تاریخ انتشار : 22/02/1394 - 21:47

کد خبر : 10772

فرماندار میاندورود:

مسئولین حضور در نمازجمعه را مانند رفتن بر سرکار تکلیف بدانند

مسئولین حضور در نمازجمعه را مانند رفتن بر سرکار تکلیف بدانند
فرماندار میاندورود گفت: مسئولین حضور در نمازجمعه را مانند رفتن بر سرکار تکلیف بدانند.

به گزارش میانخبر ، روز گذشته ستاد گرامی‌داشت حماسه سوم خرداد و ارتحال حضرت امام (ره) با حضور مسئولین شهرستان در فرمانداری میاندورود برگزار شد.

ارسطو قادری در این جلسه با بیان اینکه برای اعزام افراد به مرقد امام(ره) مسئولین حضور فعال داشته باشند، گفت: لازم است همه پای کار باشند و با کمیته‌های مختلف همکاری کنند.

وی افزود: حضور پرشور مردم در مرقد امام(ره) در سیاست خارجی و امنیت ما تاثیرگذار است و با حضور خود نشان می‌دهیم که به امام و انقلاب خود ایمان و اعتقاد داریم.

فرماندار میاندورود همچنین با ابراز گلایه از حضور نداشتن مسئولین در نماز جمعه، خاطر نشان کرد: مسئولین نماز جمعه را مانند رفتن بر سرکار تکلیف بدانند.

حسین جناسمی نیز در این جلسه با اشاره به شخصیت بزرگ حضرت امام(ره)، اظهار داشت: امام(ره) به ما بزرگی، شخصیت و عزت داد و اگر امروز به‌راحتی پشت میزها تکیه دادیم، آن را مدیون امام(ره) هستیم و امروز با افتخار می‌توانیم بگوییم که ایرانی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه نباید برای تحقق شعار سال حضرت آقا فقط به نصب چند بنر بسنده کنیم، تصریح کرد: ما مسئولین و کسانی که دل در گرو پیشرفت و توسعه همه جانبه ایران دارند باید برای تحقق اهداف تلاش کنند.

فرمانده سپاه میاندورود، خاطر نشان کرد: اعزام نیرو به مرقد امام(ره) یکی از کارهای تحقق شعار سال است.

جناسمی از اعزام 500 نفر از بسیجیان شهرستان میاندورود به مرقد امام خبر داد و گفت: این افراد از طریق 25 دستگاه مینی‌بوس اعزام خواهند شد.

وی بیان داشت: این افراد در شب 13 خرداد بعد از مراسمی که به مناسبت رحلت امام در روستای لالیم برگزار خواهد شد اعزام می‌شوند.

جناسمی خاطر نشان کرد: وظیفه همه ما و کسانی که خود را فرزند انقلاب می‌دانیم آن است که در برنامه‌های مختلف نشان دهیم که کشور دارای انسجام درونی و وحدت بیرونی است.

احمد وثیقی با بیان اینکه ماه خرداد ماه شادی و غم برای همه ما است، گفت: ظهور و بروز انقلاب از خرداد شروع شد.

وی با اشاره به سوم خرداد و آزادسازی خرمشهر، اظهار داشت: سوم خرداد روز پیروزی است و دشمن، انقلابی را که امام(ره) به‌وجود آورده بود را تحمل نکرد و جنگ را شروع کرد.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس میاندورود با بیان اینکه یاران امام با خلق حماسه بعد از سال‌ها نگذاشتند که وجبی از خاک کشور به‌دست دشمن بیفتد، افزود: لازم است یاد همه کسانی که این پیروزی را به‌وجود آوردند را گرامی بداریم.

وثیقی با اشاره به نقش رهبری در پیروزی انقلاب اسلامی، خاطر نشان کرد: امروز کشورهای عربی به‌دلیل نداشتن رهبری، انقلاب آنها بعد مدت کوتاهی از بین رفت و درگیر جنگ و نزاع داخلی هستند.