• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 9987 - تاریخ انتشار : سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 - ساعت: 22:49

چاپ
ادارات خدمات‌رسان مشکل اصلی عقب ماندگی/ بزودی کار شروع می‌شود

پاسخ شهردار به درج خبر میانخبر؛

ادارات خدمات‌رسان مشکل اصلی عقب ماندگی/ بزودی کار شروع می‌شود


شهردار سورک گفت: یکی از دلایلی که در این چند سال‌ در این قسمت کاری انجام نگرفت به‌خاطر کم‌کاری ادارات گاز، آب و تلفن بوده است.

به گزارش میانخبر ، عیسی ولیزاده در گفت‌وگو با ما درباره خبر درج شده در میانخبر با عنوان "وقتی ورودی شهر سورک دور از چشم شهرداری است" گفت: یکی از دلایلی که در این چند سال‌ در این قسمت کاری انجام نگرفت به‌خاطر کم‌کاری ادارات گاز، آب و تلفن بوده است.

وی افزود: برای اینکه بتوانیم در این منطقه زیرسازی کنیم از سال 90 چندین مرتبه به این ادارات نامه نوشتیم که تجهیزات خود را از این منطقه جمع کنند.

شهردار سورک خاطر نشان کرد: این منطقه از روبروی سپاه تا عبور دارابکلا، سه سال است با پیگیری‌های شهرداری هنوز از سوی این ادرات کاری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته دو بار نامه به این ادارات نوشتیم که تجهیزات خود را جمع‌آوری و ساماندهی کنند، اظهار داشت: اگر این کار صورت نگیرد، شهرداری شروع به اجرای پروژه می‌کند و اگر خسارتی وارد شد از پرداخت هرگونه خسارت اجتناب خواهد کرد و اجازه هرگونه جابجایی بعد از بهسازی را نخواهیم داد.

ولیزاده تاکید کرد: از داخل کانال عبور اصلی سورک کابل فیبر نوری و لوله گاز می‌گذرد که باید جابجا شوند و اگر ما اقدامی برای جابجایی آن انجام دهیم جریمه سنگینی از جانب ادارات مربوطه صورت می‌گیرد.

ولیزاده گفت: هزینه بهسازی، آسفالت، جدول و جابجایی تیربرق از مقابل منزل واحدی تا منزل کثیریان حدود یک میلیارد و 200 میلیون تومان است که پیمانکار مشخص شده و در دو ماه آینده تجهیز کارگاه و آغاز به کار خواهد کرد.

وی با اشاره به وجود کانال در این منطقه، تصریح کرد: برای ورود آب‌های بالادست پیمانکار دیگری گرفتیم که در روزهای آینده خاک‌برداری شروع و برای تکمیل پروژه انتقال آب از این نقطه اقدام خواهد شد و تامین اعتبار آن در بودجه دیده شده است.

شهردار مرکز شهرستان میاندورود افزود: در برنامه سال 94 شهرداری بهسازی و زیرسازی لاین کندرو ضلع جنوبی بلوار امام رضا(ع) آمده و تامین اعتبار آن نیز در بودجه دیده شده است.

وی خاطر نشان کرد: در سال‌های گذشته شهرداری بیشترین اعتبارات خود را در لاین کندرو بلوار امام رضا(ع) و همچنین برای جمع‌آوری آب‌های سطحی در سطح شهر هزینه کرده است.

ولیزاده همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمان حضور وی در شهرداری، اظهار داشت: مشکلات شهر سورک زیاد است و برطرف کردن همه آنها به یک باره امکان‌پذیر نیست اما شهرداری با همکاری شورا تمام تلاش خود را با وجود بودجه اندک برای رفع این مشکلات به کار خواهد برد.برای این پست 6 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 01 اردیبهشت 1394 - 23:14 علیزاده

  تشکر ویژه از میانخبری ها،رسالت سنگینی بر دوش دارند،الحمداالله که مشکلات در حال پیگیری و بررسی هست،به امید خدا خبر تکمیل این پروژه ها از همین پایگاه خبری اطلاع رسانی شود.

  پاسخ به نظر
  + 17 - 1
 • چهار شنبه 02 اردیبهشت 1394 - 11:56 رضا

  با تشکر از شهردار عزىز وجوون شهرمون .حاج عىسى عقب نشىنى خىابان شهىد ملازاده دور مىدون پىگىرى کنىد لطفا.

  پاسخ به نظر
  + 10 - 0
 • چهار شنبه 02 اردیبهشت 1394 - 14:29 صبرایی

  جناب شهردار با جدیت ابتدا تکلیف عقب نشینی ها را پیگیری کن تا شهر نمای شهر شدن راپیداکنه بعدازاین تمام کنده کاری وچاله چوله مربوطبه اداره اب وسیستم فرسوده لوله قدیمی ان میباشد اگر لوله های فرسوده تعویض بشه شاهد کندن وچاله در سطح شهر نخواهیم بود بعد سعی کن همیشه در هر کاری از ادمهای باسواد مشورت بگیری کاری رو بدون مشورت انجام نده که خسارت بدنبال داشته باشه انشاالاه موفق باشی////

  پاسخ به نظر
  + 12 - 2
 • چهار شنبه 02 اردیبهشت 1394 - 19:10 بنده خدا

  چرا فرماندار بعنوان نماینده دولت با ادارات برای همکاری با شهداری هماهنگی نمیکند مگر فرماندار مسئو ل هما هنگی ادارات نیست فرماندار محترم در صحبت خیلی اظهار دل سوزی میکنند باید در عمل ثابت که دلسوز شهر و مردم هستن امتحان خوبی است

  پاسخ به نظر
  + 12 - 0
 • چهار شنبه 02 اردیبهشت 1394 - 20:48 شهروند

  باسلام صحبتهای ایشان هیچ گونه بار حقوقی ندارد وفقط جوابیه است در جهت کاستن فشار ازروی خود وهمانند همه شهرداری های دیگر انداختن توپ در زمین کسانی دیگر چراکه چند ماه پیش هم در خصوص چهارراه آزادگان مطالبی بیان داشت ولی چیزی ندیدیم دراین مساله وموضوع هم چند ماه دیگر می گویند پیمانکار بد عمل کرد و ارگانها همکاری نمی کنند ویاپول ندادندو.... شهرداری حتی دراین چندسال به خوداجازه نمی دهد تا این محدوده رالکه گیری شنی نماید وچندکامیون شن وماسه نرم در ورودی مدرسه 22بهمن .ورودی اموزش وپرورش .ورودی موزاییک سازی لابدی وجالب تر ورودی ای که به منزل یکی از شوراها ختم می شود بریزد وغلطک کوبی نماید وازهمه مهمتر ورودی پله عابر پیاده که بعداز هر بارندگی پوشیده از گل ولای می گردد درپایان می خواهم ما مردم نباید چیزهایی که هرروز درجلوی چشم انهاست به شهرداری وشورا بگوییم این مسائل چیزی است که درایت یک شهرداری و شورا را می خواهد که حداقل کاررا برای مردم انجام دهند از مسوولین سایت میانخبر به خاطر درج مشکلات مردمبسیار تشکر می نماییم خداوند به شما توفقیق عطا فرماید

  پاسخ به نظر
  + 3 - 13
 • پنج شنبه 03 اردیبهشت 1394 - 07:41 سورکی

  با سلام به همشهری های عزیز، با توجه به مشکلات موجود پیگیریهای شهرداری و اطلاع رسانی میانخبر. از تمامی آنها تشکر میکنم، آینده نشان میدهد که چه مقدار پیگیری و تلاش شده است برای این مردم،ما به مدیران وظیفه شناس احتیاج داریم نه سخن گویان ماهر.

  پاسخ به نظر
  + 4 - 7
دیدگاه شما در مورد : ادارات خدمات‌رسان مشکل اصلی عقب ماندگی/ بزودی کار شروع می‌شود

ادارات خدمات‌رسان مشکل اصلی عقب ماندگی/ بزودی کار شروع می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ