• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9808 - تاریخ انتشار : شنبه 29 فروردین 1394 - ساعت: 22:11

چاپ
مدیران در انتخابات بی‌طرف باشند

فرماندار میاندورود:

مدیران در انتخابات بی‌طرف باشند


فرماندار میاندورود گفت: همه مدیران سلیقه خاصی دارند اما سلیقه خود را دخیل امور اداری نکنند و اگر مدیری به سمت کاندیدای خاصی گرایش داشته باشد تحمل نخواهیم کرد و برخورد خواهد شد.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: ارتش ایران مولود تفکرات امام(ره) است.

وی با بیان اینکه ارتش ما یک ارتش استثنایی است که با دیگر ارتش‌های جهان فرق می‌کند، افزود: ارتش ما با تفکر دین و اسلام و اندیشه‌های امام(ره) پایه گذاری شد.

فرماندار میاندورود اقتدار هر نظام و حکومتی را ارتشیان و نظامیان آن کشور دانست و خاطر نشان کرد: ارتش‌های کشورهای جهان در تقابل با مردم است اما ارتش ما در کنار مردم در حفظ و حراست از نظام است.

وی با اشاره به روز ارتش و سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سپاه مولود و فرزند انقلاب است و همه ما در قالب این تشکیلات در جهت حفظ نظام فعالیت کردیم و خواهیم کرد.

قادری به انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به دولت، ملت همدلی و همزبانی اشاره کرد و گفت: این شعار به عنوان الگوی ما در همه فضاهای فردی و عمومی است و در حقیقت بازخوانی شعارهای مسیر انقلاب است که باید دوباره در مسیر کار قرار گیرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود با بیان اینکه زمانی شعار می‌دادیم دولت فدای ملت و ملت فدای دولت ، تصریح کرد: امروز هم دولت مردان همدل با مردم و مردم هم همدل با دولت باشند و برای حفظ دستاوردهای نظام فدای هم شوند.

وی افزود: این یکپارچگی درب انتقاد را نمی‌بندد اما درب تخریب و منفی‌بافی را می‌بندد.

قادری خطاب به مدیران شهرستانی گفت: اگر کسی از شما انتقاد می‌کند بپذیرید اما نگذارید دولت را تخریب کنند که به صلاح ملت و دولت نیست.

این مسئول با اشاره به مهمترین رویدادهای پیش رو در سال جاری و برگزاری انتخابات در اسفند ماه، بیان داشت: قطعا همه مدیران سلیقه خاصی دارند اما سلیقه خود را دخیل امور اداری نکنند و اگر مدیری به سمت کاندیدای خاصی گرایش داشته باشد تحمل نخواهیم کرد و برخورد خواهد شد.

وی از همه مدیران خواست که برنامه داشته و از روزمرگی خارج شوند و منتظر نباشند تا فرماندار و مسئولین استانی مکاتبه انجام دهند تا شما کاری انجام دهید.

قادری از افزایش اعتبارات شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به اینکه زیرساخت‌ها در شهرستان آماده نیست قطعا هر چه کار صورت گیرد خود را نشان نمی‌دهد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته 75 درصد اعتبارات شهرستان محقق شد، اظهار داشت: بعضی‌ها بجای اینکه اعتبارات را رقم بزنند و پیگیری کنند، بردوش من یا بخشداران می‌گذارند که اگر ریالی به‌خاطر هر موضوعی برگشت کند به صلاح شهرستان نخواهد بود.

قادری همچنین با اشاره به آغاز فصل زراعی، گفت: کنار کشاورز باشید و به سمت آنها بروید نه اینکه کشاورز به سمت شما بیاید.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 29 فروردین 1394 - 23:56 معروف

  چقده خوبه همونطور که به آسونی درباره همدلی و همزبانی حرف میزنیم در عمل هم مرد میدان باشیم.جناب قادری،فقط شعار دادن کاری رو از پیش نمیبره!

  پاسخ به نظر
  + 5 - 4
 • شنبه 05 اردیبهشت 1394 - 13:10 ایلیا

  سلام فرماندار عزیز با شعار دادن کار پیش نمی آید " به عمل کار برآید به سخندانی نیست "

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : مدیران در انتخابات بی‌طرف باشند

مدیران در انتخابات بی‌طرف باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ