• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9809 - تاریخ انتشار : شنبه 29 فروردین 1394 - ساعت: 23:23

چاپ
میاندورود 23 میلیارد پروژه نیمه تمام دارد

مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري مازندران:

میاندورود 23 میلیارد پروژه نیمه تمام دارد


مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري مازندران گفت: میاندورود 23 میلیارد پروژه نیمه تمام دارد.

به گزارش میانخبر ، ايرج ولي پور ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود گفت: در سال 93 مبلغ 630 میلیارد تومان اعتبار به استان داده شد که 81 درصد آن تخصیص پیدا کرد که در سال‌های اخیر بسیار بی‌نظیر بود.

وی افزود: در سال 94 اعتبار ما به نسبت سال گذشته رشد قابل توجهی داشته و 26.5 درصد افزیش یافته است.

مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري مازندران اظهار داشت: در اعتبارات تملک دارایی ملی در سال‌های گذشته سهم‌بری استان در کشور 2.2 درصد بوده است و با توجه به اینکه مازندران چهار درصد جمعیت کشور را دارد انتظار داشتیم که توزیع اعتبارات متناسب با جمعیت باشد.

وی خاطر نشان کرد: با رایزنی‌های انجام گرفته، در سال جاری سهم‌بری ما از محل تملک اعتبارات ملی به 4.2 درصد رسیده است.

ولی پور با اشاره به اعتبار 12 میلیاردی سال گذشته شهرستان میاندورود، گفت: امسال 17 میلیارد تومان به این شهرستان اعتبار تخصیص داده شده است.

این مسئول با بیان اینکه در میاندورود 23 میلیارد پروژه نیمه تمام داریم، بیان داشت: پروژه نیمه تمام زیادی در استان داریم که اگر در سال جاری پروژه جدیدی را آغاز کنیم با مشکل روبرو خواهیم شد و اگر به ضرورت نیاز باشد پروژه جدیدی تعریف می‌شود.

وی تاکید کرد: به هیچ وجه اجازه انتقال اعتبار یک شهرستان به شهرستان دیگر را نخواهیم داد و اگر اعتباری تخصیص داده شود تمام تلاش خود را برای جذب آن انجام خواهیم داد.

ولی پور با اشاره به مشکل آب شرب در شهرستان، تصریح کرد: سعی می‌کنیم در این زمینه اعتبار بیشتری داده شود.

وی به هزینه زیاد طولانی شدن اجرای پروژه‌ها در استان اشاره کرد و گفت: در نظر داریم در سال جاری بعضی از پروژه‌ها را متوقف کنیم چون با طولانی شدن زمان انجام پروژه باید به پیمانکاران تعدیل پرداخت کنیم.

ولی پور افزود: اگر پروژه‌ها را متوقف نکنیم باید سالانه مبلغ 10 میلیارد تومان تعدیل پرداخت کنیم.

مديركل دفتر برنامه ريزي و بودجه استانداري مازندران به همین دلیل از توقف 600 پروژه در استان خبر داد و اظهار داشت: در سال 93 تعداد 1100 پروژه در استان به مرحله بهره‌برداری رسید.

ولی پور برای تکرار نشدن این موضوع خاطر نشان کرد: مدیران در ابتدای هر پروژه‌ای هزینه کامل انجام آن را مشخص کنند و به دنبال این تفکر که حالا یک پروژه‌ای را زخمی کنیم و بقیه موارد درست می‌شود نباشند.مطالب مرتبط با : میاندورود 23 میلیارد پروژه نیمه تمام دارد
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 30 فروردین 1394 - 00:10 علوی

  با تشکر از آقای ولی پور،اینطور که شما میفرمائید با تخصیص این همه اعتبار،الان میاندورود باید هیچ مشکلی نداشت.شهرستان تازه تأسیس هست و توجه بیشتری میخواد،این ظرفیت در شهرستان ما وجود داره که خیلی بیشتر و بهتر از اینها شناسونده بشه.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • شنبه 05 اردیبهشت 1394 - 15:14 حسین

  از میان خبر و مدیرانش متشکرم برای خبر رسانی به موقع و کامل، لطفا پیگیری کنین و اطلاع رسانی کنین که آیا پل ارتباطی گهرباران به فرح آباد جز ۶۰۰ پروژه تعطیل شده قرار گرفت یا نه؟

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : میاندورود 23 میلیارد پروژه نیمه تمام دارد

میاندورود 23 میلیارد پروژه نیمه تمام دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ