• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9690 - تاریخ انتشار : سه شنبه 25 فروردین 1394 - ساعت: 23:08

چاپ
آقایان نماینده بازی با جان مردم به چه قیمتی؟!

مردمی که در جاده‌های مرگ هرگز به مقصد نمی‌رسند!!!

آقایان نماینده بازی با جان مردم به چه قیمتی؟!


جاده دارابکلا در میاندورود نیازمند توجه مسئولین است تا دیگر شاهد بروز تصادفات متعدد و از دست رفتن عزیزان مردم این منطقه نشود.

به گزارش میانخبر ، سال 88 بود که ظرف مدت یک هفته پنج نفر در این جاده بر اثر تصادف جان خود را از دست داده بودند که اغلب آنها جوان بودند که یکی از مهمترین دلایل آن را می‌توان عرض کم جاده و نداشتن حاشیه خاکی عنوان کرد.

بعد از این حوادث پی در پی بود که نمایندگان سابق مجلس به همراه مسئولین دیگر به منطقه آمدند و قول مساعد دادند تا تعداد باندهای این جاده را بیشتر کنند.

بعد از گذشت چند ماه حاشیه سمت چپ جاده دارابکلا توسط مردم آزادسازی شد و نشان می‌داد که می‌خواهد کارهایی برای آسفالت این قسمت انجام گیرد اما بعد از گذشت چند سال هنوز اقدامی صورت نگرفته که نگرفته است.

دباغیان دهیار روستای دارابکلا در گفت‌وگو با ما یکی از علت‌های اصلی بروز تصادفات متعدد در این جاده را نداشتن شانه خاکی دانست و گفت: پیچ‌های غیراستاندارد، کم عرض بودن جاده، نبود علائم راهنمایی و رانندگی نیز از دیگر مشکلات و ایرادات این جاده است.

وی افزود: در سال 88 که این جاده چندین کشته در مدت کوتاهی داشت، مسئولین در روستا حضور پیدا کردند و گفتند که شما حاشیه جاده را آزادسازی کنید تا ما اقدامات بعدی نظیر زیرسازی و آسفالت را انجام خواهیم داد.

دهیار دارابکلا خاطر نشان کرد: مردم آن زمان نزدیک به یک میلیارد تومان از زمین‌های خود را آزاد کردند و نمایندگان مجلس و مسئولین اداره کل راه استان آمدند و وقول‌هایی دادند اما بعد از گذشت چند سال هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

وی تصریح کرد: مردم زمانی که دیدند مسئولین کاری انجام ندادند دوباره زمین‌های اهدایی خود را تصرف کردند.

دباغیان با بیان اینکه با پول دیه دو نفر می‌توان این جاده را درست کرد، بیان داشت: نامه نگاری‌های متعددی با مسئولین مرتبط انجام گرفته است اما هیچ اقدامی صورت نگرفت و خودمان مانده‌ایم که باید به چه کسی مراجعه کنیم.

عکس‌هایی از آخرین تصادف در این جاده که بین یک دستگاه نیسان و پژو 206 اتفاق افتاد

این مسئول با بیان اینکه در سال جاری پنج تصادف را در این محور اتفاق افتاده است، اضافه کرد: همچنین در روز 12 فروردین یک جوان بر اثر تصادف در همین جاده فوت کرد.

وی با تاکید بر اینکه این جاده فقط برای دارابکلا نیست و جاده ارتباطی هشت روستای دیگر نیز می باشد، افزود: ماشین آلات نکاچوب برای خروج چوب‌های جنگل میاندورود از این جاده استفاده می‌کنند و در قبال رایزنی‌های متعدد با این شرکت، هیچ اقدامی برای بهبود جاده انجام نداده است.

دباغیان این جاده را تنها راه دسترسی به جنگل میاندورود دانست و گفت: علاوه بر اهالی روستاهای بالادست و ماشین‌آلات حمل چوب، همه ساله مسافران و گردشگران زیادی از این جاده برای رفتن به مناطق دیدنی جنگل میاندورود استفاده می‌کنند که جا دارد مسئولین به وعده‌هایی که می‌دهند پایبند باشند.

رفته رفته به انتخابات مجلس شورای اسلامی نزدیک می‌شویم و در این بین نمایندگان فعلی و افرادی که قصد کاندیداتوری دارند یا از قبل وعده دادند و یا در جلسات خود وعده می‌دهند، یکی از همین وعده‌ها هم می‌تواند همین امر باشد که در قبال این وعده‌ها از مردم رای جمع می‌کنند که جا دارد به این نامزدها و نمایندگانی که در حال حاضر بر مسند سبز بهارستان تکیه زدند یادآور شد که بازی با جان مردم به چه قیمتی ؟!برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 25 فروردین 1394 - 23:53 گهربارانی

  واقعا تیتر خبری که زده شد آدم رو به فکر فرو میبره! بازی با جان مردم به چه قیمتی؟؟؟ نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی وقت رأی گرفتن وعده های دور و دراز و شیرین به مردم ساده و زحمتکش میدن اما حالا که وقت عمل هست،اثری ازشون نیست! جاده گهرباران هم دست کمی از جاده دارابکلا نداره!

  پاسخ به نظر
  + 11 - 0
 • پنج شنبه 27 فروردین 1394 - 10:49 خواننده

  اقای گهر باران محترم . ای کاش ان موقع که داشتن جاده داربکا را درست می کردند پیچ پیچ را درست نکردند انقدر پیچ پیچ راه رفتن که تازه متوجه شدند که جاده کج تصادف زیاد حالا خود شورا و دهیار محترم زحمت بیفتند تا حاشیه را درست کنند .

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : آقایان نماینده بازی با جان مردم به چه قیمتی؟!

آقایان نماینده بازی با جان مردم به چه قیمتی؟! تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ