• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار حوادث

کد خبر : 9671 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 فروردین 1394 - ساعت: 21:31

چاپ

دام دو پسر برای یک جوان در خانه مجردی


دو پسر که در خانه مجردی از جوانی زورگیری کرده بودند، توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش میانخبر، دو پسر که در خانه مجردی از جوانی زورگیری کرده بودند، توسط پلیس تهران شناسایی و دستگیر شدند.

صبح روز گذشته جوانی حدودا 25 ساله که حال ظاهری خون آلود داشت به کلانتری مولوی مراجعه کرد و گفت: من کارگر ساختمانی هستم و تنها چند روزی است برای کار به پایتخت آمده‌ام.

وی ادامه داد: شب گذشته که در خیابان هرندی نشسته بودم و به دنبال جایی برای خوابیدن بودم، با جوانی که خودش را "محسن" معرفی کرد، آشنا شدم. او گفت که خانه مجردی دارد و من می‌توانم تا هر وقت که جایی پیدا نکرده ام آنجا بمانم.

این جوان که "آرمان" نام داشت، در ادامه صحبت‌هایش گفت: بالاخره پس از چند دقیقه صحبت کردن، راضی شدم که با او به خانه‌شان که در همان حوالی بود، برویم.

"آرمان" بیان داشت: ابتدا همه چیز بسیار عادی بود،‌من غذایی برای شام خریده بودم و پس از خوردن غذا، در گوشه ای از خانه به خواب فرو رفتم تا اینکه نزدیک صبح متوجه شدم عده‌ای بالای سر من هستند.

وی افزود:چشم که باز کردم "محسن" را به همراه دوستش دیدم که در کنار من ایستاده‌اند. هرچه خواستم از چنگال آنان فرار کنم نشد، "محسن" با ضربات مشت به صورتم می‌کوبید و مرا ساکت می‌کرد تا اینکه پس از تصاحب تمام اموالم، مرا رها کردند و تهدید کردند که اگر چیزی به پلیس بگویم بلایی بدتر از این سرم خواهند آورد.

به دنبال اظهارات "آرمان" سریعا ماموران با کسب مجوز قضایی و با راهنمایی شاکی به سمت خانه "محسن" حرکت کردند و با محاصره کامل خانه ،‌ به داخل منزل یورش برده و دو متهم را که در خواب بودند، دستگیر کردند.

سرهنگ سیف الله نوایی، رئیس کلانتری 116 مولوی درباره این خبر گفت: با دستگیری دو متهم پرونده‌ای در خصوص زورگیری و اخاذی از کارگران ساختمانی تشکیل و در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.


منبع : باشگاه خبرنگاران

دیدگاه شما در مورد : دام دو پسر برای یک جوان در خانه مجردی

دام دو پسر برای یک جوان در خانه مجردی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ