• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9891 - تاریخ انتشار : یکشنبه 30 فروردین 1394 - ساعت: 22:22

چاپ
وقتی ورودی شهر سورک دور از چشم شهرداری است

گلایه مردم از شهرداری؛

وقتی ورودی شهر سورک دور از چشم شهرداری است


خیابان کندرو ضلع جنوبی ورودی شهر سورک با وجود عقب نشینی اهالی این منطقه همچنان خاکی است و خبری از آسفالت و جابجایی تیر برق نیست.

به گزارش میانخبر ، شهر سورک به‌عنوان مرکز شهرستان میاندورود، پیشانی، نماد و معرف این شهرستان در بین مردم سایر شهرستان‌ها و کسانی که قصد ورود و گذر از میاندورود را دارند است.

سورک که در سال 75 به شهر ارتقا یافت بعد از استقرار شهرداری به سمت ایجاد یک شهر زیبا و ارائه خدمات شهری به شهروندان تلاش کرد.

سورک در این چند سال چند شهردار به خود دیده است که همگی آنها در راستای فضاسازی و ایجاد یک شهر مطلوب با امکانات مورد نیاز شهروندان تلاش داشتند، اما با گذشت نزدیک به 19 سال از تشکیل شهرداری همچنان مشکلاتی در شهر سورک وجود دارد که مردم آن ابراز گلایه می‌کنند و خواستار حل این مشکلات هستند.

یکی از این مشکلات که مردم شهر سورک با ما در میان گذاشتند جاده کندرو ضلع جنوبی بلوار امام رضا(ع) و روبروی ورودی شهر سورک بوده است.

سید ابراهیم حسینی یکی اهالی این منطقه در گفت‌وگو با ما با بیان اینکه این خیابان بعد از گذشت سال‌ها همچنان خاکی است و ما را در زمان بارندگی دچار مشکل می‌کند، گفت: در گذشته به ما گفته بودند که اگر عقب نشینی کنید ما آسفالت این منطقه را انجام می‌دهیم و الان بیش از 10 سال است که عقب نشینی کردیم.

وی بیان داشت: حدود 150 متر زمین برای عقب نشینی دادم و دیوار و دروازه خانه خود را بدون دریافت هیچ پولی خراب کردم اما کاری برای ما صورت نگرفت.

مهدی قاسم‌زاده نیز گفت: 50 سال اینجا ساکن هستم و 600 متر زمین در گذشته برای عقب نشینی دادم و با وجود این عقب نشینی‌ها که از سوی همسایگان دیگر هم صورت گرفته است کاری صورت نگرفته و امروز عبور اصلی شهر شده زباله دانی که به همان شکل سابق باقی مانده است.

قاسم‌زاده افزود: قبلا برای آسفالت این نقطه نامه‌ای نوشته و از آموزش و پرورش هم امضا گرفته و پیش شهردار آن زمان آقای بوداغی رفته بودیم که بعد از آن آمدند و مقداری بلوک چیدن و رفتند که رفتند.

وی اضافه کرد: در زمان بارندگی در این منطقه آب زیادی جمع می‌شود و خیابان سراسر گلی می‌شود که رفت و آمد را برای افراد پیاده و سواره سخت می‌کند.

مهدی یعقوب‌زاده نیز اظهار داشت: این سمت جاده را جزو شهر نمی‌دانند و حتی چمن‌های این طرف را نمی‌زنند.

وی خاطر نشان کرد: این نقطه پیشانی شهر است و با وجود مدرسه، آموزش و پرورش، اداره پست و زمین ورزشی و تعداد زیادی جمعیت تبدیل به زباله‌دانی مردم شهر شده است.

یعقوب‌زاده تصریح کرد: گاهی به دوره گردها که از اینجا می‌گذشتند پول داده‌ام تا زباله‌ها را از این نقطه جمع کنند.

اهالی این منطقه در ادامه تاکید کردند که مقابل نمایندگی ایران خودرو را آسفالت کردند اما در اینجا کاری صورت نگرفت و حتی مقابل ورودی پل هوایی، خاکی و گل آلود است.

محمود عباسیان با بیان اینکه این نقطه روبروی شهرداری و عبور اصلی شهر سورک است و زمانی که این کار را انجام نداده بودند بهانه آنها کانالی که آب از آن می‌رفت بود ولی امروزه از این کانال استفاده ای نمی‌شود خاطر نشان کرد: از شورا و شهردار می‌خواهیم توجه ویژه‌ای به این منطقه که پیشانی شهر است داشته باشند.برای این پست 7 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 30 فروردین 1394 - 23:44 قائمی

  قطعا آقای ولیزاده،شهردار جوان سورک این خبر رو خواهد خوند و پیگیری مجدانه خواهد کرد.البته شورای اسلامی شهر سورک هم باید به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

  پاسخ به نظر
  + 26 - 1
 • دوشنبه 31 فروردین 1394 - 09:39 پلنگ

  آقا عجله نکن.اون برنامه هایی ک انجام نشد دلیل بر کارنکردن آقای ولیزاده نیست.اون قول ها برا دوران قبل بود.ولی این سری آسفالت خوبه ک اون منطقه رو عروس دریایی درست میکنه.بنده خدا تازه اومد تا قبلی هارو جمع و جور کنه خیلی زمان میبره.پس شهردار جدید مارو تحمل کنید.تشکر از همه ی مردم اونور جاده...شهردار عزیز خدا قوت.

  پاسخ به نظر
  + 14 - 7
 • دوشنبه 31 فروردین 1394 - 19:47 س ع ح سورکی

  البته اهالی جنب آموزش وپرورش (روبروی ورودی اصلی شهر )مدتهاست که در فکراین هستند تاطی تابلو وبنری تحت عنوان (به روستای سورک علیا خوش آمدید)این منطقه را که ظاهرا خارج ازمحدوده می باشد به مردمی که ازاآنجا می گذرند معرفی نمایند ودرپی شورا ودهیاری می باشند چرا که حداقل شاید طرح هادی روستایی درآن اجراگرددو ازاین حالت بغرنج و بدنما درآید .

  پاسخ به نظر
  + 9 - 12
 • سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 - 08:17 سورکی

  با سلام به همشهری های عزیز، مشکل آسفالت برای بیشتر مناطق سورک وجود دارد، یک نمونه بارز آن خیابان فرهنگ، که سالهاست پر از چاله چوله باقی مانده که برای رد شدن از این خیابان فقط شوماخر میتواند با زیگزاگ از آن رد شود ،آقایانی که حمایت کردید از شهردار لطفا کنار نکشید و جوابگوی مردم باشید

  پاسخ به نظر
  + 5 - 13
 • سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 - 21:30 کماسی اصل

  شاید اگر کماس بود بیشتر بدان رسیدگی میشد.!!!!!

  پاسخ به نظر
  + 4 - 11
 • پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394 - 12:36 علی مظاهری

  اگر مردم آن طرف جاده و به تعبیر درست سورک علیا کمی قالتاق بودند کار درست میشد . اساسا در این زمانه هرکس گستاخ و هتاک و بزن بهادر باشد و شهردار را تهدید کند و بی آبرو برنده است و یقینا به مطالبات او بیشتر گوش میدهند. حکیمی میگفت : وقتی گوش مسولین سنگین میشود . بی شک صدای مردم بلندتر خواهد شد !

  پاسخ به نظر
  + 2 - 5
 • پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394 - 13:05 مریم

  عيسي دمي کجاست به درد سخن رسد گردد تمام گوش وبه فرياد من رسد از همعنانيم نفس برق وباد سوخت مجنون کجا به باديه گردي به من رسد این نوای روزهایی بود که شهردار نداشتیم و الان .... خر عیسی گرش به مکه برند. چو بیاید هنوز ....

  پاسخ به نظر
  + 1 - 4
دیدگاه شما در مورد : وقتی ورودی شهر سورک دور از چشم شهرداری است

وقتی ورودی شهر سورک دور از چشم شهرداری است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ