• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9726 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 فروردین 1394 - ساعت: 18:21

چاپ
نگاه ما در ورزش به تمام ابعاد آن است/ بعضی از هیئت‌های ورزشی در حد پوشه هم فعال نیستند/ امکانات حاضر جواب‌گوی شهر سورک نیست

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود در گفت‌وگوی اختصاصی با میانخبر؛

نگاه ما در ورزش به تمام ابعاد آن است/ بعضی از هیئت‌های ورزشی در حد پوشه هم فعال نیستند/ امکانات حاضر جواب‌گوی شهر سورک نیست


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: نگاه ما در ورزش به تمام ابعاد آن است، چه در بعد ورزش همگانی که از دغدغه‌های رهبری و توصیه رئیس جمهور بوده و در جلسه شورای اداری میاندورود نیز به آن تاکید شده و هم ورزش قهرمانی است.

به گزارش میانخبر ، مختار مهدوی درباره آخرین تحولات و برنامه‌های اداره ورزش و جوانان به خبرنگار ما گفت: نگاه ما در ورزش به تمام ابعاد آن است، چه در بعد ورزش همگانی که از دغدغه‌های رهبری و توصیه رئیس جمهور بوده و در جلسه شورای اداری میاندورود نیز به آن تاکید شده و هم ورزش قهرمانی است.

وی با بیان اینکه ورزش باید در سبد همه خانواده‌ها قرار گیرد، افزود: نگاه ما در روستاها به ورزش‌های بومی محلی، سنتی و همایش پیاده‌روی و جشنواره بومی محلی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطر نشان کرد: نزدیک به 80 درصد جمعیت میاندورود در روستاها زندگی می‌کنند که با همکاری جامعه ورزش روستایی و شورای روستاها و به برکت نظام اسلامی 9 سالن ورزشی روستایی در شهرستان داریم.

وی با اشاره به اینکه در اکثر روستاها حدود 10 هزارمتر فضای ورزشی رو باز داریم، اضافه کرد: اکثر آنها به سرویس بهداشتی و رختکن مجهز هستند و ظرفیت بسیار بالایی دارند.

مهدوی ساماندهی هیئت‌های ورزشی را یکی از دغدغه‌های خود دانست و گفت: در بعضی از رشته‌ها می‌توانیم سرآمد کشور و جهان باشیم.

این مسئول با بیان اینکه رشته کشتی خواستگاه آن در مازندران است و با توجه به سابقه دیرینه‌ای آن، با انتخاب رئیس هیئت کشتی به آن شکل تازه‌ای دادیم، اظهار داشت: از مسئول جدید هیئت کشتی برنامه خواستیم تا در یک پرسه چند ساله در مقابل برنامه کوتاه مدت بتوانیم کشتی را به جایگاه واقعی آن برسانیم.

وی ظرفیت کشتی در میاندورود به‌خصوص سورک را کمتر از جویبار ندانست و بیان داشت: اگر این باور بین پیشکسوتان و ورزشکاران ایجاد شود، کسب موفقیت‌های بین‌المللی دور از دسترس نیست.

بعضی از هیئت‌های ورزشی در حد پوشه هم فعال نیستند

مهدوی نگاه خود در زمینه هیئت‎های ورزشی را برنامه محوری عنوان کرد و گفت: هیئت‌های ورزشی نباید نگاه روزمره داشته باشند و باید به دنبال نتیجه مطلوب باشند.

وی با بیان اینکه خیلی از هیئت‌های ورزشی ما در شهرستان در حد یک پوشه و کلاسور فعالیت نداشتند، افزود: نگاه ما این است که این هیئت‌ها را ساماندهی کنیم و در این زمینه حساسیت و وسواس بیشتری داریم.

داور سابق لیگ برتر فوتبال کشور خاطر نشان کرد: نگاه ما در هیئت‌ها، نگاه آماری نیست و قطعا فعالیت‌های عملی و رشد و توسعه آن در شهرستان ملاک ما است.

مهدوی از راه‌اندازی هیئت‌های بدمینتون و بسکتبال در شهرستان خبر داد و گفت: سالن بادله را برای مرکز استعدادیابی بسکتبال شهرستان و سالن 9دی سپاه میاندورود را برای بدمینتون درنظر گرفتیم.

وی با تاکید بر اینکه برای استعدادیابی جامعه هدف ما سنین پایین و دانش آموزان هستند، بیان داشت: به همین منظور هماهنگی لازم و مکاتبات با آموزش و پرورش شهرستان صورت گرفته است.

این مسئول ورزشی خاطر نشان کرد: برای همگانی کردن این دو رشته با شهرداری و شورای شهر سورک صحبت کردیم تا بتوانیم در پارک‌ها و بوستان‌ها زمینه‌ها را ایجاد کنیم و امیدواریم بتوانیم در روستاها هم این فضا را ایجاد کنیم.

امکانات حاضر جواب‌گوی شهر سورک نیست

مهدوی اظهار داشت: در پروژه عمرانی شهر سورک اعتقاد ما بر این است که این امکانات در حال حاضر جواب‌گوی ظرفیت ورزشی مردم خوب شهر سورک نیست.

وی افزود: سورک مرکزیت و پیشانی شهرستان است و باید مسئولین شهری و نمایندگان دست به دست هم دهند تا یک سالن 2 هزار نفری ایجاد شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: برای سالن ورزشی امام رضا(ع) هم در جلسه بررسی مشکلات شهرستان که در فرمانداری برگزار شد با انجام کار کارشناسی مبلغ 250 میلیون تومان برآورد هزینه شده که اعتبار آن از محل اعتبارات عمرانی تامین خواهد شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر در نظر داریم آن را بهسازی کرده و توسعه دهیم تا در آینده نزدیک سالن آبرومندانه‌ای برای شهر سورک داشته باشیم.

مهدوی بیان داشت: در بحث پروژه‌های عمرانی از محل تبصر22 ماده 180 مبلغ 160 میلیون برای تجهیز زمین فوتبال سورک و ایجاد سکوی تماشاگران در نظر گرفته شده است.

وی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از این طریق کمک ویژه‌ای به ورزش شهرستان کردند تا بتوانیم یک ورزشگاه خوب در شان شهرستان داشته باشیم ابراز تشکر کرد و گفت: این ظرفیت وجود دارد که در سطح کشور تیم داشته باشیم.

مهدوی با اشاره به پروژه‌های نیمه کاره در شهرستان، افزود: سالن ورزشی ولوجا در سال 94 افتتاح خواهد شد و همچنین امیدواریم سالن ورزشی کیاپی و بزمین آباد نیز به بهره‌برداری برسند.

وی از برگزاری همایش سراسری داوران فوتبال استان در شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: با هماهنگی رئیس هیئت فوتبال استان، این همایش در خرداد ماه برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از خبرنگاران حاضر در شهرستان تشکر کرد و گفت: خبرنگاران با توجه به رسالتی که دارند و اینکه بومی شهرستان هستند دغدغه دارند که قطعا از انتقادهای سازنده آنها استفاده خواهیم کرد که قطعا می‌توانند مشاوران خوبی در امر ورزش باشند.

 برای این پست 8 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 27 فروردین 1394 - 19:06 *Me or you*

  بسیار عالی بود فرمایشات جناب آقای مهدوی،رفتار ایشون در این مدت نشانگر اخلاق خوش و ادب بالاشون بوده.امیدواریم به ورزش بانوان هم اهمیت بیشتری در سطح شهرستان داده بشه.

  پاسخ به نظر
  + 11 - 0
 • پنج شنبه 27 فروردین 1394 - 22:48 مهدی کهن روز خبرنگار صدا سیما و خبرگزاری فارس از ساری

  ضمن سلام و خسته نباشد به همکاران عزیز پایگاه میان خبری در شهرستان میاندورود اینجانب پس از سال ها رفاقت شناخت خوبی با آقای مهدوی دارم، مختار مهدوی یکی از جوانان فعال این خطه بوده که در مدت کوتاه مدیریت ورزش شهرستان میاندورود که شهر اصلی این حقیر هم می باشد نشان داد که برای توسعه و پیشرفت ورزش این شهرستان برنامه های خوب و گسترده ای دارد. پس لازم است که در راستای موفقیت ورزش این شهرستان این جوان فعال و با برنامه را حمایت و همراهی کنید.

  پاسخ به نظر
  + 10 - 1
 • پنج شنبه 27 فروردین 1394 - 23:21 d

  کجایی اهنگری که یادت بخیر..این فرماندار هزار چهره نتونست با مدیران قوی کار کنه.. یه چند تا ضعیف و اورده تا رو اینا سیاست کنه و دلخوش باشه ...خخخخخخخ

  پاسخ به نظر
  + 1 - 9
 • جمعه 28 فروردین 1394 - 12:14 یک بنده خدا

  لطفاً از شعار دادن پرهیز کنید به کار بچسبید ببینیم چند مرده حلاج هستین همنطور که در مصاحبه خودتان نیز گفتید ظرفیت ورزش در میاندرود و سورک بسیار بالا است چه در فوتبال و چه در کشتی و والیبال حال به عنوان مسئول مستقیم ورزش میاندرود خواهشاًیک تیم مستقلی در میاندرود درست کنید تا بتوانید در استان و کشور جولان بدهید و ارز اندام کنید با تشکر از زحمات شما

  پاسخ به نظر
  + 4 - 8
 • یکشنبه 30 فروردین 1394 - 16:48 سید

  سلام.با توجه به شناخت کامل از مدیریت وجدیت در کار جناب آقای مهدوی .میتوان در یک سال آینده تحول در ورزش میاندرود را دید.چرا که روحیات مهندس مهدوی جدای از مسایل غیر ورزشی هیچ گونه وقتی را برای حاشیه های موجود نمیکند وفقط دغدغه اصلی آن پویایی ورزش میاندرود ،که متاسفانه در چند سال اخیر کار نشده میباشد.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 2
 • دوشنبه 31 فروردین 1394 - 15:52 مسی

  اقای مهدوی و مهندس قادری اصلا و ابدا به حرفهای دی گوش ندهید دو نفری هستند که دشمن شما هستند و دارند بر علیه شما می نویسند در حقیقت انها بیکار اند نمی توانن افتخارات شما را ببیند . اگر شما بگین ماست سفید است انها می گن ماست سیاهه انها فرق قوی و ضعیف را نمی فهمند

  پاسخ به نظر
  + 5 - 2
 • سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 - 02:01 عرب

  اقای مهدوی دنبال ریاست تلبی و فکر میکنه تو میاندرود کسی بهتر از او تقی اسدی و ولی نژاد ورزش رو نمی فهمه ای مردم اداره ورزش میاندرود شده پاتوق این چند نفر برید از نزدیک نگاه کنید

  پاسخ به نظر
  + 1 - 5
 • پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394 - 17:16 احمد

  خانم عرب . کلاس پنجم به ما درس میدادند تلبی غلطه طلبی درست است سورک مدرسه شبانه روزی داره ثبت نام بکن تا دپلیم بگیری .

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : نگاه ما در ورزش به تمام ابعاد آن است/ بعضی از هیئت‌های ورزشی در حد پوشه هم فعال نیستند/ امکانات حاضر جواب‌گوی شهر سورک نیست

نگاه ما در ورزش به تمام ابعاد آن است/ بعضی از هیئت‌های ورزشی در حد پوشه هم فعال نیستند/ امکانات حاضر جواب‌گوی شهر سورک نیست تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ