دینی میاندورود بازدید کردند

2500 نفر در نوروز از اماکن دینی میاندورود بازدید کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ