• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9573 - تاریخ انتشار : جمعه 21 فروردین 1394 - ساعت: 19:52

چاپ
بعضی از هول حلیم افتاده بودند داخل دیگ/ القا کنیم که همه این چیزها زیر نظر رهبری است این یک تزویر است/ حضرت آقا هم گفته که من دلواپسم

حجت الاسلام علوی:

بعضی از هول حلیم افتاده بودند داخل دیگ/ القا کنیم که همه این چیزها زیر نظر رهبری است این یک تزویر است/ حضرت آقا هم گفته که من دلواپسم


حجت الاسلام علوی گفت: به مردم القا کنیم که همه جزئیات مذاکره زیر نظر رهبری است این یک تزویر است.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام سید جعفر علوی شب گذشته در مراسمی که به مناسبت روز زن در تکیه بالا شهر سورک از سوی مرکز نیکوکاری شهید عباسی برگزار شده بود، گفت: همه ابعاد زندگی حضرت زهرا(س) برای ما درس است و مادران و خواهران حتما زندگی حضرت زهرا(س) را مطالعه کنند.

وی افزود: افتخار زنان ایران این است که روز ولادت حضرت زهرا(س) به نام شما نام‌گذاری شده و این افتخار را قدر بدانید.

حجت الاسلام علوی با این پرسش که امروزه طلاق‌ها به چه دلیلی است، اظهار داشت: قطعا دلایل مختلفی دارد که اگر زندگی، زندگی فاطمی باشد این اتفاقات نمی‌افتد.

ما نباید همچنان افراد و خانواده نیازمند به معنای واقعی داشته باشیم

وی با بیان اینکه در جامعه ما با همه تلاش‌هایی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی انجام گرفته هنوز نیازمندان فراوانی داریم، کسانی که واقعا به نان شبشان نیازمند هستند، تصریح کرد: نیازمند به این دلیل وجود دارد که بسیاری از کسانی که بی‌نیاز و غنی هستند به وظیفه عمل نمی‌کنند.

علوی با اشاره به سابقه کاری خود در کمیته امداد و آشنایی با نیازمندان، خاطر نشان کرد: گاهی انسان شرم‌سار می‌شود، گاهی از دل نگران می‌شود که هنوز در گوشه و کنار این کشور افرادی این چنین نیازمند وجود دارند.

این روحانی برجسته میاندورودی در ادامه بیان داشت: کمیته امداد مبنایش این است که کارهای خدمت‌رسانی به نیازمندان را به موسسات امور خیریه واگذار کند و درصدد این است که در شهرهای بزرگ موسسات خیریه متعددی از خود مردم و از جنس مردم برای خدمت به مردم تشکیل دهند.

وی افزود: در شهر ما هم این موسسه خیریه به نام شهید عباسی قریب به یک سال در حال فعالیت است و همه ما موظف هستیم به هر شکل ممکن از توانمندی خود برای کمک به نیازمندان استفاده کنیم و این وظیفه شرعی و دینی ما است و ما نباید همچنان افراد و خانواده نیازمند به معنای واقعی داشته باشیم.

حجت الاسلام علوی با اشاره به اینکه این موسسه خیریه زیر نظر مستقیم کمیته امداد قرار دارد، تاکید کرد: تمام برنامه و کارهای این موسسه زیر نظر کمیته امداد است و لذا همه مردم باید همت بلندی در زمینه کمک به نیازمندان داشته باشند.

بعضی از هول حلیم افتاده بودند داخل دیگ

وی در ادامه با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و اینکه بحث اکثر ملت ایران این روزها بحث مذاکرات هسته‌ای است که چه اتفاقی می‌افتد و چه می‌شود، گفت: رهبری با سخنرانی خودشان همه چیز را روشن کردند و همه آنهایی که بحث مذاکرات را دنبال می‌کنند واجب است که این سخنرانی را گوش دهند.

عضو هیئت مدیره موسسه خیریه شهید عباسی در ادامه با اشاره به حمله عربستان صعودی به یمن، خاطر نشان کرد: مردم یمن به جرم استقامت و دیانت زیر بمب‌های صهیونیسم و به دست عربستان صعودی که خود را خادم الحرمین می‌داند زیر آوار له می‌شوند.

وی بیان داشت: حضرت آقا هشدار جدی به عربستان داد و این هشدار بسیار مهم است چون حضرت آقا کمتر هشدار می‌دهند و اینگونه سخن می‌گویند و یقین بدانید که آه مردم یمن دامن قداران صعودی را خواهد گرفت.

حجت الاسلام علوی با اشاره به بزرگ نمایی بعضی از افراد و مسئولین در باب مذاکرات هسته‌ای، اظهار داشت: بعضی از هول حلیم افتاده بودند داخل دیگ و دائم تبریک می‌گفتند و بنر زدن و کارهای دیگر، که حضرت آقا خیلی شفاف گفتن که تبریک ندارد چون هنوز چیزی مشخص نشده است.

القا کنیم که همه این چیزها زیر نظر رهبری است این یک تزویر است

وی با اشاره به سخنان رهبری که فرمودند من کلیات را به مسئولین تذکر می‌دهم و وارد جزئیات نمی‌شوم، افزود: عده‌ای قصد داشتند القا کنند که موبه‌موی مذاکرات زیر نظر رهبری است و رهبری خود گفتن که چنین نیست.

علوی با بیان اینکه به مردم القا کنیم که همه این چیزها زیر نظر رهبری است این یک تزویر است، تصریح کرد: حضرت آقا گفتند که من به تیم مذاکره کننده اعتماد داشته و دارم و نگرانی من از دشمن است و دشمن بدخلق و بدعهد است و دشمن از پشت شمشیر می‌زند و نمی‌شود به دشمن اعتماد کرد.

وی با اشاره به اینکه گاهی اسرائیل از جزئیات مذاکرات خبر داشت ولی مردم ما نمی‌دانستند، گفت: حضرت آقا تاکید کردند که مسئولین بیایند و به مردم و نخبگان بگویند چه اتفاقی افتاده و ما چیز محرمانه‌ای نداریم و مردم ما محرم هستند.
علوی به سخنان رهبری که فرمودند وقتی من می‌گوییم همدلی و همزبانی با دستور نمی‌شود اشاره داشت و تاکید کرد: دولت ثابت کند که با مردم همدل و همزبان است.

حضرت آقا هم گفته که من دلواپسم

وی با اشاره به سخنان حضرت آقا در ابتدای سال و موضعی که درباره دلواپسی گرفتند و گفتند که من هم دلواپسم، گفت: گاهی از حرف‌های حضرت اقا استفاده می‌شود که خود حضرت آقا هم نسبت به آن دلواپس است.

علوی اضافه کرد: دلواپسی برای منافع ملی، عزت مردم و نظام و انقلاب باشد که بد نیست.

وی افزود: مسئولین دائم نگویند که ما می‌خواهیم جامعه جهانی و بین المللی را متقاعد کنیم، آمریکا و سه کشور اروپایی که جامعه جهانی نمی‌شود.

حجت الاسلام علوی در پایان خاطر نشان کرد: واجب است برای درک عمیق‌تر از مباحث هسته‌ای و مذاکرات و جریانی که دارد اتفاق می‌افتد همه مردم ایران فرمایشات حضرت آقا را گوش دهند تا بفهمند و مثل بعضی‌ها از هول حلیم داخل دیگ نیفتند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 21 فروردین 1394 - 20:59 میاندورودی

    حضرت آقا همیشه تأکید ویژه دارن روی بصیرت داشتن،خصوصا برای خواص و مسؤلین و دولت مردان نظام مقدس جمهوری اسلامی.اگر بصیرت و آگاهی درست درباره اتفاقات و مسائل کشور و دنیا وجود داشته باشد،قطعا تصمیمات و عکس العملهای صحیح اخذ خواهد شد.

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : بعضی از هول حلیم افتاده بودند داخل دیگ/ القا کنیم که همه این چیزها زیر نظر رهبری است این یک تزویر است/ حضرت آقا هم گفته که من دلواپسم

بعضی از هول حلیم افتاده بودند داخل دیگ/ القا کنیم که همه این چیزها زیر نظر رهبری است این یک تزویر است/ حضرت آقا هم گفته که من دلواپسم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ