• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9604 - تاریخ انتشار : یکشنبه 23 فروردین 1394 - ساعت: 16:16

چاپ
زن فقط برای خانه نیست/ پیشرفت در سایه همدلی و همزبانی حاصل می‌شود

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود:

زن فقط برای خانه نیست/ پیشرفت در سایه همدلی و همزبانی حاصل می‌شود


دادستان عمومی و انقلاب میاندورود زن را هم برای خانه و هم برای اجتماع دانست و گفت: حضرت زهرا(ع) برای اینکه از ولایت حضرت علی(ع) دفاع کند وارد میدان شد و اتفاقات مربوط به باغ فدک افتاد.

به گزارش میانخبر ، حجت الاسلام اسماعیل ملاکریمی روز گذشته در مراسم روز زن، گفت: حضرت زهرا(س) دین‌مدار و دین محور بود و دنیا محوری نداشت.

وی یکی از شاخصه های حضرت زهرا(س) را همسر داری عنوان کرد و افزود: حضرت علی(ع) با این همه ابهت وقتی داشت حضرت زهرا(س) را دفن می‌کرد گریه کرد.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود با بیان اینکه حضرت زهرا(س) در زندگی قرآنی بود و تمام کارهای او براساس قرآن بود، خاطر نشان کرد: ما چقدر قرآنی هستیم و فرزندان‌مان را به این سمت هدایت می‌کنیم.

ملاکریمی با تاکید بر اینکه چه کسی گفته که زن در سیاست و اجتماع وارد نشود، اظهار داشت: حضرت زهرا(س) هم سیاسی بود و هم عبادی.

وی زن را هم برای خانه و هم برای اجتماع دانست و گفت: حضرت زهرا(ع) برای اینکه از ولایت حضرت علی(ع) دفاع کند وارد میدان شد و اتفاقات مربوط به باغ فدک افتاد.

این مسئول با بیان اینکه پیشرفت در سایه همدلی و همزبانی حاصل می‌شود، افزود: همه باید دست به دست هم دهیم تا پیشرفت کنیم.

ملاکریمی در پایان با اشاره به مذاکرات هسته‌ای، تصریح کرد: در بحث هسته‌ای اگر موفقیتی حاصل شود که دغدغه رهبری، همه مردم و مسئولین است این تلاش و نتایج برای همه است و به برکت خون شهدا به ویژه خون شهدای هسته‌ای است.



مطالب مرتبط با : زن فقط برای خانه نیست/ پیشرفت در سایه همدلی و همزبانی حاصل می‌شود
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 23 فروردین 1394 - 17:37 ناشناس

  زن خلقتی وصف نشدنیست که بی بی فاطمه زهرا (س) سرور زنان عالم است.خدارو شکر،توفیق این رو داشتیم که در مراسم باشیم و از فرمایشات عالی دادستان محترم استفاده بکنیم.

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • دوشنبه 24 فروردین 1394 - 08:08 ناشناس

  من هم توی مراسم بودم فرمایشات ارزشمند دادستان کجا و حرفهای ابتدایی گونه فرماندار کجا؟خیلی از خانمهای کم سواد هم میگفتن این چی میگه همه جمله بندیش غلط و. . . پس بگو شهرستان پیشرفت نمیکنه بخاطر این ادماست . .

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
دیدگاه شما در مورد : زن فقط برای خانه نیست/ پیشرفت در سایه همدلی و همزبانی حاصل می‌شود

زن فقط برای خانه نیست/ پیشرفت در سایه همدلی و همزبانی حاصل می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ