• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9600 - تاریخ انتشار : یکشنبه 23 فروردین 1394 - ساعت: 15:07

چاپ
درب انتقاد باز اما درب تخریب بسته است

فرماندار میاندورود:

درب انتقاد باز اما درب تخریب بسته است


فرماندار میاندورود گفت: همزبانی و همدلی مردم و ملت این نیست که درب انتقاد بسته شود، درب انتقاد باز است اما درب تخریب بسته است.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری در مراسم گرامی‌داشت ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن که عصر روز گذشته در سالن 9دی سپاه میاندورود برگزار شد با بیان اینکه سیاست حضرت زهرا(س) سیاست مختص خودش بود، بیان داشت: سیاست به فدک از برجستگی‌های سیاست حضرت زهرا(س) است.

وی در ادامه اظهار داشت: سال مزین شده به همدلی و همزبانی مردم و دولت و بزرگ‌ترین عیدی که سال 94 در نظام به ما داده شد همین شعاری بود که رهبری معرفی کردند.

فرماندار میاندورود خاطر نشان کرد: همزبانی و همدلی مردم و ملت این نیست که درب انتقاد بسته شود، درب انتقاد باز است اما درب تخریب بسته است.

وی با تاکید بر اینکه امروز اختلاف سلیقه باید در کشور وجود داشته باشد تا کشور رشد کند، تصریح کرد: اما در فضای این همدلی منفی بافی برای تضعیف دولت صورت گیرد قابل قبول نیست.

نماینده عالی دولت در میاندورود با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران و گروه 5+1 و حمایت رهبری از تیم مذاکره کننده، گفت: عده‌ای شادی مردم را نابجا جلوه می‌دهند و نقد غیرمنصفانه می‌کنند و نمی‌خواهند مردم ما شاد و مسرور باشند.

قادری اظهار امیدواری کرد تا در سال جدید با نگاهی تازه بتوانیم برنامه‌هایی خوبی داشته باشیم تا در جاهایی که با مشکل و چالش روبرو هستیم با تدبیر و تلاش این مسائل را حل کنیم.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 23 فروردین 1394 - 21:29 ت.ث

  فرماندار هزار چهره.......

  پاسخ به نظر
  + 3 - 3
 • دوشنبه 24 فروردین 1394 - 08:01 ناشناس

  باز شروع کرد به دروغ پردازی کدوم احمق از توافق بعمل نیامده شاد شد که شما ادعای شادی برای مردم داری .نون 800تومنی شادی داره یا تحریم جدید علیه ایران؟یا تجاوز به دو جوان ایرانی در مکه ؟یا حمله به یمن؟

  پاسخ به نظر
  + 1 - 2
 • دوشنبه 24 فروردین 1394 - 11:15 بنده خدا

  واقعا چه روئی حضرت اقا فرمودن که هنوز هیچی نشده تبریک ها بی معنا وبی مورده اما اقای فرماندار دستور شادی میدن مگر رسوائی شادی داره یا نمید ونند چه اتفاقی افتاده یا خودرا به جهالت میزنند

  پاسخ به نظر
  + 2 - 2
دیدگاه شما در مورد : درب انتقاد باز اما درب تخریب بسته است

درب انتقاد باز اما درب تخریب بسته است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ