• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9634 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 فروردین 1394 - ساعت: 12:41

چاپ
هر کس با هر توان مالی می تواند خیر باشد

مدیرعامل مرکز نیکوکاری شهید عباسی:

هر کس با هر توان مالی می تواند خیر باشد


مدیرعامل مرکز نیکوکاری شهید عباسی گفت: هر کس با هر توان مالی می تواند خیر باشد و با خیرین مرکز نیکوکاری همراه شود.

به گزارش میانخبر ، محمد جواد عباسی در گفت‌وگو با ما از برگزاری جشن بزرگ کوثر در شب میلاد حضرت زهرا(س) در تکیه بالا شهر سورک خبر داد و گفت: این جشن به عنوان اولین همایش و گردهمایی خیرین و مددجویان برای همدلی و همزبانی بیشتر بین آنها با مرکز نیکوکاری صورت گرفت.

وی با اشاره به هشت ماه فعالیت مرکز نیکوکاری شهید عباسی، اظهار داشت: در طول این مدت قریب به 360 میلیون ریال در زمینه‌های معیشت، درمان، مسکن، جهیزیه و امور فرهنگی در بین خانواده‌های نیازمند به صورت نقدی و غیر نقدی توزیع شده است.

مدیرعامل مرکز نیکوکاری شهید عباسی از معرفی 9 نفر از افراد نیازمند و واجد شرایط برای دریافت وام به کمیته امداد شهرستان و بانک‌های دولتی و خصوصی خبر داد و بیان کرد: در طول این مدت کوتاهی که از فعالیت مرکز می‌گذرد 15 تشکل و مجامع با این مراکز عقد قرارداد داشته و اعلام همکاری کردند.

عباسی سطح نیازمندی شهرستان و شهر سورک را بالا دانست و گفت: از زمان انجام آمایش محلات شهر و بازدیدهای مختلفی که در سطح شهر و شهرستان داشته‌ایم با مناظر دلخراشی از مشکلات همشهریان عزیزمان روبرو شدیم که نیاز به همت مضاعف همه مردم و دلسوزان برای کم‌رنگ کردن و برطرف کردن آن داریم.

وی از همه کسانی که به نوعی می‌توانند به نیازمندان کمک کنند برای همکاری در این امر مقدس دعوت کرد، ابراز داشت: امیدواریم همه ظرفیت‌ها و استعدادهای شهر سورک در کنار هم در سال همدلی و هم‌زبانی در راستای فقرزدایی و کمک به محرومین و نیازمندان جامعه، گام‌های خوبی برداریم.

عباسی کمک به محرومین و شکوفایی شهر را نیازمند گام‌های عملی همراه با برنامه‌ریزی دانست و تاکید کرد: هر کس با هر توان مالی می تواند خیر باشد و با خیرین مرکز نیکوکاری همراه شود.

وی در پایان تصریح کرد: مرکز نیکوکاری شهید عباسی به آدرس سورک بلوار امام(ره) خیابان شهید عباسی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 2.5 بعدازظهر منتظر خیرین است.

به گزارش میانخبر ، کسانی که قصد کمک به نیازمندان و محرومین را دارند می‌توانند کمک‌های مالی خود را به شماره حساب 0106987841007 نزد بانک صادرات و یا شماره کارت 9727-9005-6919-6037 به نام مرکز نیکوکاری شهید عباسی ارسال کنند.

همچنین برای تماس با این مرکز می‌توانید از طریق تلفن و فکس شماره 33885650 و یا سامانه پیامکی 30009900034523 ارتباط برقرار کنند.برای این پست 8 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 25 فروردین 1394 - 13:24 موسوی

  با سلام و خدا قوت به برادر بزرگوار عباسی و همکاران محترمشون در مرکز خیریه،دغدغه شما قابل ستایش است،ان شاءالله همه در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

  پاسخ به نظر
  + 11 - 6
 • سه شنبه 25 فروردین 1394 - 13:54 حسین

  خداقوت.اجرتون با فاطمه زهرا(س) .

  پاسخ به نظر
  + 10 - 6
 • چهار شنبه 26 فروردین 1394 - 23:05 راستگو

  خدا خیرتان دهد واقعا دستگیری نیازمندان شهرمان قابل ستایش است

  پاسخ به نظر
  + 10 - 3
 • شنبه 29 فروردین 1394 - 10:23 گمنام

  سلام.واقعا خداحفظ کنه برادر عباسی را،التمسای دعای فراوان داریم از ایشون. اجرشون با امام زمان(عج) یاعلی

  پاسخ به نظر
  + 6 - 3
 • شنبه 29 فروردین 1394 - 10:31 عاشقه شهید عباسی...

  سلام...واقعا اجرشون با امام زمان...با هیچ جمله ای نمیشه بزرگی نیکوکاریه برادر عباسی را نشان داد....ان شاالله همیشه موفق باشند...التماس دعای فراوان داریم از ایشون. یاعلی

  پاسخ به نظر
  + 7 - 3
 • یکشنبه 30 فروردین 1394 - 21:02 مياندرودي ساكن تهران

  اولا تشكر ويژه از برادران پر تلاش ميانخبر واقعا اين كار خدا پسندانه رو نميشه با هيچ زباني وصف كرد و بسيار خوشحالم كه هنوز هم هستند انسانهاي بي ادعايي كه بدون هيچ چشم داشتي به مردم خدمت ميكنند اينجاست كه حقانيت شهيد عباسي رو اثبات ميكنه كه از خودش فرزنداني رو به يادگار گذاشت كه دستگيري از محرومان و ضعيفان جامعه ميكنند خداوند پدر بزرگوارشون رو رحمت كنه

  پاسخ به نظر
  + 7 - 2
 • دوشنبه 31 فروردین 1394 - 03:40 علی .

  سلام.خدا رحمت کنه پدر عزیزشون رو من با خانواده این شهید آشنایی دارم واقعا بی ریا هستن...اجرشون با سیدالشهدا...خدا رحمت کنه پدر بزرگوارشان را ایشون هم کم خدمت به مردم نکردن...روحشون شاد...یازهرا

  پاسخ به نظر
  + 6 - 0
 • دوشنبه 31 فروردین 1394 - 21:19 محمد

  اقا جواد خداخیرت دهد شما یاور نیازمندان شهر مان هستید اجر این کار عظیم را از خدا بگیرید خدا پدر برگوارتان رو بیامرزد واقعا انسان ازاده و پر تلاش در جبهه بود احسن بر شما یادگاران این شهید جانباز در حسینه و مراسم سید الشهدا با پای برهنه به زوارین امام حسین ع خدمت میکرد روحش شاد یادش گرامی باد یا علی التماس دعا

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : هر کس با هر توان مالی می تواند خیر باشد

هر کس با هر توان مالی می تواند خیر باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ